Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkaa322

cydr lubelski

Polecane posty

Gość Michasia_M
Właśnie też jestem tego ciekawa. Może wprowadzą ten młody cydr do sprzedaży niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatkowa
Byłam na tym święcie młodego cydru, próbowała i smakuje mi. Z resztą ten "starszy" cydr też mi smakował. Impreza była fajna, kto nie był niech żałuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak raz sprobowałam cydru lubelskiego tak zadne inne trunki mi nie smakuja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie47
Cydru są różne odmiany np. oprócz lubelskiego jest jeszcze Cydr słowiański http://cydrslowianski.pl/ Co do tego gdzie kupić to bardziej chyba głównie w sieci, ale raz był w Piotr i Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia29
Mi inne rodzaje cydru za bardzo nie smakują, jakoś wolę nasz polski cydr lubelski. Jesienią czy zimą jest bardzo dobry jako grzaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie coś lekkiego i idealnego. Przyjemnie się go pije, nie pozostawia goryczki i na drugi dzień samopoczucie jak najbardziej dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommia
no ja wolę od lubelskiego jednak Meli Melum - smaczny i nie za słodki! napój w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bączek654423
Właśnie samopoczucie następnego dnia jest super :) zero kaców wyrafinowany "pijak" na pewno się nie zawiedzie serio: pije to i jest super, Lubelski niefiltrowany też po wszystkim innym źle się czuje, po tym jak po soku pitym na wieczór (bąki chyba mam większe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×