Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pakowanie próżniowe żywności

Polecane posty

Gość gość

witam, w jakich marketach pakuje się próżniowo żywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, żeby konkretne sieci miały takie wymagania co do swoich sklepów który sklep kupi pakowarkę, ten pakuje u mnie w jednej stokrotce jest taka możliwośc, a w drugiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale czy ktoś się np. spotkał z tym, że np. w almie pakują żywność próżniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekxxx
W większości znanych marketów, masz możliwość pakowania próżniowego. Ja jednak polecam Ci zakup własnej pakowarki, np. http://e-pakowarka.pl/14-pakowanie-prozniowe i robienie tego na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zajmuje się pakowaniem próżniowym w pracy? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pakowaniu próżniowym na większą skalę są wykorzystywane odpowiednie pompy próżniowe. Tego typu urządzenia możecie znaleźć na stronie www.edwardsvacuum.com.pl Ostatnio zakupiliśmy od nich nowe pompy próżniowe do mojego zakładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. A może zaczniesz samemu pakować produkty próżniowe. Pakowarka próżniowa Hendi to niezbędne urządzenie nie tylko w sklepach czy restauracjach, ale także w domu, aby jedzenie dłużej było świeże. Zastosowanie pakowania próżniowego pozwala również przyrządzać potrawy sous-vide https://www.gastrro.pl/hendi-pakowarka-prozniowa-komorowa-profi-line-260-mm-975251.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak zajarał ten temat ostatnio, że chce kupić dla siebie
Ma ktoś z Was może pompę próżniową i pojemniki niemieckiej firmy Zwilling? Jak dotąd znam ich głównie z robienia stalowych naczyń kuchennych, ale widzę że zajęli się także i małym agd

( zwilling.pl/info/fresh-and-save )
Także chodzi mi o ten zestawik. To chyba pierwsza pompa próżniowa, która mi się w miare wizualnie podoba, ale wydaje się też mieć sporą moc oraz wytrzymałość. Mam nadzieję, że ktoś z Wam może mi przekazać swoją opinię w tym temacie. Lepsze to zdecydowanie niż zgrzewarki, ale cena nieco większa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×