Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tylko wódka na wesele czy jakiś inny alkohol też

Polecane posty

Gość gość

planujemy kupić samą wódkę, bo do tego mamy bar, wychodzimy z założenia, że ktoś kto nie pije wódki będzie chodził do baru po drinki więc zamiast wina będą drinki co uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście dokupić wino, są osoby które nie piją ani wódki, ani drinków, a piją wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też za tym jestem. Jak ktoś bardzo wódki nie lubi to czasem i w drinku jej nie zniesie. Owszem, są drinki z innymi alkoholami, ale też nie każdy musi je lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódka + wino to standard. Sama wódka raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też wódka i bar, z wina zrezygnowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z racji slubu z obcokrajowcem mam nielada problem, chcialam sie tyko wodką i winem obejsc, ale wlasnie zostalo mi oznajmione,ze piwo musi sie pojawic, no i kilka butelek ginu. .. lista roznych alkoholi byla b. dluga, ale po pierwsze nie upadlam jeszcze na gowe, goscie po 2h by mi kolorami teczy wymiotowali to jeszcze finansowo by sie chyba pogrzebala. ciezko przetlumaczyc jest, ze to MY jako mlodzi sponsorujemy impreze i alkohole ( nie bedzie baru) i fakt, ze kazdy pije co innego mnie naprawde malo interesuje. dla jednej osoby mamy kupic gin, whisky, wino takie a takie, dla kolejnej to i to... litosci.. aaa i jak stwierdzilam, ze okay.. niech juz bedzie piwo.. (beczka, butelki- do pozniejszego uzgodnienia) to uslyszalam, ze moj luby gosci zapyta jakie preferuja.. no myslalam, ze siodmej fazy k*rwicy dostane!! ...aaa cale wesele planuje ja, bo przyszly pan mlody po polsku niekoniecznie... ... ahhh c***anowie! . tak wiec u nas wodka, wino, ..gin i piwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sylwia_fik U nas będzie wódka weselna Polanin, wino półwytrawne białe i czerwone, zastanawiałam się nad barmanem, ale chyba to przesada." Dlaczego przesada ? U nas był open bar i każdy pił co chciał tj wódka, wina (5 rodz), drinki chyba 15 do wyboru, whisky itp. Fakt że to wszystko kosztowało nas ok 6 tys ale na gości żałować nie zamierzaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zielonka
Ja będę miała wódke i wino, może whisky bo mój facet i przyszły teśc lubią. Wina: półwytrawne, półsłodkie i jakiś słodki wermut bo dużo osób w obu rodzinach lubi wermuty więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Jakis inny alkohol powinien jednak być. Ja na weselach przeważne piję wina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My akurat wina zamawialiśmy w Winezja, zestaw win dostosowany do ilości gości weselnych, a skusiło mnie i wybrałam wina gruzińskie, pyszne, strzał w dziesiątkę https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markooo
U nas przede wszystkim wódka, ale miejsce dla innych alkoholi też się znajdzie. Natomiast w temacie samej wódki, osobiście polecam Pana Tadeusza. Zawsze pojawia się na stołach u rodziny i znajomych, więc śmiało mogę stwierdzić, że to pewny wybór. Co więcej, we wrześniu można odebrać darmowe, personalizowane etykiety: http://www.weselezpanemtadeuszem.pl/personalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×