Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dfhdfh

Moda męska

Polecane posty

Gość dfhdfh

Witam. Mam 20 lat, choć na tyle nie wyglądam, chcę jakby dodać sobie trochę lat poprzez noszenie jakby ciuchów dla dorosłych i teraz np. mam eleganckie ze skóry buty czy druga sprawa to chce sobie kupić coś ciepłego na zimę, ale nie wiem czy powinienem taki płaszcz czarny jak na tym zdjęciu - denley.pl/pol_pl_ENOS-8856-CZARNY-12363_2.jpg czy zakupić kurtkę pikowaną granatową lub czarną - denley.pl/pol_pl_R-GIORMANI-05-CZARNY-11590_11.jpg Proszę was kobiety o radę w tej sprawie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie jakiś ciekawy blog modowy typu www.jegomosc.com , sam tam czasem czytam artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjan

Nie świruj, tylko przejdz sie do Galerii i kup kilka uniwersalnych, al lepszej klasy rzeczy. Ja np. ubieram sie w Pako Lorente i jest mesko, ale bez nadęcia. Poza tym panie ze sklepu zawsze chętnie doradzają, więc może znajda coś dla Ciebie i będzie łatwiej, bo takich jak Ty dziennie pewnie obsługują dziesiątki i znają się na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

Też bym ci doradził Pako Lorente... mają naprawde niezly wybor i dobrą obsługę. Serio, przejdź się, a konsultantki same cię ubiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł
Dnia 1.08.2019 o 16:23, Gość Olek napisał:

Też bym ci doradził Pako Lorente... mają naprawde niezly wybor i dobrą obsługę. Serio, przejdź się, a konsultantki same cię ubiorą.

Dokładnie! haha, to już mój sprawdzony sposob na zakupy. No i z Pako zawsze wychodze zadowolony 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
Dnia 1.08.2019 o 16:23, Gość Olek napisał:

Też bym ci doradził Pako Lorente... mają naprawde niezly wybor i dobrą obsługę. Serio, przejdź się, a konsultantki same cię ubiorą.

Też tak robie! Pako naprawde starannie dobiera obsluge 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaw

Widzę że nie jestem jedyną fanką Pako Lorente 😛
 Chłopaku, super mają asortyment, ja swojemu wlasnie dzis na dzień chłopaka kupiłam koszule- i wygląda bosko! Ciuchy stamtad dodaja meskosci wiec sproboj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że warto wspierać polskie szwalnie, chociażby easetailored.com/produkty/, bo raz, że znają się na trendach, monitorują potrzeby mężczyzn, masz wiele kołnierzyków do wyboru, dopasowanie do stylu casual i semi-formal, wsparcie specjalistów, nieograniczoną rozmiarówkę. Na wizerunku się nie oszczędza, a żyjemy w takich czasach, ze ludzie zwracają uwagę na to, co nosisz i w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×