Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Keratyna niszczy wlosy

Polecane posty

Gość gość
Doprowadziłam włosy do porządku dopiero z pomocą zabiegu keratynowego. Po amazon keratin są gładkie, ale i puszyste. Łatwiej mi je uczesać rano, bo się nie plączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiona kreatynę w salonie fryzjerskim i po dwóch miesiącach włosy wypadają mi garściami i rano jak wstanę to są strasznie jakby na końcówkach "sfilcowane " Ja uważam ze prostowanie mi włosy zniszczyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich kosmetyków używa się po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój fryzjer w ramach kwoty za zabieg daje zawsze szampon i odżywkę, których później trzeba używać. U niego w salonie są akurat kosmetyki Amazon Keratin i rzeczywiście włosy dobrze się po nich trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też keratyna inoar odbudowała włosy , śą sypkie i lśniące już 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przez jaki czas po amazon trzeba używać tych kosmetyków? Czy aż do następnego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanówcie się.. jakim cudem po stosowaniu produktów chemicznych wlosy mają być zdrowsze, gdyby tak było to po zaprzestaniu ich stosowania nie miałybyście siana na głowach. To nic innego jak samonakrecająca się spirala absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamponu używaj przez cały okres jak trzyma ci się keratyna. Później też nie zaszkodzi. Ten zabieg wypełnia ubytki, które pojawiają się podczas zabiegów chemicznych. Keratyna to jeden z budulców włosa, więc nic dziwnego, że po zabiegu włosy są w lepszym stanie niż przed. A poza tym ten zabieg może być takim przejściem dla osób, które chcą skończyć z prostownicą i boją się, że ich włosy nie będą się układać. Po zabiegu można stosować pielęgnację, oleje, maski, zabiegi u fryzjera. Warto w tym czasie trochę je podreperować żeby po kilku miesiącach po zabiegu układały się już same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam po raz pierwszy keratyne robiona miesiac temu. Póki co jestem zachwycona, zaluje ze wcześniej sie nie zdecydowalam. Moje wlosy kruszyły sie, mialam afro na głowie, a teraz sa boskie i nic nie musze robic :) i przestaly sie kryszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze mnie na ten problem własnei z takim puszącymi sie włosami pomógł zabieg keratynowy. Ja robiłam go w studiu Dorothy w Warszawie, i naprawde moje włosy wreszcie zostały wygładzone i odzywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu utrzymuje się efekt po tym zabiegu amazon keratin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaką keratynę masz zrobioną. Efekt po czekoladowej i jabłkowej (nie są to wygładzające kosmetyki) utrzymuje się ok 3 miesiące. Po winogronowej efekt trzyma się nawet i pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał że po winogronowej efekt trzymał się pół roku??? Ha ha ha!! Ja miałam keratynę robioną kilkakrotnie więc mam porównanie. Mam włosy bardzo trudne, puszą się i kręcą i bez prostownicy i suszenia na szczotkę nie mam omwy żebym wyszła z domu. Dkateg keratynowe wygładzanie mi pomogło, choć nie będę ściemniać że nagle wlosy stałe sie proste! Nic z tych rzeczy - po prostu były wygładzone, nie puszyły się i łatwiej było mi je ułożyć. Najlepsza była brazylijska keratyna Cocochoco, rzeczywiście do 4 miesięcy miałam spokój z "pudlem na głowie";) Za to ostatnio zrobiłam właśnie Amazon Keratin winogronową i po DWÓCH TYGODNIACH nie było śladu po efekcie!!! Masakra jakaś, pieniądze wyrzucone w błoto. Idę do tej fryzjerki i w ramach reklamacji położy mi jeszcze raz, tym razem czekoladową ale nie spodziewam się cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czoko była słaba wg mnie bardzo. Efekt mizerny dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może fryzjerka nie położyła dobrze albo nie dbałaś o włosy odpowiednio. Mi po Amazon Keratin efekt się trzymał sporo, na pewno nie dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku, że komuś keratyna się spłukała po 2 tygodniach. Ja miałam na włosach winogronową amazon keratin i trzymała się dobrze, kilka miesięcy włosy były ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie niszczy! Zupełnie wszyskto w porządku, wybierzcie tylko dobre usługi np. ja skorzystałam z amazon keratin keratyną winogronową, więc polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie Amazon Keratin! Ja wybrałam czekoladową keratynę bo mam falowane włosy, extra efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie keratyna tylko wysoka temperatura prostownicy niszczy włosy. dlatego odradzam zabiegi keratynowej regeneracji włosów, kupcie sobie dobrą ożywkę albo brylantynę to włosy nie będą się puszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
keratynowa regeneracja włosów to takie samo oszustwo jak te nici PDO, nie dajcie sie nabrac na cudowne zabiegi upiekszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1707 Wszystko może działać jak należy, o ile zostanie we właściwy sposób wykonane. Odpowiednie kosmetyki, doświadczenie i będzie w porządku. Przecież w tym nie ma niczego trudnego czy wymagającego. Chodzi o podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Mi keratyna strasznie zniszczyła włosy, na początku jest super efekt ale po 3-4 miesiącach włosy nagle zrobiły sie gorsze niż przed zrobieniem, takie jakby sfilcowane na końcówkach, i to nie zależy od salonu....po prostu to ten szampon otwierający łuski niszczy włosy. Na początku jest super efekt po wprowadzeniu keratyny A potem gdy się wpłukuje pozostają zniszczone włosy. Pewnie gdybym poszła i zrobiła kolejny raz keratynę to byłoby ok.....Ale to nie o to chodzi abym już była uzależniona.Jestem dzisiaj 1,5 roku po tej keratynie, przed miałam włosy do pasa i jeszcze ich nie odzyskałam. Po zaprzestaniu robienia włosy zaczynają się strasznie wykruszać i trzeba dużo częściej i więcej podcinać...tak więc nie dawajcie się nabrać i uważajcie na wszystkie zabiegi z szamponiami otwierającym łuski bo to jest syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastargo

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/blog/zabieg-keratynowy-na-wlosy-czy-warto.html

Tak, opłaca się, o ile zostanie prawidłowo wykonany, a z tym naprawdę nie ma żadnych problemów.

Po prostu trzeba to wykonać podstawowymi krokami i wtedy na pewno będzie dobrze.

Pilnujcie podstaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitaaa

No właśnie, jeśli będzie dobrze wykonany, to wszystko będzie w porządku. A najlepiej to zrobi fryzjer, który się na rzeczy zna. Ja miałam na włosach już parę razy keratynę od Amazon Keratin i nic się nie działo złego, włosy były wygładzone i takie zdrowe po zabiegu, potem się to spłukiwało stopniowo, ale nie były bardziej zniszczone niż wcześniej. Jedyne co to można spalić włosy, bo podczas zabiegu trzeba tą keratynę wprasować prostownicą. Jak się nie umie to wtedy jak się zmywa keratyna to wychodzą spalenia, ale wynikające z nieumiejętnego wykonania zabiegu. I tyle 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez nie pasowaly te z keratyna ,ale zaczelam uzywac produktow z jedwabiem do wlosow, np.szamponu z Silcare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka

Ja miałam robioną keratynę na swoich włosach i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że porostu fryzjerka  źle wykonała zabieg. Zmień fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 02:31, Gość gość napisał:

Slyszalam od pewnej fryzjerki, ze tak naprawde kreatyna wcale nie regeneruje wlosow tylko je niszczy jeszczebardziej, czy to prawda? Ja mialam zabieg keratynowy na wlosy, przeciw wilgoci zeby sie nie puszczyly i fakt starsznie mi wypadaja od tego czasu.

nieeeee no to albo fryzjerka słaba, albo jakoś źle używa produktu. Ja mam keratynę od Amazon Keratin i jeszcze na jej wzmocnienie używam szamponu, odżywki i balsamu z tej samej linii. Powiem Wam, ze nic tak mi nie uratowało włosów, które wcześniej były zniszczone i po prostu brzydkie. Poleciłabym każdemu i całym sercem. Ja używam linii keratyna kokosowa, ale wiem, ze winogronowa też daje radę. Dobry produkt i nic się nie niszczy, uwierzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×