Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Gość Dzooanna
Hej dziewczyny jak tam się czujecie? Jak wasze maluszki?:) W sobotę chrzciliśmy Zosię,była grzeczna,ksiądz polewał główkę,a ona się cieszyła,od płomienia świecy zasnęła :) na przyjęciu też za długo nie posiedziała, zrobiliśmy kilka fotek i mała zasnęła do samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że tu tak cicho:) Co tam u Was słychać? Jak dzieciaczki? Mój zdrowy i rośnie jak ma drożdżach, co chwile muszę za małe ubranka odkładać;) Mamy trochę problem, ze spaniem w dzień pośpi po 20 minut i czasem marudny jest, ale w nocy śpi ładnie. A jak Wasze dzieci po szczepionkach? Mój tylko trochę popłakał wieczorem a tak to nic większego się nie działo na szczęście. Pozdrawiam i zdrówka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała coś przeziębiona,ale już na szczęście zaczęła spać w nocy,bo przez tydzień praktycznie co godzinę w nocy się budziła,przez ten wstrętny katar,który nie chce przejść.. Też mała rośnie już ma 7,5kg ;) w dzień też już mało śpi z 3razy po 40min i koniec,już więcej leży i gada :)) A jak tam dajecie już coś swoim dzieciaczką do jedzenia innego niż mleczko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jakby któraś z was chciała to mamy nowy zamknięty wątek na forum.mjakmama24.pl. Po zalogowaniu prześlijcie mi maila z nickiem jaki macie i zaproszę was do tej grupy. Najlepiej by było gdyby nicki były te same co tutaj :) Jest tam ze mną Nela i może Redka się skusi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Hej dziewczyny, też miałam zamiar podbić wątek ale już mnie ubiegłyście :) Moja mała rośnie, po pierwszej szczepionce miała odczyn na nóżkach, strasznie płakała ale po drugiej smarowałam jej żelem altacet junior i wszystko było ok. W dzień śpi 2 razy (1 godz. i 3 godz.) albo 3, chodzi spać o 20, budzi się ok. 1-2 i 5-6, wstaje o 9 więc się wysypiam :) Jest bardzo grzeczna. Dziś kończy 4 miesiące i chyba za jakieś 2-3 tygodnie spróbuję dać jej marchewkę, chociaż jest nadal tylko na piersi. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzozowska
Hej ja urodzilam 14 maja coreczke podawalam juz marchewke i jablko nic sie dzialo niepokojacego chcialabym pisac z wami rozkrecmy ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zapraszamy na ,,Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014"tam są mamy które tu pisały, majówki i czerwcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×