Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzonaONA

JAK SIE NA NIEJ ZEMSCIC

Polecane posty

Gość wkurzonaONA

to długa historia, ale tak po krótce. pewna znajoma strasznie mi zazdrosciła. fajnego faceta, ze nie musialam pracowac, zazdrosciła mi urody, itd. udawała moja kolezanke, przychodziła do mnie na kweczki itp , a potem wstawiała na fb glupie teksty " niby nie o mnie , nie do mnie " ale potem zaczęłam kojarzyc , ze ma jakis problem do mnie. i napisała anonim na mojego faceta , ze robi cos nielegalnie, i zaczęł sie problemy. tak napsuła krwii suka, ze wszystko sie posypało. oczywiscie odkrecilismy wszystko , bo mooj facet nie robił nic nielegalnego, ale nerwów było duzo... to było prawie rok temu, sprawa ucichła, ja ja ignorowałam cał czas, poza tm , ze napisałam jej ze wiem ze to ona robi takie akcje. ciagle jednka zastanawialam sie jak sie na niej zemscic, poradzcie cos, cz moze olac ja w ogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna z nie sucz,poczekaj az okazja sama sie znajdzie,a ja przepros ze sie pomylilas i takie tam,a potem zrob podobnie jak ona bez skrupulow,i zeby ci nie bylo zal,ja potrafilam czekac kilka lat ale jak oddalam to z pompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gry_i_gierki
przede wszystkim zmien dzial, w zyciu dojrzalym to chyba nie pasuje moze erotyczny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaONA
:) mysle juz od roku co zrobic.... myslicie ze jak bym cos zrobiła z jej wizerunkiem , mogłabym miec problemy w sądzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej próbując się mścić tylko okażesz słabość i utwierdzisz ją w tym że ci dopiekła ignorując pokażesz że jesteś ponad to i że masz ją w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok straciłaś na to by zalewał cię jad ? pomyśl ile na to straciłaś energii ponoć złe myśli, negatywne nie służą zdrowiu, krzywdzisz więc nie ją ale samą siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaONA
wiem , ze zemsta jest zła...ale ona jest taka hipokryta straszna, udaje świeta , a wiem jaka ma przeszłosc. nie mieliscie tak nigdy, ze znacie prawde , ktos ci kłamie prosto w oczy ? pal licho jak jest ten ktos nieszkodliwy , ale ta suka chodzi , weszy , szuka afer, i potem robi takie kwasy. no nie swedziałby was zeby dopiec suce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaONA
macie racje z tymi negatywnymi myslami , oczywiscie nie mysle o niej bezustannie, bo emocje juz opadły dawno. nie chcialam tez nic robic pod wpływem sytuacji. dzisiaj napsialam o tym , tu bo znowu sie odezwała , tym razem nie chodziło o mnie ,ale znowu narobiła komus swiństwa . straszny czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksycznych ludzi się unika, wtedy nie maja możliwości ingerować w twoje życie unikanie ich to dla nich największa kara bo nie mogą ci zaszkodzić a to właśnie jest sensem ich istnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaONA
a karma zawsze powraca . jednak macie racje , oleje ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×