Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy corka jest za gruba

Polecane posty

Gość gość

czesc, moja corka ma 14 mies. Wazy 11 kg (75-90 centyl) i ma 79 cm (75 cm). niby w siatce centylowej jest ok, ale od paru osob slyszalam, ze jest pulpetem. ile wasze dzieci wazyly w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaa123
moja corka ma 8 miesiecy i ma 11 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggga
Mój synek ma skończony rok i wazy 10kg jest naprawdę drobny. Nie wiem dlaczego ktoś uważa ze jest pulpetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko mój mały miał tyle samo ale wyglądał raczej normalnie tylko buźkę miał okrągłą:)teraz ma 19 miesięcy i 12 kg-wygląda jak szczypiorek bo ma 92 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn 21 miesięcy waży 12400 i ma 87cm. 11 kg dla dziewczynki w tym wieku i o taki wzroście to całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieści się w siatce centylowej, waga ze wzrostem są mniej więcej na tym samym centylu, więc nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś pomieszałs z centylami wzrost jej jest pomiędzy 50, a 75 centylem , a waga ciut ponad 75 Więc może rzeczywiście, ktoś powie, że "za gruba", ale może ona o jest po prostu ubrana w takie ubranka? Może na razie ma taką budowę? Trochę dziwne.. ona nie gubiła wagi tak począwszy ok 9 miesiąca? Kiedy przyrosty stają się niewielkie? Ile ważyła w 10 miesiącu?> Na roczek? Może ona zamiast spowolnić znacznie, to przybiera.. dlatego ktoś może uznać, że jest pulchna. Synem zaraz kończy 11 miesięcy, waży ok 9100, ma 72cm więc waga prawie na 25 centylu, a wzrost ciut poniżej 10.. I absolutnie na pulpeta nie wygląda.. jedynie gdzie ma trochę "sadełka" to są uda.. I stopniowo, jak rośnie, to widzę, że to sadełko się zmniejsza..z tym, że on sam jeszcze nie chodzi, a myślę, że jak zacznie chodzić i biegać, to szczupły będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio był tu temnat o tym, że lekarka poeidziałą matce że 14-sto miesięczna córka waży za mało- 11,700 zdaje się moja ma 15 miesięcy niecałe i waży ok 10 kg( ważyłąm ponad miesiąc temu I było 9600 a jest drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Na pewna przy tym wzroście nie jest za gruba, proporcjonalna raczej, no ale to też jest indywidualne, bo i u takiego malucha te kg się różnie rozkładają. reasumując obiektywnie jest ok, subiektywnie może być za gruba, tzn. tylko złudzenie, bo ma np. mocno pucułowatą twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 21 miesięcy, 92 cm wzrostu i 12 kg wygląda normalnie, ani gruba ani chuda, w sam raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest za gruba. Moja córka miała 12 m-cy i ważyła 14 kg. Podczas pobytu w szpitalu wszyscy robili problemy z tego, że jest duża. Teraz ma 21 m-cy i waży 15 kg nie jest grubaskiem jest tylko ,,nabita" to rodzinne - po tacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 15 mcy i wazy 14kg przy wroscie 92cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 m-cy 14 kilo!! Moja 4 latka tyle wazy przy wzroscie 97 cm. Ubita bym jej raczej nie nazwala, mam na myslidziecko goscia wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 22mies. wzrost82 i waży 10,5 kg czyli mało ale jeszcze w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym wy karmicie te dzieci 12 m-cy 14 kilo!! moja 4 latka tyle wazy przy wzroscie 97 cm. ubita bym jej raczej nie nazwala, mam na myslidziecko goscia wyzej. one niech ogranicza jedzenie a ty dziecku je daj haha klopsy z tych dzieci robicie potem krzywe nogi,placzecie ze jeszcze nie chcodza itd td zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat bylam dzis z corka na szczepieniu tez ma 14 mies. wazy 10.200 i ma 73 cm. Nie jest gruba,taka ubita ale chodzi juz to troszke zgubi ;) nic sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze moj syn ma 15 miesięcy,86cm i wazy 11 kg i nie jest ani za gruby ani za chudy,wręcz w sam raz, niby dziewczynki są mniejsze ale widocznie taki urok twojej corki,i uwazam ze nie jest gruba,no ale ciezko ocenic nie widzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×