Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawadrugiego

2 maz a prawa do dziecka z pierwszego malzenstwa jakie

Polecane posty

Gość prawadrugiego

witam. jestem po rozwodzie i planuje slub z obecnym partnerem. mam corke z pierwszego malzenstwa nad ktora po rowno z ex sprawujemy opieke. corka mieszka ze mna ex nie ma ograniczonych praw rodzicielskich. czy w takim przypadku po slubie z obecnym partnerem jest szansa aby mial on prawnie ustalone jakies prawa do poieki nad nia? mam tu na mysli odbieranie ze szkoly chodzenie do lekarza itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz o prawa przydupasa? Ma takie prawa jakich ty mu udzielisz. Jeden nawet dostał upoważnienie żeby wrzucić dziecko do rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym prawem to będzie łorzyc na to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
Jeżeli ty jako opiekun prawny wyrazisz na to zgodę to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballet
a jeśli nowa partnerka Twojego Ex chciałaby uzyskać prawa do opieki Twojego dziecka zgodziłabyś się ? ja jestem drugą żoną i uważam, że jeśli dziecko ma dwoje rodziców, którzy w miare się dogadują i dzielą opieką, nie powinno się sprawiać dziecku nowego tatusia i nowej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole i u lekarza podaje się osoby, które mogą się zajmować dzieckiem. Prawnie nie da się tego uregulować, nie ma nadania praw ojczymowi. Tylko że nikt się zazwyczaj nie czepia, jeśli matka poda informację, że np. może odbierać dziecko to nikt nie wnika. Opiekunki też dzieci odbierają, a to zupełnie obce osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×