Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość calineczkowa

co kupic na chrzest

Polecane posty

Gość calineczkowa

Witajcie w Święta mamy mamy chrzciny i zupełnie nie wiem co można kupić dziewczynce na chrzest?Chciałabym żeby miała pamiątkę ale np złote kolczyki są dla mnie za drogie;/co innego moge kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy chrzciny chłopca w swieta , kupujemy złoty łancuszek z medalikiem, a tak wogole to nie mam pojecia co teraz sie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że dziecku lepiej kupić jakąś porządną zabawkę lub ubranko niż np. Srebrną łyżeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie obrazki na przyklad ze święta rodzina posrebrzane typowo na chrzest można wygrawerowac dedykacje i do tego mały bukiecik białych kwiatów i kartke-ksiazeczke pamiatkowa z wpisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz zamiar wydać na ten chrzest ? Ja mam po świętach chrzest córki i zapowiedzieliśmy że nie chcemy dla niej prezentów bo chcemy zrobić jej pokoik i żeby miała taką pamiątkę na lata . Złoto nie jest już w modzie więc póki co będzie to dla niej najpotrzebniejsza rzecz. Dodatkowo warto było by pomyśleć żeby dać "tyle" co by się rodzicom zwróciło bo nie oszukujmy się ale taka impreza to koszt ok 100 zł od osoby . I tak jak my idziemy na chrzest dajemy minimum 400 zł a na wesele minimum 1000 i jak nie mam na tyle to nie idę na imprezę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a złote kolczyki to koszt 150 zł ?? bez sensu wolała bym w domu siedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robić chrzest i liczyć że się zwróca pieniądze? Żenujące podejście ale jak widać niektórzy taka uroczystośc jak chrzest muszą przeliczać. Złoto nie jest w modzie? Co ty za bzdury piszesz złoto zawsze ma swoją wartość zresztą to pamiątka a nie dodatek do bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złote kolczyki to ceny zaczynają się od 150zl a jeśli już komuś zależy żeby się pokazać to zawsze może w kopertę dac pieniądze i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jakąś ładną sukieneczkę . Jeśli to dziewczynka to na pewno się przyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to czy ma się zwrócić, ale prezent o wartości mniejszej niż 100 zł to trochę żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzest tez ma się zwrócić? Ehh moda z wesel przeszła na chrzty ! żenada - świat schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chrzest 400??? za wesele 1000??? Jeszcze chrzest ma się zwrócić??? To chyba jakiś żart???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasę dawać, a nie jakieś durne prezenty typu kolczyki złote w kształcie delfinów czy biedronek buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem czego nie kupuj. Moja mala dostala taki rowerek-jezdzik. Plastikowe badziewie z daszkiem i melodyjkami. A nie ma nawet pol roczku. Nie wiem co z tym zrobic, metraz nie za duzy i tylko zagraca to ,,plastikowe cudo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn dostal krzeselko do karmienia od chrzestnej tyle ze ona sie pytala czy chcemy krzeselko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_876
Najlepiej podpytać rodziców co im brakuje:) Ja kupowałam na chrzciny komplet pościeli, karuzele na łóżeczko BabyOno i jakiś bon na zakupy dla malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam pamiatki z Pluszowej Pracowni zamawiane na ich facebooku. Prześlicznie wykonana pamiatka za niewialką cene, realizacja expresowa. Rodzice dziecka bardzo sie z niej ucieszyli i teraz zdobi sciane ich małej Kasi nad łóżeczkiem! Polecam z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×