Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile przytyłyście w połowie ciąży

Polecane posty

Gość gość

tzn. około 20 tygodnia ciąży ? ja 3 kg, nie wiem czy to dużo czy mało dlatego pytam bo chcę porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe1234
Jestem w 15 tyg. Ciazy blizniaczej i mam 3 na plusie a w pierwszej ciazy z 1 sztuka w połowie miałam juz 6 kg a do końca 16. Nie jest z Tobą złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 20 tc 3-4 kg teraz jestem w 23 i już wybiło 4 z lekką zadwyżką, ale ponoć teraz dopiero się zacznie tycie z tego co rozmawiam z innymi..mam nadzieje, że dużo nie przybiorę, bo 5 miesięcy po porodzie ślub, a ja chce ładnie wyglądać w sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 tc = 3 kg ( chyba za mało )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 20tc się tyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam laskę, która w ciągu już 3 pierwszych przytyła 10 kg...a teraz to już nie wiem ile, ale wygląda jak bombowiec..z tym, że ona ma ciąże prawidłową, a tylko leży, siedzi i je słodkie itp..więc sama tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście w ciągu 3 pierwszych miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od połowy to się dopiero zaczyna tyc :D jestem w 30 tc i mam 6 ale 4 przez tydzień w szpitalu straciłam :/ w 1 ciązy mialam już pewnie z 15 na tym etapie do porodu 23 zobaczymy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się tego tycia, że już nie będę atrakcyjna dla męża..że sama sobie się nie będę podobać..i że suknia nie będzie leżała tak jak sobie to wymarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 32tc***przytyłam 13kg, ale startowałam od niedowagi więc powiedzmy, że teraz jestem ok 9kg od początku normy wagowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 25 tyg i mam 5 kilo do przodu.tycie dopiero sie zacznie i juz sie boje.w pierwszej ciazy przytyla 18 a w drugiej 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo malo tyłam, ok 1kg na m-c,. tycie zaczęło się właśnie od połowy, do porodu szłam z 7kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×