Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Algira 🌻❤️ Wszystkiego najlepszego!!!! Nie wiem czy tych dzieci jest więcej . kiedyś ( za naszych czasów) siedziały zamknięte w domach , albo w specjalnych szkołach . Nie było to dobre , ale tak było . Teraz chodza do szkół z innymi to je widać . nie ich wina że chore , ale... Córka chodziła do klasy integracyjnej.. można powiedzieć że klasa okazała sie bardziej niż chora. 14 dzieci w tym 4 z upośl . umysł i chyba 5 opóźnionych ( nie przez chorobę) . I przyglądałam se dzieciom, rodzicom , szkole... Jak wszyscy byli traktowani jako chorzy - zachowywali się strasznie. Jedna matka traktowała swoje dziecko chore jak zdrowe i wierzcie mi ono było w tej klasie najnormalniejsze na świecie. Czyli nie choroba robi z nas opóżnionych tylko...system...rodzice + szkoła+ przepisy.. Nie wiem czy dobrze wyraziłam o co mi chodzi..Ale mam nadzieję że zrozumiałyście... Algira - jak się czujesz po zresetowaniu???:D:D:D A syn jest po prostu inteligentny:D Powinien rękę podać memu. Po co sie mamuś wysilać jak nie trzeba?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, dzięki 🌻 czuję się świetnie, jakbym zaczynała nowy rozdział życia ;-) i mam wrażenie, że będzie świetny ;-) Nawet zima i mrozy już nie takie straszne ;-) Pocieszyłaś mnie, że moje dziecię inteligentne :-) oby się tylko nie pogubił :-O hormony buzują! :-O Doskonale rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam się z Tobą w 100% Niestety widzę, że więszość rodziców z klas moich dzieciaków myśli inaczej .... oni potrzebują mocnego klapnięcia w głowę, wtedy i dzieciaki bedą OK! W końcu dzieci robią to na co się im pozwala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja stawiam kawę:) Powoli zbieram się do pracy...ale i tak mi dobrze, bo wyspałam się:) Algiro, ja nie podchodzę tak wesoło jak Ty do odświeżania peselu:DMoże jeszcze przyjdzie taki moment, chociaż uważam, że już teraz nie jest tak ze mną najgorzej;)Na szczęście jak na razie nie odczuwam w kościach przekręcającego się licznika:D Dzisiaj u mnie wietrznie. Nie byłam jeszcze na dworze, ale coś mi się wydaje, że jest nieprzyjemnie. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira 🌼 🌼 🌼 To usunięte z programu, tamto usunięte bo sobie nie poradzą. W technikum wyłożyłąm się na ciągach chyba w połowie pierwszej klasy i wlokło się to za mną całą drugą. I nikogo nie obchodziło czy sobie radzimy czy nie. W efekcie na bardzo ładnym świadectwie świeci mierny z maty :) Teraz mnie to śmieszy, ale te 20 lat temu wcale mi do śmiechu nie było. Generalnie jestem zwolennikiem "wbijania" zasad i egzekwowania rzeczy ważnych choć tylko w skrajnych przypadkach. Byłam tłuczonym dzieckiem. Bo mamunia ma humorek, bo sobie nie radzi ze sobą bo... cokolwiek, więc ciężko mi to rozdzielić. Malować zaczęłam się w wieku 17 lat, włosy też wtedy ufarbowałam. Bez pozwolenia, za kasę ze stypendium. Teraz jak patrzę na gimnazjalistki to nie wierzę w to co widzę. Miłego wieczoru dla wszystkich :) Wskakuje na steperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira z tym nowym samochodem byłoby super :D Niestety Małż jest maniakiem graniczącym z fanatyzmem tylko jednej marki. Wygrana w lotto załatwiłaby sprawę, inaczej w życiu nie będzie mnie stać na nowe. Całe szczęście 9cio latka też jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuwa...piszę i piszę a potem mi znika .ja ...pie......ę Ok od nowa Dziewczynki przeczytałam po łebkach bo czasu nie mam ,ale życzę Wam zdrowia ,cierpliwości i mocnej ręki :-P Dzieciaki są po prostu wredne przez nas dorosłych ,mały wp****** nikomu du...y nie rozerwał widzimy same po sobie ...zdrowe ...mądre.....dowc*pne....piękne.....co nam jeszcze potrzeba :-D :-D :-D A tak w ogóle to zaczęłam od wczoraj nocki ,dzisiaj wizyta u koleżanki przed pracą ,jutro kolęda,w środę do kina ,dostałam od syna bo wie że mama na dorobku i stwierdził że na kulturę w rodzinie nie będzie oszczędzał ( taki kochany a wp****** był czasami ) :-d piątek tez zajęty ,sobota robimy spotkanie rodzinne przy wódeczce, hamburgerach swojej roboty i seansie w 3D ,i tak tydzień się skończy . No ale najważniejsze ...Wreszcie wykąpałam się w przeręblu ,,,ja super naprawdę ekstra i już chcę więcej :-d Ok już stoją na de mną. Muszę znikać , Do następnego razu ,......zdrówka .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu, dziękuję, że pytasz, już trochę lepiej z uchem, ale dalej go czuję, rano jest dobrze, wyjdę na mrozik i wieczorem czuję, chyba dziś wypróbuję ziemniaka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, niestety płyn w spryskiwaczu... nadal się z niego nie wydobywa, co utrudnia jazdę, zwłaszcza nocą... :) doczytałem coś o samochodach, wybaczcie, ale tego tematu nie mogę pominąć :D Kaniu, Czytam, Mazda3, dobry wybór, aczkolwiek zdziwiłem się gdyż zaczęli od Rav4 ;) :D ciekawy sportowy samochodzik i na pewno będą z niego zadowoleni :) Czytam również, że Storczyk, już na poważnie myślisz o wymianie swojego i to na ciekawy ciekawy model, gdyż nadal SUV-y ci się podobają, i dobrze, idealny samochód na obecne warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naszej rozmowy oświatowej jasno wynika, że zawsze są jakieś minusy, nie unikniemy tego. Tak więc staramy się dalej mieć dobry wpływ:) Bożenka, teraz to prawdziwy mors z Ciebie, taki całą gębą:DJak spojrzę przez okno i pomyślę, że miałabym rozebrać się do rosołu i....brrrrrr:PJeszcze raz gratuluję:) Olivier, tak, tak, szukam auta na poważnie. Niestety to nie takie proste. Chcę kupić w DE i albo nie ma takich jak chcę, albo za dużo kosztują, albo jeszcze co innego...Mam nadzieję, że już za chwilę się coś trafi:) Teraz ja lecę poćwiczyć:DPa!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku, często tak właśnie bywa, że jak się już na poważnie zaczyna rozglądać za samochodem, i nie tylko, to oferty stają się mniej atrakcyjne niż były :( :) powodzenia w zakupie i wybierz najodpowiedniejszy, warto poczekać aby później jazda nim sprawiała zadowolenie i uśmiech ;) :) udanego relaksu i daj tam z siebie wszystko! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> \_/> (_)> > \_/> (_)> 🌼 Z samego rana dla każdego coś dobrego:) Olivier, ja zawsze daję z siebie wszystko:D;)Niestety nie należę do cierpliwych i nie umiem w spokoju czekać na efekty:PTak samo z autem. Jest decyzja, to i pojazd mógłby znaleźć się w momencie:DJednak mam na tyle dużo lat;) że rozsądek mnie prostuje i grzecznie czekam:DOczywiście aktywnie;) Za oknem burawo, w nocy chyba padał śnieg, bo sąsiad rano odśnieżał. Mnie ten śnieg na posesji na razie nie utrudnia życia:DNawet sobie myślę, że jak będę miała auto 4x4, to jeszcze łatwiej pokonam przydomowe zaspy:D Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zaglądałam i były wpisy z przedwczoraj , o 6 rano czytałam - były wpisy z wczoraj:( , dzisiaj- znów tylko przedwczorajsze! Czyżby zmierzch kafeterii?? co się dzieje??? jak dowc*pny czy wpierdzielić to cenzor działa a jak fiut to nie! rany! Miłego dnia - kawę stawiam na stoliczku. lecę do pracy 🖐️ Olivier- spróbowałeś ziemniaka? Algira- właśnie to mówiłam , choć nie o aż takim praniu:( Bożenka- ależ masz bogate życie🌻 gratuluję przerębla. Jedyny raz kiedy się rozebrałam na mrozie to było w Słowacji nad gorącymi źródłami. I potem chlup do gorącej wody.. Ale żeby do lodowatej...o! co to ! to nie! Dziewczyny- samochody to dla mnie czarna magia- ma być duży , jeździć i się nie psuć ;), no i mało palić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za miłe słowa ❤️❤️❤️ Jak się czuję po zresetowaniu? Świetnie ;-) Storczyku, wiesz, że patrzę na świat przez rożowe okulary i dlatego zupełnie nie zawracam sobie głowy rzeczami na które nie mam wpływu ;-) nikt z nas nie zatrzyma upływającego czasu, więc trzeba wziąć się z nim za rogi i odważnie patrzeć przed siebie ;-) nie ważne, że tyle już upłynęło, ważne, że jeszcze tyle przed nami ;-) Bożena jest tego najlepszym przykładem i będę ją podziwiać ;-) może odmienię co nieco tak jak i ona ;-) na pewno jednak nie zostanę morsem! do tego nikt mnie nie namówi!! Kobieto, powodzenia w lotto ;-) niech Ci szczęscie sprzyja, a mnie nie opuszcza! ;-) Niektóre pannice zaczynają już w podstawówce wariować, ale masz rację, to co się dzieje w gimnazjum przechodzi już wszelkie wyobrażenia! Ciekawe czy jest choć jeden człowiek, który uważa, że ten beznadziejny twór (gimnazja) uczynił cokolwiek dobrego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Teraz mój post poleciał w kosmos!!! Może wyląduje ;) Najpierw krzyknęło, że błąd serwera 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje do cholery???? 😠 😠 Teraz pół strony zniknęło!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pokaże się cokolwiek z tego, co napisałam. Na wszelki wypadek jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe słowa 🌻 W miedzyczasie mignął mi jakiś pomarańczowy gość ... DeBe, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Kania 🌼 Algira najlepsze życzenia 🌼 Nie moge się zalogować U mnie nie jest za wesoło :( Kolejna siostra cioteczna chora :( usunęli jej płuco. Podobno czarne było jak smoła :O Pewnie od fajek. Sporo paliła. :O Nie wiem co będzie. Nie mogę się niczego dowiedzieć. Dziś wyszła ze szpitala w Wawie. Przysłała mi smsa, bo do niej napisałam. Ci co gadają, są niewiarygodni a ci co powinni wiedzieć, nic nie wiedzą. :O Jak dojdzie do siebie i odpocznie troszkę, to ją odwiedzę. Chyba nie wypada pchać się tak od razu, zwłaszcza że jej mąż to straszny burek. Milutki jak ból zęba. :O Do czego ten świat zmierza? Dopiero siostra mojego ojca pochowała dwójkę swoich dzieci. Ta jest córką brata mojego taty. Kurcze, aż boję się pomyśleć co to za choroba... :( Czyżby kolejne żniwo raczyska? Odezwę się jak mi się nastrój poprawi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dziś, wczoraj pokazywało błąd 500, bez względu na to, co to znaczy...................i wyrzucało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazało sie nagle pół strony i znowu znikneło...........czary jakies czy co? to co pisałam pewnie kosmos zdobywa...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu d... wszystko gdzies się zapodziało....odmawiam, kafe w piętkę cos goni...........zamarza czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kafe od wczoraj się dziwnie zachowuje, jakaś awaria serwera chyba ... trzeba to przeczekać aby móc normalnie pisać, szkoda nerwów ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że kafe ma przejściowe problemy i nasz topik znowu nie zniknie:P U mnie dzisiaj było całodniowe dośnieżanie:DNie powiem, ładnie jest:) Algiro, jestem oczywiście w pełni świadoma, że czasu nie da się zatrzymać i ogólnie żyję w pełnej akceptacji tej sytuacji. Myślę jednak, że mam wpływ na to w jakim stanie ciała i umysłu będę żyła. Systematyczny fitness, w miarę możliwości oczywiście, spowodował, że mam nie tylko wpływ na moje ciało, ale zdecydowanie rzadziej gubię różowe okulary:)A wiecie, że w ich gubieniu byłam dobra:P Ciekawe, czy mój post zniknie....czy może będę miała szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×