Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fredzia545

Uwielbiam anal a mój facet nie chce

Polecane posty

Gość Fredzia545

Tak jak w temacie. Seks analny jest dla mnie bardzo przyjemny, chlopak dlugo mnie namawial i gdy wreszcie sie zgodzilam i mi sie spodobalo on zaczal go unikac :( Zaznacze ze zadnej wpadki nie bylo, zawsze przed jestem tam czysciutka :) Teraz jedynie uda mi sie czasami namowic go zeby mnie tam popiescil palcem, a gdy proponuje normalny anal on mowi ze dzis nie ma ochoty (za kazdym razem)... To smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wie co traci tez lubie anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie odwrotnie, ja nie chce a on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzia545
Sprobuj, to naprawde swietna sprawa :) Na poczatku moze troche bolec, ale dobre nawilzenie i dasz rade. Ehh tak mi tego brakuje... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no probowalam tylko ze wlasnie boli. ale zrobie to jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzia545
Na poczatku pupcia nie przyzwyczajona, mnie tez przez pierwsze 3 razy bolalo, ale pozniej sama przyjemnosc :)) Mrrrr... Tylko jak zachecic faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzia545
Jakies 350km dalej :) Pozatym kocham mojego faceta nad zycie, wiec wiesz... Lepiej powiedz jak go znowu rozpalić na analik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty byś chciała żeby cie namawiał na cos, czego nie lubisz? Uszanuj wolę faceta bo sex jest fajny tylko jak sie robi to, co akceptują obie strony.. bez wywierania nacisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz na pewno miec wygolona idealnie pupcie i najlatwiej bedzie namowic go gdy Cie ostro bierze od tylu w c**ke... wtedy ja najczesciej mam ochote na pupcie bo chce poczuc cos ciasnego no i widok najbardziej kuszacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzia545
Zawsze staram sie zeby stan pupci byl idealny :) Wczesniej jak kochalismy sie analnie mowil ze jest mu cudownie, niesamowicie itd. Sam namawial mnie kilka miesiecy, a teraz unika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie mozesz od tego zaczynac. Jak sie porzadnie napali to wtedy moze mu sie zachce. Ja nigdy nie lubie zaczynac od anala. Musi byc nakrecony na ostre rzniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzia 545

Być może Twój błąd polega na tym, że jesteś zbyt czysta. Zapach (lekki) cipki i dupci podnieca. Spróbuj podmywać się tylko wodą, bez mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myśle to naprawdę podnieca faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Fredzia 545 napisał:

Być może Twój błąd polega na tym, że jesteś zbyt czysta. Zapach (lekki) cipki i dupci podnieca. Spróbuj podmywać się tylko wodą, bez mydła.

Są mydła bezzapachowe.  Podmywanie samą wodą nie gwarantuję Ci higieny. 

A z tyłkiem, rób co zechcesz tylko później nie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×