Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urodziny dziecka w sali zabaw

Polecane posty

Gość gość

Wyprawaiala mama dziecku urodziny w sali zabaw.Jakie koszta poniesliscie?ile dzieci bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w mieście koszt takiej imprezy dla 10 dzieci jest od 150 zł do 350 zł. To są różne opcje cenowe - od 2 godzin zabawy (tylko to jest w cenie 150 zł) do 3-godzinnej imprezy z jedzeniem, tortem, piniatą, malowaniem twarzy, zabawami z animatorem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo u mnie wynajecie sali- sala zabaw. 100zł za h. maksymalnie na 3 h. ale bez niczego. my w wlasnym zakresie jedzienie.niewiem cvzy nie za duzo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam tydzień temu, Kraków, 14 dzieci, koszt 250 zł plus 100 zł animator (2 godziny zajmował się dziećmi, zabawy, konkursy, malowanie twarzy) plus tort, owoce, słodycze, ciastka, wszystko we własnym zakresie, kupowaliśmy jeszcze kolorowe talerzyki, serwetki, kubki, córka chciała z księżniczkami :) jak wszystko podsumowaliśmy poszło na to 600 zł dużo ale miała mega frajdę, dostała mnóstwo prezentów i była bardzo happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha sala zabaw wynajęta była na 2,5 godziny w sumie dzieciaki chciały jeszcze się bawić ale była następna impreza po naszej więc nas prawie wygonili :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to napewno dzieciaki tylko beda sie bawily w kulkach- bo przez cala impreze do naszej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też kulki były do naszej dyspozycji ale uważam że animator to fajna sprawa, dzieci mają zorganizowany czas i opiekę. Ile można zjeżdżać do tych kulek? godzinę max i zaczyna się bieganie, rozrabianie, popychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Mój syn miał urodziny na sali zabaw które trwały 2h. 45zł (na 2h) -wynajęcie salki i 18zł za każde dziecko. W tym była tylko biala zastawa czyli plastikowe kubki, telerzyki i łyżeczki. Całe jedzenie było we własnym zakresie .Do tego wynajęcie animatora 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a animatora tutaj nie ma. a ja jakos nie mam drygu do zabawy dla dziecii az tylu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnimatorkaKraków
Witam serdecznie :) Osobiście zajmuję się organizacją imprez dla dzieci, w tym również animacji urodzinowych w domach/mieszkaniach. Z mojego doświadczenia wynika, że nawet przy ograniczonej przestrzeni można zorganizować fantastyczną i niezapomnianą zabawę tak dla mniejszej jak i większej grupy w różnym wieku. Grunt to dobre przygotowanie, poznanie zainteresowań dzieci, tak, aby program przypadł im do gustu. W standardzie mamy animacje tematyczne wg scenariusza indywidualnie stworzonego dla konkretnej grupy :) Krótko mówiąc maksimum dobrej zabawy w rozsądnej cenie! Zapraszam na fanpage: www.facebook.com/animatorkakrakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_zuzanna
Z salą zabaw minus jest taki, że impreza odbywa się od godziny do godziny. Nieważne jak dobrze bawią się maluchy - czas wybija, i po imprezie;) takiego problemu nie ma organizując przyjęcie w domu. Wiem, że nie każdy ma zdolności do animowania dzieciaków (zwłaszcza, gdy jest ich więcej) dlatego pomocne okazują się różne agencje artystyczne i grupy animacyjne. Bo przecież nie każdy zna animatorów osobiście;) ja polecam grupę Teatr Pana O.: animacje i spektakle na najwyższym poziomie! www.teatrpanao.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zorganizowaliśmy przyjęcia dla syna w oycowiznie. Duzo atrakcji dla dzieci jest, m.in. małe zoo i animatorka. Dzieci były zachwycone zwierzakami. Generalnie, kasowo tez nie wyszło jakoś super drogo. Jezeli chcesz jednak wypawiac w domu, to polecam wczesniej wszystko dokladnie przemyslec i zaplanowac. Zeby dzieci się nie nudziły trzeba wymyslic im jakies zabawy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguska123
Moja córka kończy w tym roku 7 lat i chcemy zorganizować jej urodziny w Lolomanolo. Ich ofertę znalazłam na http://www.lolomanolo.pl i od razu mi się spodobała. Chcemy zaprosić ok 10 dzieci. Chciałabym żeby Zu zaprosiła tylko swoje dobre koleżanki i kolegów a nie całą klasę. Kieruję się też tym u ilu dzieci Zu była na urodzinach. Też tak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem fajnie wyglądają urodziny dla dziecka w klubach dla dzieci czy w jakiś salach zabaw, ja organizowałem imprezę dla synka w http://www.babyclubcafe.pl/ i super wyszło, dziecko było zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie urządzenie urodzin dziecka w sali zabaw to super sprawa. Jak jeszcze trafi się na naprawdę dobrych animatorów to dzieciaki mają prawdziwą frajdę. Ja swojej córce od 3 lat wyprawiam w Parku Rozrywki Rodzinka www.parkrodzinka.pl u siebie w Poznaniu i co najciekawsze to miejsce w ogóle jej się nie nudzi ;). Może to właśnie ze względu na animatorów którzy za każdym razem stwarzają tam inny klimat. Warto raz do roku zrobić dziecku taką radochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom wyprawienie takiej niewielkiej na 15 osób imprezy okolicznościowej w sali zabaw dla dzieci nie jest mega dużym kosztem. Cennik możesz sobie sprawdzić np. na http://labibu.pl/wola-park tam ostatnio mój siostrzeniec miał wyprawianą imprezę. Zadowolny zarówno z miejsca jak i prezentów był, więc wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem koszta są porównywalne. Wszystko zalezy od tego na ile osób chciałabyś taką impreze wyprawić. Sale zabaw to przede wszystkim ogromna atrakcja dla takich dzieci i z pewnością zapamiętają ją lepiej niż zwykłą posiadówkę w pokoju. Jedzenie i tak musisz przygotować więc moim zdaniem lepiej wybrac salę zabaw. W ubiegłym roku organizowałam swojemu dziecku urodziny w www.labibu.pl, możesz tam sprawdzić i zapytac o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakochadzieci
Urodzinki w takiej sali zabaw wcale nie sa takie drogie. Ja zawsze wyprawiam swoim dzieciakom w Siedmiogrodzie i nie płacę jakiejś wygórowanej sumy. Jets tam fajna zabawa, dzieci swietnie się bawia, moge z czystym sumieniem polecic wszytskim rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w warszawie 1000 zł, bajkolandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tu bajkolandia, ostatnio byliśmy tam z dzieckiem na urodzinach kolegi poza tym poniżej, rodzice mieli dla siebie też osobny stół i rachunek otwarty na wszystko co było w barze z grzeczności wzięliśmy tylko kawę, a na stole były soki i drobne przekąski a tu dla dzieci: Zawiera: salka urodzinowa (2h ), bilety wstępu dla 15 dzieci (czas nieograniczony), kolorowa zastawa urodzinowa, gwizdek, czapeczka dla każdego dziecka tort uroczyste podanie tortu, dla jubilata bezpłatny bilet wstępu na kolejną zabawę w Bajkolandii poczęstunek z menu podstawowego niespodzianka do wyboru: tatuaże lub skręcanie baloników Menu urodzinowe: sok owocowy lub napój TYMBARK, ciasteczka deserowe ( min. 2 rodzaje), paluszki, chrupki kukurydziane, popcorn pianki, żelki tortr Dodatkowe opcje do menu: Galaretka dla każdego dziecka Batonik dla każdego dziecka Patera owoców Dieta bezglutenowa Pizza (30cm) do trzech składników Dodatkowe atrakcje: Piaskowe obrazki Balonowa loteria Planszowe przygody Zabawa z rozbijaniem „Piniaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Ja jestem jak najbardziej za urodzinami w sali zabaw :) Moje córki ostatnio wymyśliły że chciałyby mieć urodzinky w tej sali http://bingobongo.pl/oferta-urodzinowa/ i chyba się zgodzę :) Ich radość jest dla mnie najważniejsza. Na pewno będą się lepiej bawić wśród dzieci niż w restauracji z całą rodziną gdzie większość jest już dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii imprez urodzinowych dla dziecka polecam Ci www.qlkacafe.pl , który w mojej opinii jest najbardziej godny polecenia w Warszawie a zwłaszcza na Żoliborzu ponieważ jestNowym, czystym i zadbanym miejscem z sympatyczną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy tak naprawdę od szczegółów. Ilość dzieci, ilość atrakcji, czy zabawa ma być prowadzona z animatorem czy może bez no i oczywiście najwazniejsza sprawa w jakim mieście bo to też czynnik, który ma znaczący wpływ na cenę. Osobiście bardzo polecam, sprawdzoną już przeze mnie salę zabaw w wola parku - tj. www.labibu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella39
Konstruktor przy Zwoleńskiej w Warszawie, http://konstruktor.edu.pl ! Urządzaliśmy tu córce urodziny w zeszłą sobotę i moja ocena jest zdecydowanie pozytywna! Bardzo cierpliwa obsługa, sprostała wymaganiom każdego małego konstruktora. A rodzice wreszcie mogli się zrelaksować i mieć czas dla siebie. Wrócimy na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt takiej imprezy jest zależny od tego czego się chce. Jest mnóstwo opcji cenowych, bo możesz mieć atrakcje takie jak animacje dla dzieci 3 godziny, tort w cenie, zaproszenia, prezenty w konkursach, a możesz mieć opcję z dodatkowymi super atrakcjami. Wiem, ze stacja event robi podobno świetne animacje, już od kilku osób słyszałam i z nimi właśnie można się dogadać w sprawie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubasss
Moja firma organizowała jakiś czas temu piknik dla pracowników – rodziców. Wiem, że zabawę prowadzili animatorzy ze stonogajg.pl. Bawialnia udostępniła świetne maskotki, dzieci uczyły się tańca, doszło do tego wyżywienie, kolorowanie włosów, wypuszczanie baniek i sporo zróżnicowanych zabaw ruchowych. Nawet nie wiedziałam, że w Jeleniej Górze można skorzystać z podobnych atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolisa
Wiecie co, sala zabaw jest ok, ale wydaje mi się już nieco oklepanym pomysłem. Ja planuję zorganizować córce urodzinki na ściance wspinaczkowej. Jeśli ktoś jest z Krakowa, to tutaj takie "imprezki" dla dzieci organizuje Forteca http://www.cwf.pl dzieciaki na pewno się nie będą nudzić, dwie godziny ciągłej zabawy, później jakiś poczęstunek :) Powiem szczerze, że pomimo tego, że nie jestem dzieckiem, sama poszłabym na takie urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Wiem, że urodziny dla dziecka można też zorganizować w Q Hotel Kraków. Jako atrakcje są m.in. dekorowanie babeczek, malowanie twarzy, konkurs plastyczny. Największym plusem jest to, że nie trzeba się martwić organizacją wszystkiego i sprzątaniem po przyjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniagosc
Ja polecam osobiście urodziny z animatorami Milu-Mi. Dojadą wszędzie, zajmą się wszystkim - zrobią urodzinki także w domu - przygotowali u mnie wszystko, nie musiałam uczestniczyć w przyjęciu.:-) ..a było głośno... 17 dzieciaków...:-) Polecam szczególnie zapracowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×