Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o programie Ostre Cięcie na TTV

Polecane posty

Gość gość
Zauważyłam, że prawie wszystkie metamorfozy, niezaleznie w którym programie oznaczają radykalne ścięcie włosów. Nie bardzo rozumiem te tendencję tym bardziej, że kobiety z programu (prowadząca, makijazystka) same noszą długie włosy a inne kobiety to chyba celowo chca oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej kolezanki w salonie robili ostre ciecie. Jak pojechali to nie przyznala ze nie moze patrzec na siebie. Scieli jej dlugie braz wlosy (ladne) na krotkie i to zrobili jej jezzcze czerwone o.o no ale musiala sie dac bo inaczej nici z programu. Za to moja szefowa nie chwalac sie, zna ich bardzo dobrze, i po cichu sama stwierdzila ze obciac by sie im nie dala. Przyznac musze ze Panowie sa prywatnie bardzo mili i madrzy jesli chodzi o ten fach, ale chyba za mocno chxa to pokazac w telewizji. Nie zawsze kocna metamorfoza oznacza lepiej. Zreszta moim zdaniem, jesli ktos np nie chce skarac wlosow, to nie nalezy robic tego na sile wymawiajac sie ze to dla jego dobra. To nasze wlosy i trzeba uszanowac nasza decyzje. Mozna doradzic ale nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to na pewne nie jest inwencja tych fryzjerów ale scenarzystów. Wiadomo że spektakularna metamorfoza lepiej się sprzeda nawet jeśli nie pasuje osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najglubszy program jaki kiedykolwiek sie ukazał. Dno! A te dwa czubki i prostaki nic nie wiedzą o prawdziwym fryzjerstwie. Zgroza ze takie gówna wyklada ktoś kase a ty bardziej to igląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest komedio dramat, jak ktoś lubi takie historie to może się świetnie bawić bo tych dwóch komików fajnie przeżywa każda sytuacje jak jakiś tragizm, pedałki góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem swieżo po programie,, ostre ciecie '' szukam osób które braly udział  i byly obrażane hejtowane zle potraktowane          Prowadzacy wyzywali nas  przed kamerami, nie przeprowadzili żadnego szkolenia dotyczącego marki Mila którą to reklamują .            Remont Salonu to jakas kpina zamalowane wszystko na bialo lacznie z plytkami na scianie .Meble nie praktyczne jak wytrzymaj tydzien to wszystko ,moje rzeczy które zostały w salonie zostały zrzucone do jednego pomieszczenia i poniszczone .Składam skarge i szukam osob o podobnym zdaniu i doswiadczeniu .   Prosze o kontakt    na adres  jolanda78-78@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.04.2016 o 14:39, Gość gość napisał:

Moim zdaniem jest to banda dwóch gejów, którzy myślą że swoim głupim i bezsensownym gadaniem zwojują świat, a tak na prawdę nie potrafią zrobić nic, po za prostackim gwiazdorzeniem i nie umiejętnych metamorfozach, które wyglądają koszmarnie i w dodatku są krzywo obcięte i po farbowaniu zostają plamy. To jest właśnie perfekcyjna praca Tomka i Andrzeja, którzy jeszcze w dodatku podczas pracy ćpają. Ich zachwoanie i praca nie jest godna żadnego komentarza. Pozdrawiam i nie polecam. 🙂

szczera prawda potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebnieci jesteście

Żałosne, karygodne zachowanie tych pedałów. Oglądałem  2 odcinki miałem dosyć .do dupy reżyseria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli oni są tacy beznadziejni to co powiedzieć o tych pseudofryzjerkach które wyglądają jak jakieś stare ciotki Heleny z Pcimia. O umiejętnościach nie wspomnę...Ludzie którzy zgłaszają się do takich programów a później mają pretensje są śmieszni. Liczylas na darmową reklamę w tv a tu zonk. Masz dowody na to że cpali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisa
Dnia 10.12.2015 o 20:14, Gość gość napisał:

Nie wiem skąd wygrzebano tych dwóch Mietków, ale chyba bardzo długo ich szukano. Dwie persony nie reprezentujące sobą kompletnie nic, nawet fachu który reprezentują. Zastanawiam się w jakim celu pokazują ich prostactwo i brak ogłady Program sprowadza się do obserwacji wulgarnych zachowań prowadzących. Widzę że wieś masowo napiera na salony.

a ja tak nie uwazam , sa dobrzy a ich zachowanie ,do uczestniczek chyba rozumiem jestem ostatnio niezadowolona ze swoich wlosow koloru tzn , i co uslyszalam w salonie ze ona nie musi mi nic poprawiac ale 200 zl skasowac to wiedziala jak nie skandal nie umiesz to znajdz inny zawod , a nie bo czlowiek musi z tym chodzic tak , do pracy i wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×