Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im pregnant

Polecane posty

Gość gość
gratuluje :) wszystko się ułoży. Mam nadzieje, że nie masz 15 lat ;) ale nawet jeśli, za kilka lat będziesz się cieszyć z dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co nas to obchodzi ,lepiej ojcu dziecka to zakomunikuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojcem dziecka jest żonaty mężczyzna i nie moge mu powiedziec, to nic nie zmieni i tak nie odejdzie od zony, uklad byl jasny a nawaliła antykoncepcja (nie z mojej winy, nie chcialam z nim ciązy) nie wiem co mam teraz zrobic, do tego szefowa w pracy jest nastawiona negatywnie na cięzarne pracownice (mimo ze sama ma trojke dzieci), pojde na macierzynski i mnie potem wywali na zbity pysk na 1000% :( Ona potrafi wystawic takie swiadectwo pracy, taką opinie ze potem ciezko prace znalezc. Taki typ baby, mąz ją rzucil to wyzywa sie na innych, mysli ze jak jezdzi mercedesem za milion zł to moze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to usun ciaze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - W Polsce aborcja jest nielegalna, karane jest także namawianie do usunięcia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty autorko w Polsce mieszkasz? Nie wiem jakie jest prawo w Polscenie mieszkam tam juz dobre kilka lat, a co jesli ktos zostal zgwalcony lub plod jest ciezko uszkodzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozyla temat po angielsku to chyba nie jest z PL :O W Polsce mozna legalnie przerwac ciaze tylko w razie g****u i bezposredniego zagrozenia zycia (tak mi sie wydaje). Moze kojarzycie sprawe Alicji Tysiąc, ktora oślepła bo lekarz nie zgodzil sie na aborcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałaś że dawanie d**y wiąże sie z ciążą wiec co płaczesz, co to kogo na forum obchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy pregnant :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo knocked out :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×