Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WYPRZEDAŻ GIER

FAJNE GRY DLA DZIECI NA PLAYSTATION

Polecane posty

Gość WYPRZEDAŻ GIER

PONIŻEJ LINK: www.allegro.pl/show_item.php?item=3796776956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unissima
fajne i niedrogie. Zebranie tych tytułów oddzielnie kosztuje więcej, a tu megapaka za mniej. No i płacisz za jedną wysyłkę. Sama niektóre z tych gier mam- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xexus 1
Fajne, też polecam, bo cena jest przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika0089
rzeczywiście, sprawdziłam oddzielnie wychodzi drożej i poza tym płaci się za jedną wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niestety nie stać na takie wydatki. Staram się kupować małemu zabawki edukacyjne, ale on oczywiście jak większość dzieciaków w tym wieku najbardziej lubi spędzać czas grając w necie. Musiałam więc poszukać czegoś co jest za darmo i w dodatku całkiem przyjazne i niegłupie. Tak trafiłam na tę gierkę: www.dogry.pl/farmerama/ o zwierzątkach, uprawianiu ziemi i generalnie o życiu na farmie. Sama czasami z nim w to pogrywam, naprawdę sympatyczna gra no i bez kosztów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spory wybór gier widziałam na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ fajna porównywarka cenowa wielu różnych sprzedawców, serwis skieruje Cię do sklepu gdzie kupisz w niższej cenie bez wychodzenia z domu :) warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassja
Wiele fajnych gier można nabyć w otosklep24. Mają niskie ceny, także wiele z nich to prawdziwa okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×