Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobrze radzę

Nie nakręcajcie się ciąża przez pierwsze 3 mc

Polecane posty

Gość Dobrze radzę

Podobno poronienia są częste fizjologiczne. Wiem to dziecko oczekiwane ale to loteria trochę co ma być to będzie po co Wam potem depresja załamka. Jest 1000powodów dla których ciąża się może nie przyjąć. A już w ogóle przeżywanie poniżej 8tyg to wpedzanie się w psychoze. Po co się zadreczac jak coś nie wyjdzie. Oczywiście lekarz tabletki jak najbardziej ale dystans dystans dystans jeszcze bardziej żeby potem nie cierpieć jakby nie wyszło. Ja miałam przeboje w ciąży i tak się zdystansowałam że dopiero po 30tyg zaczęłam myśleć o ciąży w swoim sercu jako matki. Może to dziwne ale jestem tak wrażliwa że nie recze jakbym zareagowała po poronieniu. A to prawie nastąpiło w 18 t.c a wcześniej w 9tc. Teraz w sumie też oddaje dziecko Bogu bo cholera wie jak poród przebiegnie. Życie jest nieprzewidywalne. Modlę się o szczęśliwe rozwiązanie to oczywiste. Pozdrawiam ciepło Kochane Mamusie te obecne przyszłe i niespełnione jeszcze:) chociaż można być matka nigdy nią biologicznie nie będąc. Matka to miłość matczyna która można obdarzyć każde dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szajba luzzzz normalnie, jak sie czyta forum-poronilam w 8 t.c. itd. Ja robiac test bylam podekscytowana. Ale gdybym poronila, to przezylabym normalnie. Szczerze? Poki nie bylo widac brzucha i nie poczulam pierwszych ruchow dziecka, nie odczuwalam tej ciazy. Nawet nie czulam sie jak w ciazy, choc meczyly mnie wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie w ogole nikomu nie przyznalam do 12 tygodnia bo caly czas liczylam sie z tym ze poronie. Ale szczesliwie moj 3 miesieczny juz synek jest sliczny i zdrowy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×