Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tragedia na maxa

tabletka escapelle po stosunku analnym

Polecane posty

Gość tragedia na maxa

Cześć dziewczyny, piszę tutaj ponieważ już świruję.... 2 miesiące temu urodziłam córeczkę, później karmiłam piersią i brałam tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiących, następnie jednak przestałam karmić i od razu dostałam miesiączkę - było to 30 listopada. W tą niedzielę mieliśmy z mężem wypadek... ;/ wychodzi na to, że to 15 dzień cyklu czyli dni płodne... uprawialiśmy seks analny, ponieważ nie mieliśmy gumek, niestety s****a spłynęła nieco niżej i miała kontakt z pochwą ;/ Szybko się umyłam i wypłukałam to co tak naszło, ale jednak bardzo się martwiłam iw poniedziałek pojechałam do ginekologa... ;/ na moje nieszczęście nie było go w pracy ;/ więc pojechałam dzisiaj. Przepisał mi escapelle ( po 40 godzinach od stosunku) i powiedział, że powinno być wszystko w porządku i nie mam się czym martwić. Na zapas dostałam także plastry antykoncepcyjne, które mam założyć w pierwszy dzień cyklu. Jak myślicie ? Czy ryzyko ciąży jest jednak duże ? Nie mogę być znowu w ciąży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyjakatrament
wątpie, wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia na maxa
mąż też mówi, że przesadzam... ginekolog powiedział, że w ciąży nie będę... a ja się tak boje ;/ bo nikt gwarancji mi nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia na maxa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia na maxa
proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co się bzykacie bez zabezpieczenia? myśl na drugi raz, jak nie macie gumek to wypijcie po szklance wody i idźcie spać :D a w ciąży nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia na maxa
no drugiej takiej sytuacji, to już na pewno nie będzie. Nigdy wcześniej nie współżyliśmy analnie, nie przewidziałam takiej głupiej sytuacji, że to może spłynąć... ;/ Powiedziałam mężowi, że teraz bez plastrów i gumek się już na pewno nie obejdzie, nie ma takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj ten sam temat, dzisiaj nowy topik. Lekarz powiedział coś, ale nie, szuka idiotka diagnozy lekarskiej na kafeterii. Dasz nam odpocząć od durnych opowieści o swoich seksualnych przygodach, czy masz za dużo czasu przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia na maxa
ja takiego tematu wczoraj nie zakładałam.... szkoda, że go nie widziałam bo z chęcią bym odpisała na niego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia na maxa
a znacie kogoś kto zaszedł w ciąże po stosunku analnym z wytryskiem >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia na maxa
no właśnie trochę tak nierozsądnie i głupio wyszło... Czuje się jak głupia 14 latka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, nie będziesz w ciąży, do tego wzięłaś tabletkę PO więc to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aaaa to ja nie wiedziałam,ze przez analny tez mozna zaciazyć to ci nowina:)he he he he dobre dobre i to pisze dorosła kobieta????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie idiotki jak autorka odechciewa się pomagać. Nie zakładałaś wczoraj topiku? To ciekawe. Bo zbieżność historyjek jest zaskakująca. Gimbusie zajmij się nauką. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p= 5786204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tego,ona szuka już tabletek wczesnoporonnych na innym temacie! szok jak można być tak walnietą babą? w dodatku to jest matka...zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś pustak nie wiedzący co to seks analny zajmuje się tworzeniem "wstrząsających" prowokacji... Oby ci się autorko to naprawdę przytrafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez gumki analnie? Twój facet nie boi się bakterii kałowych?! :o Jak w ogóle później usunął smród ze skóry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
escalpe nie zawsze dziala. ja wzielam po 19 godzinach i dzis jestem mama 9 miesiecznej Madzi:) ale teraz bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by doszło do wytrysku to by była ciąża, pozamaciczna, umiejscowiona w jelitach :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam taką sytuację, że 3 miesiące po porodzie kochałam się z mężem i pękła nam gumka ;/ Szybko pobiegłam do ginekologa, który mi przepisał escapelle. Generalnie chodzi o to, że organizm kobiety zaraz po ciąży jest zupełnie inny niż wcześniej. Śluz na macicy jest jeszcze zagęszczony, progesteron utrzymuje się jeszcze długo w organiźmie - zwłaszcza kiedy kobieta karmiła piersią. To prawda, że w tym środowisku dużo prościej zajść w ciążę, ponieważ organizm jest pod nią dostosowany w tym okresie. Jednak sytuacja zmienia się diametralnie po podaniu tabletki escapelle- która zmienia środowisko kobiety na takie samo jak podczas ciąży. A w środowisku kobiety po porodzie stan ten jest jeszcze silniejszy i o ciążę wtedy trudniej - bo na logikę, będąc w ciąży nie da się w nią zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoją drogą, to chyba nie zrozumiałyście za bardzo to o czym autorka napisała ! Ona nie twierdzi, że zaszła w ciążę przez seks analny, tylko przez to, że s****a przedostała się do pochwy.... a przez to już można zajść w ciążę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam uwazam, ze nie ma co sie smiac- sama bym panikowala, i 2msce po porodzie nawet 'loda' bym nie zrobila bez gumki w obawie o ciaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, czego to baby nie wymyślą żeby tylko się pochwalić, że dały mężowi w kakao... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×