Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robić123

co byście zrobiły

Polecane posty

Gość nie wiem co robić123

gdyby facet regularnie was olewał, ale potem znowu odzywał sie, spotykał i ogolnie byloby ok do nastepnego razu, kiedy to znowu olewka?bo juz slyszałam opinie żeby go kopnąć w dup* i nie wiem czy to nie bylby dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytala sie dlaczego olewa. Wprost. Zrobilam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlapnąć błotkiem
kopnij w doope, aż księżyc odwiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
moge zapytać wprost ale to pewnie będzie ciekawa rozmowa :D kopnąć w dup* tez moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Najlepiej pytac. Bo jak kopniesz w d**e to za jakis czas wroci do Ciebie mysl o nim i bedziesz sie zastanawiac. Najlepiej sie pytac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
tylko że on unika odpowiedzi jak o cos pytam "poważnego" powiedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No "moj" tez unikal. Ale ja pytalam jak dzieciaczka o wszystko. Bo juz nie jestem taka glupia jak kiedys - ze sie domyslalam i zadreczalam. Inne dziewczyny go rozpuscily bo przymykaly oko na niego i pewnie cieszyly sie, ze w ogole sie odezwal. Ja pytalam, drazylam. On unikal. Wyszly na jaw powazne zaburzenia osobowosci. ;d Gdybym nie pytala to bym dalej sie w kotke i myszke bawila placzac i teskniac i zadreczajac sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
Chyba w takim razie zapytam bo nudna jest już ta zabawa w kotka i myszke. Albo oleję temat i tyle. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dasz rade olac to mozesz olac. :) Jesli jestes pewna, ze nie powroci Ci w myslach. Ja musialam wiedziec co jest na rzeczy bo mi zalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
Raczej jestem pewna że wroci w myślach :P mi też zależy i chce wiedziec o co chodzi ale juz mnie wku*wia to zachowanie, ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLALA BYM FRAJERA ;noo chyba ze ty to q******a to co innego,nie badz dla niego latwa zdobycza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslach to musisz wypytac. Łatwiej Ci w glowie bedzie poukladac jak sie okaze niezrownowazony emocjonalnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
też myślę że trzeba olać :) innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
Nie wiem czy jest sens pytać bo on sie na pewno wykręci od odpowiedzi. Co w sumie już jest odpowiedzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dasz rade olac i raz na zawsze zaponiec to powodzenia. :) Ja bym sie chyba do smierci zastanawiala jakbym powaznie nie pogadala;p A takie fajne rzeczy mozna uslyszec, ze glowa mala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
na przyklad jakie rzeczy można usłyszeć?fajne to chyba przenośnia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie, ze juz drugi miesiac chodze z takimi oczami : OO Nie moge wyjsc ze zdumienia. Sluchaj to byl moj super znajomy - tak mi sie wydawalo. Serio najfajniejsza osoba jaka znalam. Mialam wzgledem tej osoby plany matrymonialne. Super wszystko pieknie, tylko czasem "olewal". Jak drazylam temat to unikal odpowiedzi i zdziwiony byl, ze mam pretensje. Ale w koncu uznal, ze juz za duzo podskakuje i powiedzial o co chodzi. W skrocie: Ludzie to dla niego rzeczy. Jest egoista. Mysli tylko o sobie. A ludzi wykorzystuje do osiagniecia celow. I albo wchodze w to i bede jego "sluga" albo nie ma sensue sie znac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
Ja piernicze, no to faktycznie. Ciekawe co ja uslysze jesli jednak zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znac jak zapytasz. Mnie juz nic w zyciu nie zdziwi. :) Ja teraz drugi miesiac chodze i smieje sie z tego, ze moim najlepszym "przyjacielem" byl szaleniec. Ja to mam ten gust. A dodam, ze to osoba powszechnie lubiana, uwielbiana wrecz przez kobiety, z gronem adoratorek. :) Ludzie nie widza, ze ich wykorzystuje i sie nimi bawi. Mi nigdy nic nie zrobil, poza tym jak tylko cos mi sie nie podoba to od razu "sie rzucam i wyjasniam". I to mnie uratowalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak tak robił zanim weszliśmy w ten związek. Chciał wzbudzić moją zazdrość, żebym zareagowała. Trzeba po prostu się od niego oddalić i zająć się sobą, nie odzywaj się do niego, olej go trochę, a sam się wystraszy, że może stracić kontakt z Tobą i skończy z olewaniem Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że jak ja go oleje to on tez oleje sprawe i na tym sie skonczy, pewnie to i dobrze :D Jestem b.ciekawa odpowiedzi jeśli zapytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
ta wypowiedz powyzej to bylam ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj wprost - faceci nie lubią gadać o takich sprawach. Oddal się od niego, nie odzywaj się, a jeśli faktycznie on zrobi tak samo - zapytaj. Ale mi się wydaje, że to stara zasada gonienia myszki przez kotka. Jeśli się nie rusza kot nie jest zainteresowany, ale jeśli zacznie się oddalać ruszy za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
Też mi się wydaje że nie lubią o tym gadać, widzę to po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto kto olewa lubi o tym gadac? Po co ma sie tlumaczyc? On ustala reguly gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no pewnie jeszcze wyczuwac czy mozna jasnie ksiecia zapytac. Faceci nie lubia gadac jak daja ciala. Nie mozna go dreczyc takim pytaniem! On ma prawo bo on jest Panem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
Rozbawiłyście mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba pala przez lep takiego gada a nie sie piescic z nim i dostosowywac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić123
ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim wieku jest ten facef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×