Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelka2323

Spadek i problemy z nim związane

Polecane posty

Gość ewelka2323

Hej pisze tutaj pierwszy raz natrafiłam przypadkiem na ten portal licze że mi ktoś doradzi co robić. Mam 23 lata studiuje na 4 roku. Rodzice nigdy nic mi nie dali od samego początku mnie wykorzystywali odkąd pamiętam. Mam młodsżą siostre która ma 6 lat przymuszali mnie do jej opieki od małego. Nigdy nie miałam swojego życia bo ciągle zmuszali mnie do jej opieki. Na studia nie dali ani złotówki utrzymuje sie z pracy i stypendium. Niedawno dostałam spadek od pradziadka przepisał mi dom który spieniężyłam a oni wyciągają łape i muszą że jestem niewdzieczną bo im nie dałam. To samo mój chłopak ciężko go nazwać chłopakiem zainteresował sie mną po 2 latach od zupełnego braku kontaktu przypomniał sobie o mnie tzn kiedyś wyznałam mu co czuje on powiedział że tego nie czuje a teraz odnowiliśmy kontakt i niby czuje. Wydaje mi sie to troche dziwne bo to spadło na mnie troche nieoczekiwanie spadek kłotnie z rodzicami i teraz jeszcze jego zainteresowanie niewiem co zrobić niech ktoś to przeczyta i pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mamy c***omoc? wyslać Wanię coby ryj chłopakowi obił a rodzicom rączki połamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka2323
Może nie tak drastycznie ale pytam czy mają prawo do mnie rościć o to pretesje a szczególnie mój ojciec jak kupiłam kawalerke to sie mnie pyta kiedy może ze mną zamieszkać bo ma dość matki. On jest bezczelny nie dość że nic mi nie dal to jeszcze sie pluje do mnie o pieniądze bo on nie ma i mam mu dać niewiem jak to załatwić z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj ojcu z Toba mieszkac, jak sie macie pomiescic w kawalerce? a do tego potem nigdy sie nie wyprowadzi. Nie maja prawa nic od ciebie rzadac, sami zarabiaja a ty masz jeszcze studia. A chlopaka kopnij w tylek, skoro leci na kase to wczesniej czy pozniej pozna bogatsza i historia sie powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×