Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Gość Monia1212
nie wiem czemu, ale nie ma żadnej fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak klikam na link to tez nie działa. Jak wpiszesz w google "tapeta w kropki" to wyskoczą ci obrazy. Trzecia jest różowa w białe kropeczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej też mnie tak brzuch bolał wczoraj i oczywiście pełne czarnowidztwo i sprawdzanie czy przypadkiem nie ma jakiegoś (odpukać) plamienia. Leukocyty mam 11,8 ale rosną za każdym razem i kazała mi zrobić badanie CPR. Z wózków słyszałam, że x-lander dobry bo lekki, ale nie musiałam szukać sama bo trafiła mi się wózkowa okazja. Trzymajcie się mamuśki i uważajcie na ślizgawkę na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wczoraj dołączyć do spotkania przy kawie;p ale oczywiście forum nie pozwoliło;) a co do tych leukocytów, to tez mam podwyższone, w 10 tyg ciazy jak robiłam badanie krwi to byly w normie, a teraz mam więcej, ale lekarz nic nie wspomniał że jest za dużo czy coś. A czytałam że podwyższony ich poziom może świadczyć o infekcji i to najczęściej dróg moczowych, ale może faktycznie w ciąży sie zdarza odbicie od normy skoro dużo dziewczyn ma podwyższone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózka to ja planuje upatrzyć sobie jakiś używany, najlepiej 3w1, żeby potem nie musieć brać całej gondoli do samochodu tylko sam stelaż na którym można umieścić fotelik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie mogłam być na umówioną godzinę.. Co do wózka MałaMi dokładnie taki sam mi się podoba,ale znalazłam na allegro w tańszej cenie.. Ja w sumie też z miłą chęcią bym kupiła go wcześniej,ale u mnie w rodzinie wszyscy się uparli,że wózek kupuje się albo tydzień przed narodzinami albo jak się dziecko urodzi.. głupota;/;/ Te bóle brzucha mam ostatnio często wieczorami..Moja Pani gin ostatnio jak stwierdziła,że łożysko jest nisko,to zdziwiła się,że nie miewam bóli brzucha,ale niestety zaczęły się. Do 5 lutego muszę wytrzymać i potem będę wiedziała co się dzieje. U mnie leukocyty są cały czas w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie pisałam długo bo mi kafe coś nie działało, ciągle był error...ja też planuje kupic ten wózek Roan Marita, ciagle siedze i przegladam rankingi i opinie, na początku chciałam Emmaljunge, potem zobaczylam, ze jest duzo innych tańszych a z lepszymi opiniami (Bebetto Luca, i jakiś Tako coś tam nie pamiętam), ale w koncu trafilam na te Roan-y, i są i tanie i bezpieczne i trwałe i śliczne- takie jak chciałam. Marzy mi się granatowo biały, mam nadzieje ze kolor nie wyblaknie... :) dobrze, że wam glukoza dobrze wyszła, ja dopiero jutro dostane skierowanie. Boże, już 26 tydzień, jeszcze tydzień i wkraczam w III trymestr... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Hej dziewczyny! Ja też kupiłabym już wózek, tak mnie korci ale właśnie te jakieś głupie przesądy. Poczekam jeszcze dla świętego spokoju. Byłam dziś u lekarza. Wyniki dobre, test obciążenia glukozą też. Nie mam cukrzycy na szczęście, ale bardzo często twardnieje mi brzuch na kilka sekund i potem wraca do normy i tak jest kilka razy dziennie, lekarz sprawdził szyjkę i tam jest ok, kazał mi odpoczywać i mam wizytę za tydzień. Jeżeli przez ten tydzień twardnienie brzucha nie ustąpi albo będzie takie częste jak teraz to niestety czeka mnie szpital :( Czy któraś z Was ma takie twardnienia? Byłam pewna że są to tak zwane skurcze przepowiadające i macica po prostu sobie ćwiczy. Tak wyczytałam z internetu i jeżeli nie ma przy tym bólu brzucha i krwawienia to wszystko jest ok, a tu mnie mój lekarz do szpitala chce kłaść no ale wolę żeby to sprawdził niż olał sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
czy któraś z Was chodzi do szkoły rodzenia?? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena89 nie zły ten wózek. Ale cena tez zaje***a! Ja oczywiście też wymarzyłam sobie inny np. ten http://bebecar.pl/pl/wozki_akcesoria/wozek/15 ale kosztuje ok 3500 zł. No sorry ale jeszcze nie zwariowałam ;P Mona1212 nie martw się. Najlepiej dmuchac na zimne. Lepiej poleżeć trochę w szpitalu niż później pluć sobie w brodę do końca życia że coś się zaniedbało. Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ogolnie lekarz stwierdził w 20 tyg ze mam twardy brzuch i biore na to luteine dopochwowo i magnez doustnie;) a te skurcze tez se mi takie zdarzaja, gdzies czytalam ze nie moga byc czestrze niz 5 razy na godzine. Wiec moze Twoj lekarz woli dmuchać na zimne. A ja tez bym se juz kupiła wozek bo wątpie ze pod koniec ciazy z welkim brzuchem bedzie mi sie fajnie łazić po sklepach, a sama chce se wybrać, ale oczywiscie moj mąż wie leiej, tez wymyslil ze po urodzeniu kupimy, ale jak przewiezie dziecko ze szpitala to nie pomyślał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa co do szkoły rodzenia. Ja nie chodzę. Słyszałam że kobiety które chodzą do szkoły rodzenia trochę lżej przechodzą poród. Ale czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci... :P Mój myślał że jak kupi paczkę pampersów to mu na miesiąc wystarczy. I w ogóle wszystkie te rzeczy dla noworodka wzbudzają w nim wielkie zdumienie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni se wogole nie zdaja sprawy ile to wszystko kosztuje... A co do pampersow to moj wymyslil ze mam tetrowe uzywac, jak mi o tym mowi to mnie krew zalewa, bo oczywiscie nasze dziecko napewno bedzie mialo alergie na jednorazowe, paranoja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha daj mu kilka razy do wyprania te pieluchy to zobaczymy co zrobi :D Mój akurat nie skąpi na rzeczy dla małej. Wszystko co mu w oko wpadnie to chce brać. Muszę go trochę stopować. Oszalał! Ostatnio chciał kupić odtwarzacz blu ray twierdząc że to dla naszej córki, żeby miała na czym bajki oglądać :D A tak naprawdę to chce go dla siebie :D:D Ja będę miała dwójkę dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha skądś to znam;). Moj wymysla ze auto zmieni oczywiscie z myśla o naszym synku ale jakos mu nie wierze:p przynajmniej mam go teraz czym szantazowac jak cos wymysla;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Witam :-) Moge sie dolaczyc? termin mam na 13 Maj! Tak czytam i chyba wszystkie maja juz cos kupione dla maluszkow. Ja nie kupilam jeszcze nic, nie mam nawet 1 rzeczy, chyba musze to nadrobic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula1617 :) Witamy w naszym gronie :) Możesz chyba zacząć coś zbierać. Później będzie Ci ciężko latać po sklepach. Ja wczoraj znowu byłam w szmateksie :D I kupiłam całą siatkę ciuszków dla mojej małej :) Aaa i dziewczyny kupiłam też w Pepco taki cieniutki kocyk z polaru czy z czego on tam jest. Śliczny, biały w kropki :) I to za 8 zł :) Także jakbyście szukały to podpowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Aaaa co do M Moj juz zupelnie oszalal, jak wczoraj powiedzialam mu o kuzynce ktora bardzo duzo rzeczy kupila dla malego w ciuszkach za grosze, to myslalam ze Mnie zabije wzrokiem :-) Dla niego to wogole nie wchodzi w gre, ma byc wszystko jak najlepsze, tylko Oni wcale nie zdaja sobie sprawy ze te ubranka sa na samym poczatku na miesiac. To znaczy sama nie kupila bym wszystkiego tylko na ciuchach no ale bez przesady :-) Z Tymi Facetami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam ogladac w pepco ubranka;) a nie martw sie ja te nic nie mam procz jednych spioszkow;). Ale juz nagabuje meza zebysmy zajechali do mojej siostry po rzeczy bo ma mi dac, zeby potem wiedziec co mam a co mam kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam może 2 rzeczy nowe. Przecież co z tego że to używane? Ja jak kupię to pierwszy raz wstawiam na 90 stopni. Jeszcze przed porodem będę prała drugi raz i prasowała. Więc chyba nic dziecku nie grozi. Niech idzie do sklepu i zobaczy ile to wszystko kosztuje. Zmieni zdanie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Ostatnio bylam w Auchanie byly super body i ogolnie duzo ciuszkow od 6zl Super ceny, w pepko tez sa fajne ceny, w tesco tez napewno cos kupie z F&F. Mi ogolnie od niedzieli cos za czesto twardnie brzuch, tez tak macie? To 26tydz. wklejam jeszcze wozek ktory Mi sie podoba musze jeszcze zobaczyc go na Zywo http://www.babydesign.eu/produkt/id/65 Aha u Nas chlopiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
MalaMi dokladnie jak zaczniemy kupowac to dopiero zobaczy co to znaczy :-) Ale raczej zdania nie zmeni bo On Sam dla siebie kupuje drogie ubrania, Mi zawsze zal, wole miec wiecej za ta cene :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny;) tez chce cos tego typu wózek;) a w ciucholandach to sa takie swietne rzeczy ze szok, tez sie tam bede zaopatrzac, i przy okazji dla siebie tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pełno ciuszków z H&M, Next, Baby Gap itp. Wszystko ze szmateksu :)) I w bardzo dobrym stanie. Oczywiście nie biorę nic zniszczonego czy poplamionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z okolic Bielska ;). Nie ma co placic majatku na ciuszki ktore pojda w odstawke jak dzidzia podrosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×