Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość w dom
tak to prawda to nie ja autorka tylko ten zdradzacz facet co się boi że jego maila podam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda po kisieluuuu
a czemu mnie już atakujesz? nie widzę po prostu powodu wyzywania dziewczyny od szmat i dziwek, nawet jeśli jest w błędzie i pisze głupoty (choć ja tak nie uważam). to z wami jest coś nie w porządku bo każdego atakujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-------------------------------------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu--------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wszyscy faceci zdradzają dowód Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu------------------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda po kisieluuuu
to ja AUTORKA muszę sama siebie braonić bo nikt inny nie che tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość w dom tak to prawda to nie ja autorka tylko ten zdradzacz facet co się boi że jego maila podam na forum z Ktoś słusznie poradził: udaj się do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda po kisieluuuu a czemu mnie już atakujesz? nie widzę po prostu powodu wyzywania dziewczyny od szmat i dziwek, nawet jeśli jest w błędzie i pisze głupoty (choć ja tak nie uważam). to z wami jest coś nie w porządku bo każdego atakujecie ################# Odpisz cokolwiek korfie, to zaraz wyskoczy, że ją atakujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszystkie facetki
Nie ma wiernych facetów bo fszystkie facetki to dzifki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a największa dzifka to AUTORKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu----------------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu---------------------------------Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja nie dzifka tylko faceci zdradzają Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Nie wiem czy autorka sprawdziła doświadczalnie, że są jacyś faceci niewierni. Jeżeli tak to ma dowód na to, że SĄ NIEWIERNI FACECI. Dopóki nie sprawdzi WSZYSTKICH, chwalenie się DOWODEM na NIEWIERNOŚĆ WSZYSTKICH pozostanie w sferze jej MARZEŃ. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWUCHY GŁUPIE BRONIĄCE Z CAŁYCH SIŁ SWYCH MISIACZKÓW :D Przyjmijcie w końcu do wiadomosci, ze autorka ma rację, a wy po prostu boicie się to powiedzieć, bo wtedy musiałybyście przyznac, że wasz misiaczek może was zdradzić albo już was kantuje. Dlatego tyle jadu tutaj wylewacie, po prostu nie mozecie przyjąć prawdy do wiadomości, bo wtedy wasz "idealny" związek i "idealny" misiaczek już wcale nie będzie taki idealny :D Jesteście żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"nie mozecie przyjąć prawdy do wiadomości" A PRAWDA jest oczywistą oczywistością..... BYŁ ZAMACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
to wyżej o zdradzających misiaczkach i cudownych związkach pisałam ja AUTORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pisze prawde a naiwniaczki ciągle wierzą swoim wyimaginowanym ideałom .....;/ oj życie i tak was nauczy ...poczekajcie ... No chyba że takie z was idiotki że wolicie udawać że wasz ukochany który p i e p rz y na boku inne zapatrzony jest tylko w was .. lub że nadal będziecie z nim tkwić tylko dla kasy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
O cóż to walczysz nieszczęśliwa osobo. Wszystkie mają a ty nie masz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc w dom
gosc 18.22-swieta racja,zreszta ja kiedys tez tak myślałam-że jak ktos kocha to nie zdradza,ze jak ja kocham to tez nie bede zdradzona.....a zycie samo weryfikuje taka naiwnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj byłem w burdelu i dlatego uważam, że każda kobieta się puszcza za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, ze nie ma wiernych facetow. to dobrze i zle :) ja jestem ustawiona finansowo, po trosze dzieki mezowi. to bylo typowe malzenstwo z rozsadku. on jest dobrym mezem, ja dobra zona. on ma na boku kobiety, ja mam kochanka od 3 lat. zonatego. kocham go bardzo. ale nie widze powodu, zeby cokolwiek zmieniac. czy boli mnie zdrada meza? nie. dopoki nikt o tym nie wie, nie mowi- mam to w nosie. jesli sie wyda- coz, wtedy bede musiala go kopnac w d**e. owszem, 98% facetow zdradza, u kobiet to jakies 65%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec podszywów. Widzę ,że zrobiłam burzę w szklance wody.A najbardziej atakują misiaczki,którzy zdradzaja na prawo i lewo.Teraz strach w oczach-czy może żonka ode mnie nie dowie sie za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95% kobiet zdradza u mężczyzn jakieś 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość w dom koniec podszywów. Widzę ,że zrobiłam burzę w szklance wody.A najbardziej atakują misiaczki,którzy zdradzaja na prawo i lewo.Teraz strach w oczach-czy może żonka ode mnie nie dowie sie za wiele... x Niezła debilka z ciebie:P Kolejna co myśli, że jak ktoś pisze co innego to o nim mowa. Jak napiszę, że kobiety to qrwy i będziesz pisała, że nie wszystkie to też mam uznać, że jesteś qrwą bo atakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiecej facetów zdradza,dlaczego nie ma burdeli z facetami? Bo zapotrzebowanie większe mają faceci.....jeden numerek ,szybki-i wraca do żonki jakby nigdy nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"zaczełam drążyć i zastanawiać sie,dlaczego tak jest iż mężczyzna zdradza" Nie udało mi się wyczytać co wydrążyła i wymyśliła autorka w odpowiedzi na pytanie "dlaczego tak jest iż mężczyzna zdradza". Ale zacząłem się domyślać...... Ona widzi wszędzie zdradę bo zdradza sama..... Zdradza objawy....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z 1830
czy chcialabym co zmienic? :) meza na innego? nie, ten jest w porzadku. zarabia, dba o rodzine, ma autorytet, dobrze wyglada, jest odpowiedzialny. jesli moglabym cos zmienic, to chyba tylko to, zeby poznac kochanka wczesniej, przed mezem. i to za niego wyjsc. a i tego nie wiem- byc moze wtedy moje zycie byloby gorsze, mniej komfortowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahh, chyba na odwrót : 95% FACETÓW zdradza, a MOŻE jakieś 30% (stawiam, ze mniej) kobiet zdradza. To faceci od zawsze mieli do tego skłonności, jedna baba im nigdy nie wystarczy. Kobiety są uczuciowe i emocjonalne, nawet jak się zaurocza w kimś, to często starają się zapomniec i nie zdradzają, bo liczy się dla nich dobro rodziny, faceci za to mają rodzinę w d***e i kantują żony na prawo i lewo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 18.37-to fakt,dlaczego od razu nie poznajemy odpowiedniego faceta.Raczej z dwójką facetów kobieta rzadko kiedy czuje sie konfortowo.Kobieta wolałaby jednego a udanego....A mężczyzna tak potrafi,i wcale nie ubolewa nad tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w końcu kto ten temat założył???coś się nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo myślałaś nad tym dowodem prymitywna dzifffko? Myślałaś, że jak żony przeczytają to przytakną ci na forum i pobiegną do sądu po rozwod? Dowod na zdradę to nie odpowiedzi na twoje koreskie ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×