Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzanie Łódź

Polecane posty

Gość gość

Kto chce schudnąć ok. 20 kg do wakacji ? Najlepiej osoby z Łodzi. Szukam grupy wsparcia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukałbym raczej dobrego trenera - margaretta.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaa987
Ja jestem baardzo chętna. Już dzisiaj stosuję dietę, którą ułożył mi znajomy dietetyk, a także postanowiłam nieco poćwiczyć. Na razie nie mam za bardzo gdzie, ale może czegoś sama poszukam. Zastanawiałam się też czy nie skorzystać z takich tabletek odchudzających - www.skracaj.com/018b.html . Koleżanka je stosuje od dwóch - trzech miesięcy i naprawdę ładnie chudnie. Ja też tak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz si ta dieta pochwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta94
Dzień dobry,chciałabym się spytać czy ma ktoś do sprzedania preparat z Sibutraminą może być np: Reduce,Lindaxa,Lida itp.Bardzo mi zależy na odbiorze osobistym na terenie Łodzi .Niestety nie mam możliwości inaczej zamówić niż tylko przez odbiór proszę pisać na pokerface@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaLinKa85
Preparaty, preparatami - odchudzają portfel. A za to grupa wsparcia, to bardzo dobry pomysł. Do tego konsultacja z dietetykiem i sukces gwarantowany. Bo zacząć się odchudzać można co poniedziałek, ważne jest to, byle konsekwentnie. A właśnie w tych gorszych chwilach pomóc nam może wsparcie osób z podobnym problemem, oraz taki prywatny "opiekun", co sprzeda kopa w razie potrzeby. Jeśli interesuje Was dobry dietetyk łódź, to polecam - http://www.kusowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Jestem chora na cukrzycę i otyłość i niedawno zetknęłam się z Centrum Diagnostyczno- Leczniczym HEPAVITA w Łodzi (mieści się w szpitalu Biegańskiego). Poza opieką dietetyka dostałam w pakiecie spotkania z internistą i psychologiem. Byłam pod ogromnym wrażeniem, że w tak holistyczny sposób można zająć się pacjentem w Łodzi... Co najciekawsze otrzymałam bardzo urozmaicony jadłospis, a Pani Dietetyk powiedziała, że muszę jeść, aby być zdrową, z tym że wiadomo nie wszystko i nie w takiej ilości jak wcześniej. Waga spada, ja chodzę wreszcie szczęśliwa i o dziwo najedzona :D Internista kontroluje, czy moje narządy nie ucierpiały na diecie, a psycholog wspiera i pomaga ile może! POLECAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_K_Grubaska
Cześć wszystkim! Znalazłam informacje, że w Łodzi ruszają darmowe zajęcia z profesjonalnym psychologiem dla osób z otyłością i nadwagą. Zajęcia są zupełnie za darmo, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_K_Grubaska
Aby wziąć udział w zajęciach z psychologiem trzeba uzupełnić formularz: http://bitly.pl/9vTAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałbym żebyś poświęcił mi 3min i zapoznał się z moją historią jak schudłem 15kg w 2 miesiące bez efektu jo-jo,nie licząc kalorii i nie tracąc czasu na zakupy i gotowanie! Stosowałem już wiele diet ale zawsze efekt końcowy był taki sam...efekt jo-jo,potem kolejna dieta i znowu to samo,aż pewnego dnia trafiłem na ofertę cateringu dietetycznego przywożonego codziennie pod wskazany adres (www.lilyondiet.pl).Jeżeli nie masz czasu na zdrowe gotowanie albo nie chcesz go marnować na robienie zakupów i stanie w kuchni,a potem jeszcze na zmywanie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie (tak sobie wtedy pomyślałem i się nie pomyliłem!) A może Ty tez codziennie jesz "śmieciowe jedzenie"? Kupując pizzę,kebab albo hot-dogi na stacji ile wydasz dziennie na jedzenie 40-50zł?! No właśnie,też tak robiłem,a czy nie chciałbyś zdrowo sie odżywiać,nie marnować swojego cennego czasu i to tylko za 35zł/dzień za 5 posiłków z dowozem do domu! No pewnie że TAK! Spróbowałem i schudłem 15kg a waga od roku się ustabilizowała a catering zamawiam cały czas bo tutaj chodzi o zmianę nawyków żywieniowych na chwilę tylko na całe życie,a te wszystkie diety są dobre jak chce się zrzucić kilka kilogramów przed jakąś imprezą,dlatego zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.Nikt w Łodzi i okolicy nie zaoferuje Wam takiej usługi w takiej cenie! (Nie musicie wierzyć - sprawdźcie sami w internecie). Najważniejsze,że zgubicie zbędne kilogramy,zaoszczędzicie dużo czasu i NIE WYDACIE WIĘCEJ niż normalnie. Oferta 35zl/dzien tylko po podaniu kodu rabatowego:HUGO ,normalna cena jest wyższa.Jeżeli nie jesteś pewny czy to oferta dla Ciebie to możesz zamówić zestaw próbny na 1 dzień tylko za 25zł! Dodatkowo zawsze możesz skonsultować się ZA DARMO z dietetykiem. Jeżeli możesz to przekaż tą wiadomość najbliższym osobą,które mogą być zainteresowane zmianą swojego życia już dzisiaj! Dzwoniąc na numer 723 062 281 proszę o podanie kodu rabatowego: HUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! A czy korzystaliście z masaży odchudzających na urzadzeniach typu Rollen? Jestem ciekawa Waszych opinii Mnie namówiła koleżanka, jestem po 4 masażach na razie jestem zachwycona. Nie jest to drogie, bo za 8 masaży zapąłciłam 60 zł , wiec nie najgorzej. Ale chodzę do takiego małego Studio Urody julita na Teofilowie, może gdzieś w centrum jest drożej Zastanawiam sie jeszcze nad masażem banką. Miałyście/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gabinet Skosztuj Zdrowia w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolonaaa
Mi pomógł dietetyk z Łodzi, którego bardzo polecam. W moim przypadku nadwaga nie była jedynym problemem, zmagam się z różnymi przypadłościami które nie ułatwiały odchudzania. Pan Piotr Tarnas przygotował mi jadłospis uwzględniając produkty które powinnam jeść i jestem mega zadowolona a waga spada. Podaje link do strony :) http://piotrtarnas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaa

Ćwczenia to jedno ale dieta to drugie. Ja jem 5 zbilnasowanych posiłków z cateringu dieteycznego łódzkie pudełko i dzieki temu nie podjadam 😄 po miesiacu jedzenia zdorwych posiłków widze poprawe stanu zdrowia i wygladu mojej sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Najlepsza dieta to ta oparta na naturalnych składnikach! Dlatego z całego serca polecam Wam Pracownię Odżywiania Naturalnego Kura Modowa, gdzie otrzymacie profesjonalną pomoc w zakresie odchudzania zgodnego z naturą. Ja skorzystałam z takiego indywidualnego pakietu, a efekty przerosły moje oczekiwania! Zmieniła się nie tyko moja sylwetka, ale i podejście do odżywiania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Ja skusiłam się na dietę pudełkową, naprawdę działa, efekty po miesiącu-4 kg mniej. Zamawiam jedzenie od Łódzkiego Pudełka, bo tam menu układa dietetyk i żarełko mają faktycznie bardzo smaczne i apetyczne 🙂 Jem w ciągu dnia tylko te pięć posiłków, które dostaję, nie podjadam nic między nimi, zresztą nie mam takiej potrzeby, bo dania może i są niskokaloryczne, ale sycące 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Ja tam zdecydowałam się na Łódzkie pudełko, bo działają także na terenie Warszawy. Dobre jedzenie, fajny kontakt z pracującymi tam. Bardzo podoba mi się, że w tych czasach są również alternatywy między wyjściem do restauracji, a gotowaniem w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

polecam spróbować z dieta pudelkową, ja dzięki temu zrzuciłam 10kg 🙂 polecam catering Tajm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×