Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Keratyna niszczy wlosy

Polecane posty

Gość gość

Slyszalam od pewnej fryzjerki, ze tak naprawde kreatyna wcale nie regeneruje wlosow tylko je niszczy jeszczebardziej, czy to prawda? Ja mialam zabieg keratynowy na wlosy, przeciw wilgoci zeby sie nie puszczyly i fakt starsznie mi wypadaja od tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
ahahahahha no chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Keratyna niszczy włosy i jest rakotwórcza. Sprawdzone und potwierdzone 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że robi się prostownicą i to porządnie nagrzaną, tę kreatynę i resztę się we włosy "wtapia". Jak ci się włosy puszą to po prostu zmień pielęgnację (poczytaj na blogach włosomaniackich o "punkcie rosy").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole to po tym zabiegu keratynowym kazali mi uzywac szmponow bez silikonow, bez sls, sles itp, bez chemii bo niby otwiera luski i szybciej sie wyplucze keratyna. Uzywalam z miesiac ale sie lupiez mi zrobil i wrocilam do chemicznych przeciwlupiezowych i zniknal fakt juz sie pusza bardziej a minely 2 mc, a niby sie efekt utrzymuje 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja mam zupełnie inne zdanie na temat tego zabiegu. U mnie zabieg keratynowego prostowania włosów sprawił ze wreszcie zaczeły blyszczeć, są gładkie i mocne. A jesli chodzi o miejsce to zabieg miałam wykonywany dokładnie tutaj http://www.beauty-center.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był kiedyś taki mit, ale teraz został obalony. Wszystko zależy od tego jakiego produktu się używa. Ja mam ten od amazon keratin i widać, że moim włosom to służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Wam coś polecę - salon Beauty Center w Szczecinie. Miedzy innymi to tutaj mozecie własnei dziewczyny wykonac taki zabieg na włosach. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne działania keratyn i inaczej wpływają one na włosy. Np. jeśli chcesz się pozbyć puszenia, to używasz keratyny jabłkowej od amazon keratin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze slysze, zeby keratyna wlosy niszczyla albo zeby po niej wlosy lecialy z glowy.. jaką keratyną mialas robiony zabieg? bo ja to juz ktorys raz z rzędu robilam sobie go w domu, keratyną z inoaru. problemow z wlosami zadnych nie mam, a wrecz przeciwnie- ladne są, nie puszą się i wystarczy ze je przeczeszę i moge wyjsc do ludzi :D ( wczesniej mialam mini szope na glowie :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratyna jest składnikiem włosa, a podczas tego zabiegu wypełnia ubytki, sprawia, że włosy stają się gładkie. Najlepiej oczywiście działa na włosy spuszone, suche, zniszczone. U mnie efekt był cudowny, nigdy nie miałam tak pięknych, miękkich i łatwych w układaniu włosów (robiłam zabieg z kosmetykami Amazon Keratin). Myślę, że niektóre dziewczyny źle dobierają keratynę, kupują tańsze podróbki, a później narzekają na to, że im włosy wypadają, albo że nie widać efektu. Ile z was robiło zabieg u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dużo preparatów na bazie keratyny, można stosować w domu i żaden nie niszczy włosów https://www.znamlek.pl/ , odżywki, szampony serum co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jest własnie rozwiązanie, bo w tak profesjonalnym salonie zawsze własnie mozemy liczyc na naprawde dobry zabieg, który bedzie idealny własnie na nasze wszystkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. Mi keratyna bardzo polepszyła kondycję włosów. Zawsze miały tendencje do puszenia się i raczej same z siebie nie układały się jakoś szałowo. Ale zaryzykowałam i byłam na zabiegu keratynowego prostowania włosów (gdyby kogoś interesowało gdzie robiłam to w Krakowie w salonie http://jadoreinstytut.com/ ). Efekt utrzymuje się już ponad 3 miesiące, ale tak po 4 zalecają powtórzyć. Włosy są gładkie i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku keratynowe prostowanie włosów odratowało je. Zdecydowałam się na to, bo włosy były w opłakanym stanie i nie wiedziałam, jak im pomóc. A po keratynie ( fryzjerka użyła zestawu z Inoar, G-Hair) włosy są miękkie, łatwo się układają i wyglądają zdrowo. I właśnie o taki efekt mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zależy od tego jakie macie włosy i różne rodzaje keratyny będą na nie działać. U mnie Inoar wyszedł bardzo marnie, ale robiłam sama w domu. Za to fryzjer zrobił mi kosmetykami Amazon Keratin i wyszło idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam keratynę True w ostatnim roku 2 razy i efekt był widoczny ok 4 mies bez specjalnego cudowania w domu. Robił Michał w http://instytuturody.pl/ i za jakiś czas znowu powtórzę bo warto. Włosy są zregenerowane i wyglądają idealnie, są też łatwiejsze w utrzymaniu a ja nie potrzebuję przed pracą tyle czasu żeby szaleć z włosami, wolę się dłużej wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim kREatyna i kERatyna to dwie zupelnie inne substancje. Pierwsza z nich jest suplementem diety polecanym sportowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa keratyna dobrze zrobiona nie niszczy włosów! ja mam zrobioną brazylijską marki inoar i nie musze nawet odżywki dawać włosy są tak piękne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest dobrze zrobiona to nie niszczy. ale wystarczy jeden błąd niedoświadczonej osoby to koniec... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ta jasne
:D od dziecka mam cienkie włosy które falują się od wilgoci :o keratynę robię sobię sama. włosy są proste, nie puszą się, nie wywijają od wilgoci. robie to od 3 lat i włosom nic złego się nie stało, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 2 razy wykonywany zabieg w salonie :) I jestem bardzo zadowolona kiedyś miałam bardzo kręcone włosy i matowe szorstkie teraz mam błyszczące mięciutke fryzjerka robiła marką inoar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to prawdą - wiele zależy po prostu od jakości środka. A ogólnie starajcie się działać zgodnie z tymi zasadami - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=951 Na spokojnie dacie sobie radę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam wcześniej polecał http://instytuturody.pl/ i robienie keratyny u Michała. Byłam 3 tygodnie temy i jest zaj.. Polecam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×