Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onmaproblem

wielkość penisa

Polecane posty

Gość onmaproblem

Mam problem. Już od jakiegoś czasu jestem z dziewczyną, szalejemy za sobą, nie możemy bez siebie żyć. Zarówno ona jak i ja jesteśmy przed swoim "pierwszym razem". Ja mam 21 lat, ona 18. Zawsze uważałem seks za coś więcej, że można zrobić to tylko z tą jedyną. Niestety nie mogę się pochwalić dużym przyrodzeniem, mój penis we zwodzie ma 14cm długości i 12cm obwodu. Boję się, że może jej to nie wystarczyć lub po jakimś czasie stwierdzi, że woli "coś większego". Zależy mi tylko na jej szczęściu. Wiem, że liczy się gra wstępna, ale wielkość ma na pewno znaczenie. Jakaś pomoc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej pewności siebie, zadbaj o Nią najlepiej jak potrafisz, nie mówię o samym stosunku, bądź dla Niej idealny, gładź Ją , przytulaj i całuj ;) będzie zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no kolego ja tez mam penisa tej wielkosci i mialem wiele kobiet w moim zyciu i zadna nie narzekala. Troche wiecej pewnosci siebie czlowieku, odbra technika i kazda laska bedzie zadowolona. A jak jakas cie wysmieje to nic sie nie stanie. Taka to niech szuka czarnucha z 23 cm pałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się mówi: "nie liczy się wielkość ptaszka lecz jego filuterność". Tak że rozmiarem się nie przejmuj. W internecie możesz wyczytać że średnia długość pochwy polskiej kobiety to około 13 cm. Wszystko zależy od tego czy pochwa kobiety jest dobrze nawilżona. Długość penisa to sprawa drugorzędna, Poza tym aby w pełni zadowolić kobietę zbliżenie można jednego wieczoru powtórzyć kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej onmaproblem!!!moj facet tema takiego jak ty to ja czasami mdleje jak mnie jak sie dobrze nadzieje na niego i niepotrzebuje wiekszego,a nadrawia pracowitoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×