Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

atrakcje weselne

Polecane posty

Gość gość

Jakie atrakcje widzieliście bądź przygotowujecie na swój slub/wesele? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę miała pieczonego świniaka w całości wypuszczanie białych gołębi pod kościołem i 200 balonów z helem wypuszczone przed wejściem na salę i powitanie chlebem i solą zastanawiamy się również nad fotobudką i występem tancerzy bądź pokaz fajerwerków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monarsi
My ze strony zespołu (Dobra Zabawa z Warszawy) mieliśmy lasery na parkiecie, pokaz multimedialny naszych zdjęć (wyświetlany na ekranie) i karaoke ;) Plus "latające naleśniki" od sali ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lasery na parkiecie = złe zdjęcia, bo każdy ma na twarzy te kolorowe światełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotobudka to nie jest zbyt dobry pomysł na wesele,chyba ze to małe przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tymi wszystkimi atrakcjami i dajcie się ludziom bawić, co za głupkowata moda napchać atrakcji na wesele, parę osób przymuszonych się "bawi" a reszta ziewa z nudów, czego para młoda oczywiście nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumia22
Ja tam też nie lubię żadnych atrakcji .po co kogoś na siłę w coś wciągać.Ale jak kto lubi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HappyFotoBox
A dlaczego uważasz, że fotobudka to nie jest dobry pomysł? WSZYSCY nasi klienci oraz ich goście byli nim zachwyceni! niezależnie od tego czy wesele było małe czy duże... polecamy się na naszym fan page\u i stronie dowody tego jak dobrze się wszyscy bawili - dużo zdjęć i opinie www.happyfotobox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurystapawel
Ja na swoim weselu miałem wiele atrakcji :) najpierw odbyła się przejażdżka dla wszystkich gości wypożyczonym samochodem http://www.poltrans24h.com.pl/ po okolicach Zakopanego. Na sali wprowadzone zostały różne konkursy (zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych :D) nie było łatwo zdobyć tortu:P goście musieli zaśpiewa i poprowadzić przez 5 minut wesele jak wodzireje. W pewnym momencie zespół zaczął także grać muzykę heavy metalową i reakcja gości była naprawdę komiczna. Może się to wydać zwariowane wesele, ale w sumie takie ono było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moim były kozy i goście ganiali za kozami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś wcześniej wydawało mi się, że taka fotobudka na weselu to kicz i że w sumie kto będzie chciał "się w to bawić". Ale teraz im bliżej wesela tym coraz poważniej się nad tym zastanawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę przede wszystkim sprawdzić sprzęt firmy bo nie zawsze jest dobrej jakości ;) U nas sprawdziła się fotobudka którą w swojej ofercie mieli nasi dekoratorzy wesela (party king) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej córki na weselu jako atrakcja była dekoracja sali światłem. Na imprezie było jak w bajce a zdjęcia zrobione przez fotografa wyszły przepięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie cyrk a NIE wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie największą atrakcją na weselu była zatkana kanalizacja. Waliło strasznie szambem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotobudka jest fajna, u mnie zrobiła furrorę budka http://www.fun2you.pl/. Goscie byli zachwyceni a my mamy oryginalną pamiątkę w postaci zdjeć z fotobudki i wpisów do pamiątkowego albumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo mówić - wbij sobie na http://naslubnymkobiercu.pl/ i odpowiednią zakładkę. Fajne propozycje na każdy budżet ;) Poza tym mają świetne pomysły na diy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoim weselu z takich oryginalnych atrakcji miałam pokaz sztucznych ogni. :) Zamówiliśmy go u firmy http://www.pirofan.com.pl/ , efekty były niesamowite. :) Wszystkim się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu polecam fotobudkę na wesele! Nawet nie wyobrażacie sobie jaki był fun! wszyscy bawili się niesamowicie a nam została rewelacyjna pamiątka. Korzystaliśmy z usług firmy http://fotoboxik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my odpalimy 2 balony wybuchowe podczas pierwszego tańca i tuby z płatkami róż ktore kupilismy na www.marketweselny.pl widzielismy juz to u znajomych na weselu. efekt super. polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wynajmujemy dodatkowo Animatora dla dzieci. Bywałam już na weselach gdzie były takie atrakcje i cudowna sprawa a rodzice mega zadowoleni. Mam jeszcze wesele w miesiącach letnich a na ogródku będzie dmuchaniec basen z piłeczkami, mniejszy dmuchaniec , stoliczki dla dzieci, my również skorzystamy bo Animatorka przyniesie ogromne bańki i watę cukrową więc przed fotografem do zdjęć pobawimy się w dzieci i stworzymy sobie sami bańki i watę. Dodatkowo Animatorka wspominałą coś o tym że z dziećmi również będzie robić coś w stylu mini foto budki jakieś maski , wąski , kapeluszei będzie miała Aparat typu polaroid że odrazu są zdjęcia. Jeśli jesteście zainteresowani to firma nazywa się Zabawni i Kreatywni.Została mi polecona. A tak co jeszcze planujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaasne :D Jeszcze kobiety z brodą i połykacza ognia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. i męski striptiz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Mężatka25
Długo zastanawiałam się nad atrakcjami u mnie na wesleu. Zrezygnowałam ze zwykłego serwisu kawowego. Oprócz atrakcji dla małych gości ( Candy Bar) była też atrakcja kawowa (http://www.perfect-service.biz/) dla miłośników kawy. Były one ustawione obok siebie. Dzięki temu dorośli mogli podchodzić wraz ze swoimi pociechami do wyznaczonego miejsca i zamówić pyszne latte :) Moje koleżanki były zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×