Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

witaminy w ciazy

Polecane posty

Gość gość

witam, mam pytanie odnośnie witamin, wczoraj byłam u gin i przypisał mi abym brała matruelle i własnie nie wiem bo dodatkowo przypisał omega 3,ale nie wiem czy on mi to przypisał jako zamiennik matruelle czy dodatkowo, wiem ze za dużo nie jest wskazane witamin, a znów do kolejnej wizyty jeszcze trochę czasu i nie mam jak się zaptyać, brała może któraś z Was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam brać tylko matruelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omega 3 jeśli z dha przepisał to od drugiego trymestru dopiero Wierwszym kwas foliowy wystarczy Dobra dieta i witaminy w końskich dawkach nie będą potrzebę Niestety wiele polek w ciąży maja apteki w domu a to wcale nie dobrze dla maluszka Ja do 12 tug bralam tylko kwas foliowy raz dziennie od 13 tyg prenantal classic i od 30 tyg omegamed dha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziełam przed chwilą to omega 3, bo coś mi się przypomina ze mówił aby brać to dodatkowo, bo tak teraz myśle,ze przecież nie moze to być zamiennik do matuelle, bo to nie ma aż tylu witamin;) a wiecie czy Pani w aptece mi może powiedzieć? gorzej jak mie bede brała,a to bedzie potrzebne, no masakra, nie wiem co robić, a jak bym brała aby matruelle to wystarczy to Waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19tcc
ja tylko falvit mama biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań fisiować, lepiej się dobrze odżywiaj (dobrze nie znaczy dużo|) Ja przez całą ciążę zjadłam 2 sztuczne witaminy i dziecko zdrowe. Syntetyczne witaminy wchłaniają się bardzo słabo, a mogą nawet szkodzić doktorwitamina.pl/witaminy_synt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowie sie ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daje mi to spokoju, do lekarza chodze prywatnie do luxmed,a jak bym zadzwoniła do Pań które rejestrują i powiedziała jaka jest sytuacja,aby mogła lekarza zapytać?;) powiedzą mi czy sobie to darować?;) ale znów jak nie zapytam to bede cały czas nie spokojna.. wiem trochę przesadzam,ale ja musze mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i wtedy spokojnie mogę dopiero funkcjonować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyknęłam może ze dwa razy przez całą ciążę i zwymiotowałam każdorazowo. Nieprzyswajalne dla mnie kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiuu bździu a poza tym co brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wracając do tematu, to ja przez caly pierwszy trymestr brałam tylko kwas foliowy, a pozniej centrum materna dha - jedna tabletka z witaminami a druga z dha. Nie brałam tego codziennie tylko co 2 - 3 dni zeby uzupelnic ewentualne niedobory. Pod koniec ciąży lekarz kazał odstawic wszystkie witaminy, bo podobno powodują nadnierny przyrost ciała u malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligencje to ty masz jak na swój wiek w takim razie zamrożoną haha, i spadaj stad idjotko, nikt cie tu nie zapraszał, to jest forum tylko dla ludzi,którzy potrafią doradzić i zrozumieć inna osobę,a ty tu nic pożytecznego nie wprowadziłaś i skoro nie jesteś nauczona tolerancji do innych i kultury osobistej no to przykro, tyle na ten temat mam ci do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×