Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zorganizowac swieta

Polecane posty

Gość gość

no wiec po kolei: tesciowie chcieliby, zebysmy cale swieta spedzili u nich. my mieszkamy aktualnie w innym miescie, na swieta przyjedzamy do rodzinnego miasta - zatrzymamy sie w naszym mieszkaniu. moi rodzice co roku maja focha - mama nie lubi meza. w zeszlym roku nie zaprosili nas wcale, choc mialam malenkie dziecko i trudno mi bylo robic wigilie. jednoczesnie mama miala mi za zle, ze poszlam do tesciow w tej sytuacji. nie wiem, jak rozegrac swieta - ja jestem jedynaczka, maz ma 2 rodzenstwa, wiec jego rodzice nie beda sami (siostra singielka, a brat w niezobowiazujacym zwiazku). myslalam, ze wigilie spedzimy u tesciow, 1. dzien zaprosze swoich rodzicow, a 2. pewnie znowu do tesciow... czy taki podzial jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiązanie jest jedno róbcie sami,a do rodziny wpadnijcie w 1 i w 2 dzień świąt tak by było po równo :) skoro mama miała focha bo Twojego męża nie lubi to o co się burzyła to nie wiem pokrecona masz rodzine i dylemat na prawde hehe az trzeba sie podzielic z nim ze wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma dziecko do robienia wigilii ? ja miałam też małe a ogarnęłam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie: wigilia - w domu sami 1 dzień BN - u rodziców swoich lub męża 2 dzień BN- u rodziców męża lub swoich by było sprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×