Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Najśmieszniejsze będzie to, że Kania rano nie pozna swojego/naszego topicku... ;) :D :D ...za głowę się złapie... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, świetny jest, SNAP-Rhythm Is a Dancer gdzie Ty go odszukałaś, aż i ja go odnajdę jak tu nie możesz go umieścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu tyle muzy nie wysłuchałam - no może na dyskotece w ....1984:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro, jak nie używam ketchupu tak posłuchać, jak najbardziej... ;) fajnie tańczą i muzyczka świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, nie powiem, poniosło nas dzisiaj ;) :D ja też już dawno się tak nie bawiłem, śmieję się non stop do monitora... ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idż oglądać, ale trudno ci się będzie skupić, w głowie tyle muzy... ;) :D ja z kolei idę na film, który już od rana oglądam, tzn mam zamiar... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacyjny, " Pamiętnik" (Notebook) polecam :) oglądałem też i też już któryś raz ten co Ty, czyli Holiday, i też bawiłem się do łez przy nim, nty raz... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale zaszaleliście:DBezsprzecznie same hity:)Mimo że dużo tego, to same klasyki powklejaliście. Co kawałek to przebój, oczywiście dla naszego pokolenia. Może dwóch, trzech nie znałam, ale generalnie wspaniałe czasy i świetna muzyka:)No i wspomnienia...... A tak na marginesie, to wklejone przeze mnie niedawno latynowskie rytmy wiążą się ze sportową stroną mojego życia;)A tak ogólnie słucham tego co mi w ucho wpadnie:)A wpada rzeczywiście wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam kilka razy - fenomenalny !!! porywający!! wciągający!! chyba znów oglądnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po krainie lodu. Tak się wpatrzyłam że wylałam całą szklankę koli na kołdrę :P no i mam musiałam podzielić bo - spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już nawet z telefonu nie chciało puścić :-p widocznie WiFi trafiło na czarną listę:-D:-D Nawet na puste posty wrzeszczało, że SPAM :-O Mam nadzieję, że to chwilowe :-p Pada ..... :-O:-O Kawa (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 Naszatko, cola dobrze odświeża, więc może podziała jak maseczka na skórę ;-) :-D Przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy przygrywa mi radio Zet Gold, lecą fajne kawałki, których wczoraj nie wygrzebałam w pamięci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×