Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaadoptuj faceta

Polecane posty

Gość gość
Noe moge zresetowac hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem jasno zależy kogo chcecie? Jęsli prawdziwego faceta ze spodniami to szanse niskie ale zawsze jakieś tam są. Jeśli grzecznego tzw pantoflarza to tam można spróbować. Ja np lubię partnerstwo ale szczere. Czyli intercyza i współpraca oraz kobieta pracująca co ciekawe wiele kobiet uważa to za: szowinistyczne bo to chłop ma utrzymywać kobietę a ona ma leżeć i pachnieć więc radzę się zdecydować wg mnie dobrze że takie coś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to zwykly burdel jak roksa z tym, ze dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przekonuje mnie to; znajome też narzekały jak zdecydowały się na konta. Potem stwierdziłyśmy że trzeba rozsądnie do tego podejść i na https://kochaj.pl/ założyłysmy profile :) 2 z 4 już mają facetów :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam tam męża kilka lat temu ;) każdy jest inny, zależy na kogo się trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluto

Chcialem sprawdzic z ciekawosci, bo to raczej dziwne rozwiazanie problemu z facetami wysylajacymi tysiace wiadomosci, ale przy rejestracji sie okazalo ze juz mam tam konto najwyrazniej (a pierwsze o tym slysze) ~ i znowu trzeba marnowac czas...

Wiec moza warto zaopatrzyc sie w odrobine sceptycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluto

Chcialem sprawdzic z ciekawosci, bo to raczej dziwne rozwiazanie problemu z facetami wysylajacymi tysiace wiadomosci, ale przy rejestracji sie okazalo ze juz mam tam konto najwyrazniej (a pierwsze o tym slysze) ~ i znowu trzeba marnowac czas...

Wiec moza warto zaopatrzyc sie w odrobine sceptycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalin

osobiscie polecam, poznałam tam mojego narzeczonego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dosyć mała pula facetów tam jest, niezbyt duży wybór, więcej jest na badoo i tinderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×