Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 mc dziecko z skaza bialkowa czy ktos moze mi pomoc

Polecane posty

Gość gość

witam. moja corka dostala skaze bialkowa , czy moze mi ktos napisac przykladowy jadlospis, potrawy jakie moge robic, przyprawy, soki wszytsko. Narazie je ona tylko ryz z jablkami, ziemniaki z kotlecikiem plus marchew z jablkiem i rosol, to wszytsko boje sie ze bedzie jej brakowac witamin itd. jedzac non stop to samo w kolo, dodam ze pije soczek jablko gruszka , rozcienczam go woda , bo mala nie moze inaczej zrobic kupki , tak jakby ja zatwardzalo, kupilam jej herbatke z bobovity jablko mieta ale nie chce jej pic . Jesli ktos z was orientuje sie w tym temacie bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, to i tak cud ze dziecko nie ma anemii. Moja corka ma 13 miesiecy. Jada mniej wiecej tak: sniadanie: kasza jaglana, orkiszowa, owsiana, gryczana, z amarantusa ze slodkim owocem (np bananem i gruszka) lub kwasnym - jablkiem, sliwka etc (wtedy dodaje lyzeczke miodu, tego prawdziwego) llub owsianka lub jajecznica z jaj przepiorczych (kurze uczulalo) lub omlet z jaj przepiorczych i mleka ryzowego z owocami 2 sniadanie: cos "mlecznego", np zupa mleczna na mleku owsianym lub sojowym. Platki z mlekiem ryzowym lub kanapka z pasztetem (sojowym lub z cieciorki) obiad - wszelkie zupy, ale nie zabielane i bez makaronu z dodatkiem jajek 2 danie - tez wszystko co my jemy. Pulpety, kotlety (nie sole), zrazy, ziemniaki, kasze, ryz, surowki kolacja: jesli nie bylo owoca to cos owocowego - np racuszki ze swiezym musem owocowym albo nalesniki lub po prostu mus owocowy z kasza, jesli na sniadanie byly owoce to dostaje jakies jajka na miekko, owsianki czy cos czego nie jadla tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×