Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka10204

Związek dla seksu

Polecane posty

Gość koleżanka10204

Chodzi o to ,że moja koleżanka spotyka się z takim kolesiem który ma dziewczynę i dodam ,że spotykają się tylko i wyłącznie dla seksu w jakimś opuszczonych domkach w lesie itp Żeby tylko nikt się nie dowiedział (każdy w wiosce unika go szerokim łukiem )Piszę do niej ohydne sms np : Połkniesz dzisiaj albo dzisiaj w dupcie ok a to nie są najgorsze ? Przecież on ją traktuje jak dziwkę a ona sobie na to pozwala i według mnie jest to najgorsze ! Po tym jak się o tym dowiedziałam straciłam do niej cały szacunek , czyje odrazę ,że trzyma się z kimś takim ! nieraz jej dowalam specjalnie żeby się opamiętała a ona nic ! Czy mogę jej jakoś to uświadomić ? Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama się uświadomi jak zostanie sama w ciąży... charakteru szmaty nie zmienisz, bo z tym trzeba się urodzić, więc daj sobie z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolzanka10204
Może i nie moja sprawa ale jednak mi jest jej żal i nie chciałabym jej zostawić samej ! Pytałam się jej czy ona chciała by być na miejscu tej dziewczyny ale nic na to nie odpowiedziała ! A jeśli chodzi o ciebie to widać ,że nie jesteś prawdziwą koleżanką bo ja chciałabym dać sobie z tym spokój ,mieć wyrąbane ale nie mogę ! Bo wiem że będzie tego żałować ! Ale chyba GOŚĆ ma racje dam sobie z tym spokój już wiele razy jej próbowałam tłumaczyć nawet argumentem o dziecku co zrobi jak będzie w ciąży oczywiście pytani zostało bez odpowiedzi ! Ale nie wiem jak można być tak głupim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urgent
moze po prostu przestan sie wtracac w cudze sprawy. mysle ze sama masz ochote wziac w d**e i polknac i jedyne co przez ciebie przemawia to zazdrosc a nie troska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać można, koleżeństwo koleżeństwem, ale ona jest dorosła i sama decyduje o swoim życiu... może akurat taki układ jej pasuje, może tak właśnie lubi... nikt jej do niczego nie zmusza, więc nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do URGENT nie nie mam na to ochoty ,bo ja mam do siebie szacunek .I nigdy bym się na takie coś nie zgodziła ! Ale tak macie racja to nie moja sprawa niech robi co chcę najwyżej będzie żałować. Człowiek uczy się na własnych błędach . Tylko ciężko się patrzy na takie coś ale cóż trudno sama się na to godzi ! Dzięki za sensowne wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolzanka10204
Ta jasne ! Wiecie co nawet nie można nic napisać bo nie powiem kto od razu piszę o tobie obrazliwe rzeczy nie rozumiem takich ludzi jak chcesz pisać takie głupoty to załóż sobie swój wątek ! Nawet nie można się normalnie doradzić porządnych ludzi bo wejdą jakieś dzieciaki i piszą byle co ! To ,że jest mi jej po prostu żal (bo naopowiadała to swoim niby koleżankom i teraz każdy ma ją za dziwkę ) niektórzy odbierają to jaką moją zazdrość na prawdę gratulacje ! ŻAL Bo ja nie zrobiłabym bym czegoś takiego drugiej dziewczynie niczego nieświadomej (bo sama nie chciałabym tego przeżyć ) Napisałam to jako sprostowanie bo temat nie był o niczym takim :) Teraz już wiem ,żeby nie szukać porad na forum bo zawszę znajdą się jacyś debile ,którzy chcą zwrócić na siebie uwagę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze skoro kolezanka w to zabrnela to jej to odpowiada I widpcznie lubi cos takiego a Ty nie jestes w stanie jej pomoc moze pozniej jak bedzie w gllebokiej depresjii!!! Now she's happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolzanka10204
Tak jak już pisałam dam sobie z tym spokój to jest jej sprawa :) Niech robi co chcę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak oczywiscie pisalas pozniej Jej pmozesz. A swoja droga jak masz na imie? Ja jestem Andrzej moze popiszmy ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urgent
i jeszcze jedna sprawa. najpierw, dziewczyno, naucz sie jezyka ojczystego, a potem interesuj sie cudzym tylkiem. nie wiem ile masz lat ale takie sa wlasnie efekty, gdy zamiast zajmowac sie sprawami dla nas istotnymi, pilnujemy cudzych interesow. smutny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolzanka10204
Słuchaj ja tego nie napisałam dla osób które tego nie chcą czytać wiec jak ci coś nie pasuje to wyjdz z MOJEGO wątku i nie czytaj jasne ? A dewotką nie jestem ale mam szacunek do samej siebie(nie spotkałabym się z facetem tylko dlatego i w dodatku z takim który ma dziewczynę ) jak tego nie odróżniasz to sory nie mój problem ! Ale nie był to wątek o mnie ! I nie wiem czy taka fajna zabawa jak facet robi z ciebie dziwkę i cię nie szanuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam szacunek do samej siebie" ojej. i co z tego ze masz szacunek jak po kilku postach widac zes wsadzajaca w cudze sprawy nos analfabetka. chce sie dziewczyn******* po katach, robi to i zapewne czerpie z tego przyjemnosc. ty zas wylewasz zal na forum. kto tu ma problem zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolzanka10204
Jak już pisałam jak ci się nie podoba to nie wyjdz z MOJEGO wątku bo cie tu nie chcę ! A to ,że o tym napisałam to nie wylewam żadnych żalów tylko pytałam się op poradę, Jak nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz . I sory wielkie ale ty jesteś Analfabetą nie JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uqazam ze masz racje ale wczoraj obiecalas ze dasz sobie z tym spokoj. Nie ma sense toczyc publicznych dabat-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolzanka10204
Ale ja sobie dałam z tym spokój :) Na naprawdę niech robi co chcę :) Po prostu wkurzają mnie tego typu wypowiedzi ! Ale masz racje nie ma sensu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze wracac do pracy jak chcesz to dluzej mosey opposed ok polnocy-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kolezanka co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×