Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yoshIII

Prezent na święta

Polecane posty

Gość yoshIII

Witajcie drogie Panie. Może to trochę dziwaczne że na forum dla kobiet pisze chłopak. Ale naprawdę potrzebuje pomocy i mam nadzieję że mi ją udzielicie :) A więc. Chodzi mi dokładnie o prezent na święta dla mojej dziewczyny , jestem z nią ponad 2 lata i już pomysły mi się na prezenty wyczerpały. ( ma 17 lat ). I tu stawiam pytanie. Z jakiego prezentu będzie zadowolona, co jej kupić ? -misie - odpadają ma już całą armie ode mnie -perfumy - kolekcja z avon'u stoi jeszcze w łazience. - poduszki ze zdjęciem, Też już ma, ramki itp też. Mam z nią w planach pójście do jakiejś większej galerii na zakupy ( jakaś sukienka , bluzka , buty itp). - co o tym myślicie? W dodatku chciałbym jeszcze zrobić jej jedną niespodziankę taką robioną własnoręcznie. Macie może jakieś pomysły? Bardzooo byłbym wdzięczny. Z góry szczerze Dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bizuteria perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek. Biżuteria np. Kolczyki. Fajna pizama. Torebka. Portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshIII
hm. perfumy ma. zegarków nie nosi. Biżuterii też nie chce. jakieś inne pomysły ?:) coś co można zrobić np własnoręcznie i w dodatku będzie fajny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka222
Biżuterii dla dziewczyny nigdy dosyć. :) Polecam mój ulubiony sklep: http://www.kuzniasrebra.pl/ Zamawiałam tam prezent dla mamy i siostry. Jeśli jednak twoja dziewczyna lubi rozwijać się intelektualnie , tzn. ćwiczyć pamięć, koncentrację, lub chciałaby się nauczyć szybko czytać to polecam program edukacyjny z Akademii Umysłu: http://www.akademia-umyslu.pl/koncentracja-pamiec-szybkie-czytanie Ja dla siostry (18 lat) zamówiłam trójpak tych programów i kolczyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaxyz
Wybierz jej coś ciekawego w sklepie internetowym www.conrad.pl : grę, zegarek, odtwarzacz mp3, pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i fajne jest no bardzo no cudownie jak tak przecie mozna no ja to w ogole niesamite ale zdarza sie niestety 👄 www.youtube.com/watch?v=EqOI81uH7eQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera45
to zlaeży od jej zainteresowań, albo ...wad :) ja np. łapałam gumy często jadąc autem aż chłopak wykupił mi assistance Startera, żeby mi pomogli w razie co :) to też jest pomysł - i to przydatny. Zawsze możesz też spytać się np. rodziny/przyjaciółek dziewczyny czego akurat potrzebuje. good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa
Biżuteria jest zawsze dobrym pomysłem. Ciekawą- z kamieniami szlachetnymi- znajdziesz na http://www.kuzniasrebra.pl/. Wiele wzorów ręcznie robionej biżuterii- kolczyków, pierścionków... I jeśli zamówisz do 20.12 do godz. 13 to gwarantują dostawę przed Świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×