Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Wybaczcie... będę kontynuował temat motoryzacyjny :D nie ukrywam, że mnie on pasuje :P :D ... otóż, działa mi już spryskiwacz szyb, wreszcie! :D ale co było... Faktycznie, prawdopodobnie wlałem płyn letni zamiast zimowego, choć na opakowaniu widniał napis, zimowy, ale prawdopodobnie takim nie był... nic, stało sie...jeździłem tak dobre dwa tygodnie! masakra, ostatnia podróż do Wawy była koszmarem, zwłaszcza na miejscu, po mieście :( rozmazana sól na szybie to zerowa widoczność ... jakoś dałem radę ;) ale do rzeczy... temperatura już na plusie i sobie myślę, przecież już powinno działać, no! :D wczoraj już nie wytrzymałem i zajrzałem do instrukcji w poszukiwaniu bezpiecznika, czy aby nie było takowego... i co? i był! :D okazał się przepalony ;) nie miałem zapasowego więc przełożyłem taki sam ( 10A) z innego obwodu ( sterowanie światłami ) i wszystko wróciło do normy ;) :D a ja odetchnąłem z ulgą :) teraz założyć tamten brakujący i wszystko będzie hulać jak należy ;) cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivierku- teraz jeździsz bez świateł??? Nie czepiłam się - doceniłam twą akceptację moich zapatrywań. Tylko nadal nie wiem co z tym kołem????" czy to takie co mają przyklejone na zadku?? też mi się nie podobają . Z przodu to bym zrozumiała- jako bufor przy wjeździe do garażu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko> jeżdżę ze światłami, to było sterowanie ich podnoszeniem i opuszczaniem (regulacja) i jeszcze za coś on dopowiadał czego ja nie mam, już nie pamietam czego :) Tak, chodzi o to koło zapasowe z tyłu na drzwiach ;) :D a mnie ono nie przeszkadza ;) z przodu też widziałem, ale to bardziej takie którymi sie jeździ na safari :D bufor powiadasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz.. u mnie ściana w garażu jest strasznie blisko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z tyłu na klapie tylnej, bo to już nie są drzwi, choć niekiedy się tak mówi ;) doprecyzowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak blisko, to przypadkiem kiedyś nie pomyl jedynki z wstecznym ;) :D tak Cię proszę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się :D wiesz ja mam garaż budowany gdy syrenka była bardzo dużym autem.:DI teraz wjeżdżamy na ..grubość lakieru z każdej strony. 2 razy przy wyjeździe zostawiłam lusterko w garażu:D Ja kupiliśmy Carnivala to MM w drodze do domu się zorientował że nie zmierzył wysokości:D na szczęście wjechał:D:D ale musimy mieć specjalne suwnice bramy bo inaczej auto nie wjedzie:( lub od razu będziemy mieć kabriolet:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha :D ...na grubość lakieru :D to i tak dobrze, że garaż nie był dedykowany do malucha ;) bo wtedy to już żadnym byś tam nie wjechała ;) :D Oj, lusterko... :( i tak duży wydatek więc współczuję :) wiesz... tak sobie myślę, że jednak dobrze by było pomylić te biegi, wtedy poszerzył by się odpowiednio ;) :D chyba, że to mur i beton...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety garaż pod ziemią - czyli się raczej nie przebiję . A nawet gdyby - boki i pion zostaja tak samo:( najlepiej byłoby zbudować nowy na obecne potrzeby) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,rozumiem, a to było tak bardziej żartem niż serio ;) :):) to pozostaje niezwykła czujność przy wjeżdżaniu i wyjeżdżaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Olivier największe zdziwienie wzbudziły we mnie garaże w Anglii. Garaż w każdym domu. Od najstarszego do całkiem nowo wybudowanego. Samochody stoją na chodniku bo... do garażu wjedzie tylko mini Jasia Fasoli :D :D :D Budują nowe domy z takim mini garażykiem wiedząc, że nic oprócz hulajnogi się nie zmieści. Nie są zbyt inteligentni :) nie tylko w kwestii garażu. ' Storczyk my ze steperkiem się szczerze nienawidzimy. Dozgonnie. Ale to jedyna i szybka metoda na spalenie smalcu. Mam jeszcze rowerek stacjonarny ale się na nim szybko nudzę. ' Algira ilekroć oglądaliśmy prognozy pogody zawsze na zachodnim wybrzeżu było duuużo cieplej i więcej słońca. Wymyśliliśmy sobie więc, że na zachodzie mamy większe szanse na pogodę. Przez ostatnie 3 lata nam się sprawdziło. 2 tygodnie w Mielnie leżeliśmy plackiem na piachu a w Łebie moja koleżanka z pracy latała po sklepach za polarami i parasolem dla dzieci. W ubiegłym roku w Niechorzu uciekaliśmy kilka dni z plaży bo nie dało się wyleżeć, tak paliło słońce, a teściowie w Jarosławcu przesiedzieli 10 dni w pokoju. ' Mam tylko zapalenie przyzębia :D :D :D Całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki 🌻 było, minęło, ale ciężko było :-O Naszatko, tak czytam i czytam, i myślę ..... jak wysiadacie z samochodu skoro wjazd jest na grubość lakieru? :-D:-D Kobiet, Ciebie nie długo całkiem nie będzie, jak tak będziesz ćwiczyła :-p a tak na marginesie .... zwolnij, bo rzeczywiście zniszczysz kolana i co wtedy? Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem, nawet gorzałka ;-):-D Różnie to bywa z tą pogodą ;-) sorry, taki mamy klimat :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira- wiesz...garaż ma luzy - choć małe to da się swobodnie wysiąść. Tylko drzwi garażowe są wąskie- i nic się nie da z tym zrobić :( tak są progi i belki stropowe że nawet brama musiała być na zamówienie . Kaniu- dzięki. Oglądnęłam nie powiększając , a i tak się popłakałam 😭 U mnie odwilż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi nerw minął ;) W końcu mój Obrońca będzie mnie wspierał, czyli Mąż kochany ❤️ stwierdził, że mnie nie opuści w takiej chwili i pojedzie ze mną do Lublina. :) A jak przyszło pismo z sądu to się mało nie polali ze śmiechu z Młodą Na rodzinę zawsze można liczyć ;) Oliwier mam nadzieję, że w końcu dostaniesz się do tego lekarza 🌼 Naszatko rozumiem, mnie też zrobiło się byle jak gdy widziałam to wszystko na własne oczy. Algira czyżby dopadła cię grypa żołądkowa? Nifuroksazyd ratuje sytuację w takich momentach. Debe co u ciebie? Storczyku nadal nie możesz się zdecydować na auto? Ja już straciłam na dzieję na zmianę samochodu. Zbieram na wózek ;) Będzie chłopak ;) Młodzi mają problem z wyborem imienia. Wszystkie tak jakoś im się głupio kojarzą ;) Nie wtrącamy się 🌼 Przoduje Natan. A miała być Maja.... ;) Nie będę kontynuować tematu motoryzacyjnego, nie znam się na autach. Dla mnie ma działać ;) Kobieto ze 2 lata temu dostałam od Młodej kijki na dzień matki. Nadal stoją w piwnicy jeszcze z metką ze sklepu ;) Wolę rowery. Orbitek wylądował na strychu. 🌼 Garażu nie mamy jeszcze. Parkujemy "pod chmurką". Jak na razie, stary dobry passat odpala po chwili, nawet jak stoi kilka dni na mrozie. Pod warunkiem że to M go odpala ;) mnie to cholerne auto nie lubi Przestałam jeździć. Garaż zbudujemy pewnie przed wakacjami. Ale wyższy niż te dla Mini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę :O już 22ga!!!! Nie zauważyłam. Spadam do wyra. Jak na mnie, to się zasiedziałam. 🌼 Nie wiecie czy już wyszedł nowy sezon Gry o tron? Dobranoc, do jutra. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie? ;) Pochmurny dzień się zaczął. Szkoda :( liczyłam na słońce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) kania2a spać nie możesz ? (...)> Mnie się podobają takie zwykłe imiona, Grześ, Krzyś, Tomek... Algira witaj wśród żywych :) Stolik przyjechał piękny... Szkoda tylko, że każdą nogę ma w inną stronę... :( Pan sobie musi po niego przyjechać, zabrać i poprawić. I przywieźć z powrotem. A Kalwaria Zebrzydowska kawałek drogi stąd. Ciekawe ile zarobi ? :) Miłego dnia wszystkim :D U mnie będzie słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpicie. Umyłam głowę , pobuszowałam w necie. Wczoraj długo się zastanawiałam z czym mi się kojarzy Natan. Dziś olśnienie- z serem! a w żadnym razie z imieniem:( sorry...🖐️ Maja piękne imię . Ja też jestem zwolennikiem swojsko brzmiacych imion. Bo potem chodzą po świecie Izaury i Leoncje... a swoją drogą takie tysiące ochrzcili dwadzieścia parę lat temu a nie spotkałam żadnego. Czyżby sami pozmieniali swoje imiona? Niech rodzice trochę pomyślą o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kalwarii Zebrzydowskiej widziałam biblioteczke moich marzeń :D i jadłam najlepszego pstrąga w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam mieć Bartka , mam Marcina❤️ Dziękuję mamie zawsze, że jednak nie nazwała mnie Natalia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam być Izabella. Koniecznie przez dwa L :) Ojciec tak chciał. Jedyną dobrą rzeczą jaką zrobiła moja matka dla mnie to imie. Aśka jest fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Izabella na drugie kościelnie , Izabela na drugie państwowo. Miałam mieć na pierwsze, ale dziadek w drodze do UM pomylił kolejność i ...wielkie buzi mu za to:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D Mnie się od zawsze i na zawsze podobało imię Agnieszka ;) dziewczyn o tym imieniu, które spotkałem też są Ok :D * Kalwaria Zbrz. też mi sie bardzo podobała, fajnie tam sobie posiedzieć latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaszaTa :D jak to dobrze czasem pomylić kolejność ;) :D Izabella... hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to na pierwsze mam..twoje ulubione;) Dziadek też miał gust jak się patrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.youtube.com/watch?v=FO5vXZwP1sc&list=PLBb6qRpe2Uez_CMi6U5DqN30WOA3O8NjS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, Naszatko! jaki zbieg okoliczności, dziękuję :), ważne też, że i tym razem okazało sie to prawdą, co do osoby o takim imieniu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×