Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozstałem się z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

witam wszystkich jak wspomniałem w temacie rozstałem się z dziewczyną już jakieś 3 tygodnie temu. Byłem z nią około roku no i cóż bardzo ją kochałem i nadal ją kocham mimo to rozstaliśmy się w zgodzie ale próbowałem ją odzyskać ale moje próby spełzły na niczym i dowiedziałem się że ma chłopaka i jej chłopakiem jest mój kolega którego nie znam zbyt dobrze ale znam. Nie chce o nią walczyć pisze dlatego że muszę komuś to powiedzieć bo nie wytrzymam psychicznie, Jest mi naprawdę ciężko. prosiłbym żebyście mi napisali co o tym sądzicie? jakim sposobem o niej zapomnieć? czy warto się z kimś teraz wiązać? jeśli wybrałem złą kategorię to serdecznie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezSieWGarść
zostawiła CIe dla kogos. WIęcej szacunku dla siebie. Walczyc o nią? hmm małe szanse, że odzyskasz a jak nawet juz, to ogromna szansa, że znowu puści bokiem dla kogos innego. Ile ma lat? Ja bym nie ryzykował, to wlasnie przez takie dziwne akcje w przyszłosci tworzą sie rozwody itd.... poboli, poboli i przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezSieWGarść
takie coswiadczenia bardzo wzmaniaja, w koncu poczujesz ogromna ulge, musisz sobie wytlumaczyc jej wady, zauwazyc ze ma wady, tylko w ten sposob mozesz poczuc uglę. Na prawde CIe kolego szanowny nie rozumiem, pusciła CIe bokiem a Ty chcesz o nią walczyc... całkowicie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezSieWGarść
1 pytanie, czy jest szansa, że ona Cie zdradzila z tym 'kolegą'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma 15 lat wiem że to mało ale miłość jest ślepa. Ja nie mam też dużo bo tylko 16 lat mimo to nie jesteśmy bachorami bez wiedzy o życiu. Cóż przypuszczam że jest szansa że mnie zdradzała z nim ale nie wiem i nie chce wiedzieć. To moja pierwsza dziewczyna jest ładna mądra a ja no cóż głupi nie jestem a do ładnych nie należe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×