Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

jak wspominałam wcześniej jestem cierpliwa :) [chyba że mąż mnie wyprowadzi z równowagi wtedy nie ma takiego słowa w moim słowniku :O ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegrałam życie? :O qrcze.. dzięki, a w ogóle to skoro do siebie nie pasujemy a jeszcze się nie pozabijaliśmy to może jakoś przetrwamy te życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant, bój się Boga, stary chłop po 30stce a wierzy w takie zabobony jak horoskopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta w lustrze to neistety ja
coz za przesympatyczny temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Powiesz coś? Zabłyśniesz? Pomożesz? Wymyślisz? Wyczarujesz? Obojętnie. 22.09.1976.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Poprodukuj trochę.....zawsze to lepiej niż nic. Chociażby deszcz popadał, a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś miałem zbiór dat urodzenia mężczyzn którzy mogą skusieć dzieweczki ze znaku skorpiona;).Tj. stereotypowe ideały męża dla nich;).To było na obrazku ale tylko kilka lat ale później mogę dołożyć więcej;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Dzieweczki? Chłopeczki.......Dalej deszcz nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
moje imię pasuje ... znak też się pojawil w wymienionych .... ale za nic nie zgadzaja sie roczniki .. za młoda jestem zwyczajnie :P ach .. jaka szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaa
no to dawaj te stereotypy mezow dla skorpionic - jestem zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczak
amant jest specjalista od wpieprzania sie na rozne fora i obrazania kogo popadnie....poza tym powinien sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
A moze cos wiecej o sobie? Jakies zdjecie takze by sie przydalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
Rak 1974.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa nieporzadna
podejrzewam ,ze ty amant,jestes malym ,zakompleksionym facecikiem,co to wszystko wie i na wszystkim ,niby ,sie zna.Boisz sie kobiet,prawdziwego zycia ,dlatego udzielasz sie na forum.....i tylko tu mozesz sobie pogadac i obrazac bezkarnie innych.Szkoda mi ciebie,bo w sumie jestes nieszczesliwy ,ale ty ,zadufany w sobie ,nawet o tym nie wiesz...Nie masz prawa krytykowac innych,tylk dlatego ,ze zyja inaczej od ciebie i sa poprostu inni od ciebie. "Najwiekszym rzyjacielem jest ten,kto nie pytajac o powod twego smutku,potrafi sprawic,ze zmow wraca radosc." A ty przez wtracanie czasami glupichi krzywdzacych uwag na roznych forach sprawiasz ,ze czlowiek jest bezsilny wobec ludzkiej glupoty i zawisci.Zycze ci ,zebys w kncu znalazl ukojenie dla swej zblakanej duszy,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze nieporzadna
dlaczego więc nie napiszesz tego samego pod swoim czarnym nickiem tylko krytyczne uwagi wyrażasz na pomarańczowo .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o łał jeszcze nie widzialam tego topu;) dodam do ulubionych coby pozniej przestudiowac;) pozdr.🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×