Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosieńkaz

Uderzył mnie ręką w twarz

Polecane posty

pitbulku znowu szczekasz.. ti.. robaczku, ja Ci szczerze wspólczuję. No ale jak się ktoś nie myje, nie chodzi do fryzjera, kosmetyczki , nie robi make-up to może pozwolić swojemu facetowi w imię miłości, oddania , poddańństwa itd. sfajdolić się na swoją gębe a i w ramach dowodu miłosci trzaskania fiutem czy tam patelnią po gębie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn nocną porą
No ale jak się ktoś nie myje, nie chodzi do fryzjera, kosmetyczki , nie robi make-up to może pozwolić swojemu facetowi w imię miłości, oddania , poddańństwa itd. sfajdolić się na swoją gębe a i w ramach dowodu miłosci trzaskania fiutem czy tam patelnią po gębie x mocne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,pitbulku znowu szczekasz.. ti.. robaczku, ja Ci szczerze wspólczuję. No ale jak się ktoś nie myje, nie chodzi do fryzjera, kosmetyczki , nie robi make-up to może pozwolić swojemu facetowi w imię miłości, oddania , poddańństwa itd. sfajdolić się na swoją gębe a i w ramach dowodu miłosci trzaskania fiutem czy tam patelnią po gębie. '' :D:D:D Purpurowa napisz książkę, bo twoje mądrości umrą razem z Tobą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×