Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
no proszę- tak sobie z nudów czytam inne topiki i co mamy? wypisz wymaluj idealnie tu pasujacy i uzupełniający temat innego topiku : kochanka idealna.autorka jako kochanka uzala się właśnie ze kochanek podczas świat o niej nie pamięta,i dopiero za 3 razem odebral .no jak mógł! ;) i ze w pośpiechu rozmawiał!;) fakt.no bezcenny;) takich mamy słodkich mężów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego starego to jakas zdzira sama wydzwaniala o pólnocy i to kilka razy, ale nie odebrał od niej, tylko odrzucał połączenia. Widać chcice miała, albo szlag ją trafial, że ją olał zarówno w wigilię jak i pierwszy dzień swiąt, a dziś od samego rana wydzwania, ale maz dzwonki wyciszył i nie odbiera. Niech szmacisko sobie zdzwoni do usranej śmierci. Hahahahaha od 8 rano już 4 połączenia nieodebrane, ale się wywłoka wścieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm....a nie masz ochoty do niej zadzwonic i zapytac o co chodzi?Może jest coś co powinnaś wiedzieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat dotyka tylko kobiet, które lecą na dupków bo jakoś inne kobiety nie mają takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INNE KOBETY nie mają takich problemów,bo sa naiwne ze ten problem ich nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają takich problemów bo wybierają porządnych mężczyzn a nie jak wy ciągle na dupków lecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hm....a nie masz ochoty do niej zadzwonic i zapytac o co chodzi?Może jest coś co powinnaś wiedzieć?????" . Dzwoniłam i to kilka razy, ale nie odebrała. Jakieś tchórzliwe to szmacisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij smsa że chcesz sie spotkać.Przeciez to kochanka męża i ni csobie z tego nie robisz????? To chyba jakas ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochanka tylko głupie szmacisko, co się przyczepiło do mojego starego. Siedziało to samo w święta i się nudziło, dlatego tak intensywnie dzwoniło. Ja wyśle do niej smsa, ze chcę się spotkac, a ona poleci na policję i nakłamie, że jej grożę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta racja.autorko dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba robić dobrą minę do złej gry a swoje mieć na boku jak mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam cały czas na ten telefon do mnie i coś się doczekać nie mogę, więc sie przypominam po raz kolejny - ten co ponoć stuknięta autorka zaparcie twiewrdziła, że ma mój nr telefonu, maila i nawet moje zdjęcie ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny pomysł jak ktoś tu podał- na boku też mieć kogoś.tak jak to robią mężowie.po co płakać błagać sprawdzać udawadniac - i tak wypra się i dalej robią pomysł.czas najwyższy pomyśleć o sobie i też mieć mieć kogoś na boku.zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na taki anons wierny facet nie odpowie więc nie wiem czego autorko oczekiwałaś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też tak poszukiwał,na szczescie w pore to wykryłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat stary jak świat.zdrada była,jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak suka nie da to pies nie weźnie :P Więc pytanie czy tylko w facetach leży problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnujmy teraz naszych mezow ;) teraz to dla nich najgorszy czas-bo musza kryc sie wszedzie z komorka-aby zapewnic swa kochanke o swej pamieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie w******lem moja koleżankę.a żona myśli że jestem w pracy na dyżurze.i dobrze mi z tym.i niech nikt mi nie mówi co mam robić.kochanka to fajny wynalazek bez niej nie przetrwaloby żadne małżeństwo.zapamietajcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszaj się dalej wulgarna szmato, ktorej nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo baby do suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety wybierają świadomie dupków a później muszą ich pilnować i szpiegować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo każdy facet to d**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wmawiaj sobie a inne kobiety jakoś wybierają porządnych mężczyzn i nie mają takich problemów jak wy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety wybierają świadomie dupków a później muszą ich pilnować i szpiegować jezyk.gif x a te co wybierają ciamajdy i niedojdy też szpiegują i pilnują tylko cudzych mezów, bo dobrze dopychają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość kobiety wybierają świadomie dupków a później muszą ich pilnować i szpiegować jezyk.gif x a te co wybierają ciamajdy i niedojdy też szpiegują i pilnują tylko cudzych mezów, bo dobrze dopychają smiech.gif x Jeśli dla Ciebie jak facet nie jest dupkiem to jest ciamajdą to nic dziwnego, że dupków wybieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×