Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent dla chlopaka na 27 urodziny

Polecane posty

Gość usza
Myślę że wideorejestrator też może być fajnym prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka888
może kup mu jakas gre na kompa albo ps ? Teraz mega tanio kupisz hitowe gry na konsoleigry, więc się nie wykosztujesz, a na bank bedzie zadowolony. Każdy facet sie cieszy z gierek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smartwatcha do 200zł nie kupisz ale smartbanda jakąś fitneske już spoko wyłapiesz ja swojemu dałam lamax bifit jak zaczynał ćwiczyć i spisuje się dobrze do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucille
Ktoś pisał o smartwatchu... Wg mnie to bardzo fajny pomysł na prezent. Co do modelu to ja proponowałabym zerknąć na Teletorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest w podobnym wieku i na urodziny coś takiego mu zamówiłam https://www.pocztakwiatowa.pl/zestaw-slodko-gorzki. Dobra łycha i czekoladki zapakowane w drewnianą skrzyneczkę. Mówił, że trafiłam w 10, bo od swojej byłej dostawał zwykle koszule albo swetry totalnie nie w jego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haddaway
Jeśli jest zapalonym graczem (a jest duża szansa, że tak jest) to polecam jakieś akcesorium do komputera, np myszkę. Jak któraś z Was ma taką potrzebę to teraz Logitech ma bardzo fajną promocję na swoje sprzęty i np myszka G203 jest za 120 zł - świetna cena moim zdaniem - https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/mysz-przewodowa-logitech-g203-prodigy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrrrrrra123
Hmmm... może nie daj mu odczuc, ze ma tyle lat, co ma i kup mu cos mniej... powaznego ? :D Moj chlopak ma 28(!) a dalej spedza wolny dzien na graniu w gry ;p Zerknij sobie na konsole i gry. Moj zawsze u nich kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiaaa
mój mąż też dalej ma w sobie coś z dziecka i gadżety elektroniczne to zawsze dobry prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego co chłopak lubi. Mój mąż na przykład jest fanem wszelkich urządzeń zdalnie sterowanych, dlatego zawsze wiem co mu kupić. Ostatnio kupiłam mu helikopter w tym sklepie https://rcmplanet.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarlinka
Swojemu podarowałam bon upominkowy do jego ulubionego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riri2
Mój facet non stop gra w gry typu MMO. Ja muszę przyznać, że też się nie wciągnęłam. Od czasu do czasu razem gramy w Crossfire http://www.portalmmo.pl/gra/crossfire,287.html Miesiąc temu miał urodziny i kupiłam mu specjalistyczną myszkę do gry był bardzo zadowolony.. chociaż ja nie do końca bo teraz już w ogóle nie można go odciągnąć od komputera hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeffirka
Mój też całkiem lubi grać więc zdecydowałam się kupić mu słuchawki gamingowe w Teletorium. I bardzo się z tego prezentu ucieszył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria02a
Sprawdź sobie bestcena.pl faceci to gadzeciaże więc smartwatch, smartfon czy kamerka ich uciesza najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszeek
najlepiej coś związanego z pasją albo coś co akurat potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z grubsza tego samego zdania co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka67
Ja swojemu wykupiłam szkolenie na strzelnicy ProGun we Wrocławiu bo jest fanem gier i goni tylko z tym M4 po mapach to stwierdziłam, że może pogonić w rzeczywistości hahaha :D Prezent się udał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak założył sobie warsztat więc stwierdziłam, że kupie mu kilka potrzebnych narzędzi, dopytałam jego kumpli, żeby nie wyjść na debila :D i zamówiłam to co potrzebne na rg narzędzia - był pod wrażeniem mojej "wiedzy" w tym temacie hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaranema
Ja myslę, że spodobałoby mu się coś związanego z motoryzacją. Ford ma w ofercie ciekawe akcesoria http://www.akcesoria-ford.pl/ warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś szalonego! Fajne są vouchery na takie ekstremalne atrakcje ;) Ja kupiłam lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. A, że faceci lubią adrenalinę, to prezent się udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej coś osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×