Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość czytam i zastanowiło mnie jedno....dlaczego kobiety same sobie ubliżają wyzwiska szm.... ,pus.... koo...Jakoś mężczyżni wobec siebie nie zachowują się tak.Nie słyszałam aby się wyzywali wzajemnie. zzz Robi to jedna osoba, jakiś nudzący się gimbus (ta od hanki i seksiku z mężem). Trzeba ignorować trolla i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie wyzywają siebie tylko wyzywają głupie korfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi to jedna osoba, jakiś nudzący się gimbus (ta od hanki i seksiku z mężem). Trzeba ignorować trolla i tyle. x Sama jesteś szmato trollem co zrobił denne prowo i je caly czas podbija pisząc sama ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka Qrvo idź ze złośc***orozciągać forum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to je ja - dokładnie,cel został osiągnięty ;) Jak to mówią : uderz w stół,a nożyce same się odezwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
to je ja - wpis wyżej,to mój ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz z jakiego województwa dostałaś te @,to wszystkie babki z niego będą krócej trzymać swoje połówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"Nie ma wiernych facetów dowód" Jeżeli "ponad 500 mailii!!!" jest dowodem na to, że nie ma wiernych facetów to rozumiem, że: 1. Sprawdziłaś ich organoleptycznie. 2. Nie ma ich na świecie więcej niż ta pięćsetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do autorki i innych
Jeśli mężczyźni są tacy źli, to o czym świadczy obleganie przez kobiety portali z sextransmisjami, rozbieranymi sesjami, ofertami sponsoringowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest idiotką!!!!! Jak dałaś ogłoszenie że szukasz żonatego to kto miał do ciebie pisać? Prawiczki? Rozwodnicy? W Polsce jest 20 mln mężczyzn, a dla ciebie 500 maili to dowód że "wszyscy" zdradzają, brak słów. Jak chcesz się bawić w badania socjologiczne to naucz się najpierw podstawa jak to się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, że dostałaś 500 @. ciekawe ilu z tych co pisali spotkałoby się z tobą? pewnie kilku albo i nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc w dom
jak mi was szkoda :) tyle teraz macie strachu i lęku :) a ile frustracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gosc w dom jak mi was szkoda usmiech.gif tyle teraz macie strachu i lęku usmiech.gif a ile frustracji usmiech.gif x Hahaha, poprawiasz sobie samopoczucie? Wiesz czym się różnimy? tym, ze ty już masz udowodnione, że nie jesteś wystarczająco dobra dla faceta. Szukał innej i ją znalazł :) I zamiast robić durne wywody na kafeterii mogłabyś pomyśleć dlaczego tak się stało :) rogaczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc w dom
ty durny fagiasie- nie bój sie twoj adres mailowy tez mam ! :) :)jestes załosny jak błagałes o spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie zdradziłam i nie zdradzę męża, w tym sęk ze się boje czy on mnie nie zdradził czy nie zdradzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gosc w dom ty durny fagiasie- nie bój sie twoj adres mailowy tez mam ! usmiech.gifusmiech.gif jestes załosny jak błagałes o spotkanie oczko.gif x Wymyślaj dalej bajkopisarko. Ktoś ci uwierzy, że wiesz kto tu kryje się pod nickami "gość" :D A może twierdzisz, że każdy miał ochotę na spotkanie z tobą? Nawet ja, kobieta? :) Proponuję zmianę psychiatry, obecny nie jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zmianę psychiatry, obecny nie jest skuteczny. ----------------stare niemodne i do ciebie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie jakaś głupia dziva wymyślila dowód na zdrade hahahaha Autorko, jesteś nienormalna, poważnie chora psychicznie i czym prędzej powinnaś zostać zamknięta w szpitalu dla obłąkanych. Gdyby to był dowód na zdradę wszystkich facetow, to każda żona mogłaby skopiować ten wątek, zanieść do sądu i dostać rozwód z winy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w domu
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------nie wytrzymam zaraz----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------jak mowie wam ze każdy zdradza to musicie uwierzyc bo jak nie to AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pedale, chyba szukasz przyjaciela,trafił swój na swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy------------------------------------------------------------------------aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka najwyraźniej oszalała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka, te ostatnie wpisy to okropne podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już leki zaczęły działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda po kisieluuuu
nie ogarniam czemu wszyscy tak jadą autorkę, przecież ona przytacza tylko przykłady, a to że faktycznie strasznie uogólniła to już inna rzecz. ale jak można ja wyzywać od szmat i dziwek, kto tu powinien iść się leczyć :o autorko rozumiem Twoje intencje, jestem pewna, że nie miałaś namyśli, że każdy,absolutnie każdy facet na ziemi zdradza, ale że znakomita większość gdyby miała okazję to pewnie po krótszym lub dłuższym namyśle jednak by się skusiła...a zdrada to nie zawsze tylko "zamoczenie k****a", to także zdrada psychiczna a tego można się dopuścić w bardzo łatwy sposób, a później twierdzić że "to tylko koleżanka i piszemy sobie smsy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat brzmi " Nie ma wiernych facetów dowód" i przez 11 strod autorka wmawia z uporem maniaka, że każdy facet zardadza. Mało tego wiernych facetow wyzywa od debili, a każdą żonę która nie chce się rozwieść od psychicznych i naiwnych wariatek, ktote nie wiedzą co to seks i zamiatają pod dywan zdradę męża. Ale ty oczywiście wiesz jako jedyna, że autorka nie miła nic złego na myśli i że tak na prawdę nie o wszystkich facetów jej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-------------------------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu--------------------------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu------------------------------- ------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-------------------------------- ------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to nie ja AUTORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajne żarty,jeszcze tu produkcja trwa,ja zdążyłam wyspszątać całe 180 m chałupy a tu dalej i dalej wysilacie się.Nie macie nic do roboty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×