Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Niedzielny

Klimatyzacja w domu

Polecane posty

Gość gość
również zamierzam założyć klimatyzację i obawiam się, że może być z tym problem. Nie mogę się na żadną zdecydować. Słyszałam o www.kaisai.pl . Czy ona jest naprawde dobra? warto sproowac? ktos posiada ich klimatyzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej osób decyduje się na budowę inteligentnych domów i mieszkań. Oprócz rozwiązań, które obejmują automatyczne sterowanie światłem czy ogrzewaniem, właściciele budynków często zastanawiają się nad montażem klimatyzacji do domu. Tego typu urządzenia są idealnym rozwiązaniem również dlatego, że nowoczesne urządzenia często sterowane są automatycznie, co jeszcze bardziej ułatwia ich użytkowanie. http://klimavip.com.pl/klimatyzacja-dla-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W apartamentach Wola Invest klimatyzacja jest montowana w standardzie, nowoczesne rozwiązania, ekologia, to wszystko niedługo będzie podstawowym minimum przy wyborze zarówno mieszkania jak i apartamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zastanawiam się nad zamontowaniem klimatyzacji w mieszkaniu. Kolega polecił mi firmę, która u niego się zajmowała doborem i montażem - www.firmaszalek.pl z Łodzi. Podobno cenowo nie wychodzi to dużo, a komfort życia się polepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 83
Moim zdaniem warto, klimatyzacja przydaje się, szczególne w upalne lato. A te co roku potrafią być gorące ;) Ja mam w swoim domu klimatyzację z firmy Klimatplus i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest przyjemnie chłodno w upalne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla82
Moja mama montowała klimę w mieszkaniu w Warszawie za namową sąsiadki, wyszło tanio i jest bardzo zadowolona. Korzystała ze strony www.montazklimatyzacji.eu. My planujemy w tym roku zafundować sobie takie cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam już sobie życia bez klimatyzacji. Jeszcze parę miesięcy i będę bogu dziękować, że ją mam :) My mamy tą z Centrowent z Wrocławia: http://www.centrowent.pl/strona-102 Mają bardzo duży wybór i bez problemu dobrali coś do naszych warunków mieszkaniowo-finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem usługę projektu i montażu klimatyzacji od firmy KlimaVip z Wrocławia i panowie dość znacząco poprawili komfort mieszkania. Klima nie powoduje standardowych skutków ubocznych klimy, to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie klimatyzacja w domu to bardzo praktyczne rozwiązanie. Latem chłodzi, zimą grzeje. Fajna sprawa. Dodatkowo nie trzeba robić na to projektu. Zajrzyjcie sobie na http://www.jlm.fr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zamówiłem usługę projektu i montażu klimatyzacji od firmy KlimaVip z Wrocławia i panowie dość znacząco poprawili komfort mieszkania. Klima nie powoduje standardowych skutków ubocznych klimy, to ważne. " z 5 lat temu montowałem klime od Panów z Klima i przetrwała do teraz, czyli to o czymś świadczy. Mój projekt jest widoczny w realizacjach na http://klimavip.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze warto zakoladac klimatyzacje w domu. coraz cieplejsze sa lata, nie da sie wytrzymac wtedy w mieszkaniu. warto wiec kupi cjakas dobrej jakosci klimatyzacje np www.kaisai.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze mial doczynienia z firma www.klima-venta.pl ? z mezem szukamy kogos do zrobienia klimatyzacji, dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myśleliście o rekuperacji? To może zastąpić klimatyzację. Latem do domu będzie dostarczane chłodniejsze powietrze, a zimą cieplejsze. Wykorzystuje się do tego system rur rozprowadzonych pod ziemią. potrzebna będzie też pompa ciepła. Jeśli jesteście tym zainteresowani, to pompy ciepła kupicie w: https://buderus-inserw.pl/sklep/pompy-ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Gość
Moim zdaniem warto zainwestować w klimatyzację, szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy z roku na rok lato jest coraz cieplejsze. Niesamowicie poprawia to komfort w upalne dni. A w okresie przejściowym można się śmiało dogrzewać klimatyzacją. Także super rozwiązanie. Korzystałam z usług firmy z Warszawy http://www.klima-premium.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.28 oczywiscie ze warto zakoladac klimatyzacje w domu. coraz cieplejsze sa lata, nie da sie wytrzymac wtedy w mieszkaniu. warto wiec kupi cjakas dobrej jakosci klimatyzacje np www.kaisai.pl/ Ta firma faktyczniema dobrej jakosci klimatyzatory i osobiscie je montuje, nie zostawia klienta samego kiedy cos jest nie tak, bo prowadzi takze serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka943
Korzystam z klimatyzatora od firmy Klimatplus i do tej pory nie zauważyłam nic niepokojącego w jego działaniu. Bardzo dobrze się sprawdza, jest cichy i wydajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do klimatyzacji warto zabrac sie z pomoca dobrej firmy, doradztwo w takiej sprawie jest kluczowe, osobiscie moge polecic Ci www.klimatyka.com.pl maja swietnej jakosci systemy klimatyzacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mozecie powiedziec o firmie www.rewitalizatory.pl ? czy moze ktos korzystal z ich uslug i moze powiedziec cos wiecej, dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringo38
Ja korzystam z klimatyzatora typu split od firmy Klimatplus, która profesjonalnie zajmuje się montażem takich urządzeń. Wygląda bardzo gustownie i pasuje od wystroju mieszkania. A tego najbardziej się bałam, że nie będzie pasował. Bardzo zwracam uwagę na wystrój wnętrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antka923
Klimatyzacja to świetna sprawa! Za chwilę będzie naprawdę gorąco, więc się przyda :) Ja mam od tamtego roku klimatyzację od firmy Klimatplus.pl i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest wydajna, prosta w obsłudze i wcale nie jest taka droga, jak myślałam, że będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyzacja Wrocław
Prawie każdy z nas w okresie letnich upałów, marzy o tym, aby schronić się w miejscu, gdzie jest trochę cieniu i panuje przyjemny chłód. Warto więc wiedzieć, jak w takich sytuacjach radzić sobie z wysokimi temperaturami. Wszyscy doskonale pamiętają zeszłoroczne upalne lato, kiedy w sierpniu mieliśmy rekordowe temperatury. Patrząc globalnie na to, że na świecie występuje efekt ocieplenia klimatu, to można stwierdzić, że kolejne rekordowe temperatury czekają nas znowu w kolejnych latach. Uczucie przyjemnego chłodu i komfortu najszybciej i najskuteczniej uzyskamy podczas korzystania z klimatyzacji. Niestety ze względu na dosyć wysoki koszt zakupu i montażu klimatyzatora oraz jego ingerencję w najbliższe otoczenie, przed podjęciem takiej decyzji należy jednak przeanalizować dostępne na naszym rynku rozwiązania i wybrać najlepsze dla nas i naszego portfela. Klimatyzatory dzielimy głównie na sposób ich mocowania. Jeśli zdecydujemy się na model stały, to konieczny będzie montaż takiego urządzenia na suficie podwieszanym, kanale wentylacyjnym. Można też skorzystać z klimatyzatora typu split – jest to jednostka montowana w pomieszczeniu, która jest połączona z urządzeniem znajdującym się na zewnątrz tego pomieszczenia. Zanim wybierzemy klimatyzator musimy wziąć pod uwagę czynniki mające wpływ na jakość jego pracy. Przede wszystkim należy uwzględnić wielkość docelowego pomieszczenia, poziom nasłonecznienia, ilość okien i drzwi. Bardzo ważną kwestią jest również ilość osób przebywająca w tym samym czasie w danym pomieszczeniu, a także bardzo istotne są parametry sprzętu. Najważniejsze, aby przed zakupem sprawdzić między innymi: pobór prądu, moc chłodniczą, poziom głośności, a także przepływ powietrza. Przed dokonaniem zakupu klimatyzatora warto też przeanalizować wady i zalety takiego rozwiązania, ponieważ często instalacja taka wymaga wprowadzenia pewnych zmian, czy też przeróbek w mieszkaniu, a to nieraz stanowi dodatkowe koszty. Posiadanie klimatyzatora pomoże nam zdecydowanie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, a także może przynieść dodatkowe korzyści. Dzieje się tak dlatego, że są też takie urządzenia, które są wyposażone w filtry nawilżające, które oczyszczają powietrze. Takie rozwiązanie jest dobre przede wszystkim dla osób, które mają małe dzieci oraz posiadają skłonności alergiczne. Należy pamiętać o tym, że klimatyzatory mają też funkcję grzewczą, która jest przydatna szczególnie w okresie przejściowym, a także zimą. Wobec tego nasza klimatyzacja jest wielofunkcyjna, która może nam służyć przez cały rok. Jestem właścicielem firmy Ecotechnik, która od prawie dwudziestu lat zajmuje się klimatyzacją, pompami ciepła, ogrzewaniem podłogowym, więc mam ogromne doświadczenie w tej branży, dlatego mogę służyć pomocą. Jeśli interesuje Ciebie montaż klimatyzatora, czy pompy ciepła, albo chcesz zastosować nowoczesne rozwiązanie ogrzewania podłogowego lub uzyskać fachową poradę w tej dziedzinie, to zapraszam na moją stronę firmą: http://www.ecotechnik.pl] Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów, a także dane kontaktowe do mnie. Pozdrawiam, Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian21a
Ja mam w swoim mieszkaniu klimatyzator od firmy Klimatplus. Jak na moje potrzeby zdecydowanie wystarcza. Jestem bardzo z niego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mam klimatyzację w domu i w upalne dni nie wyobrażam sobie życia bez niej. Chodzi cicho, nie przeszkadza w niczym także jestem z niej bardzo zadowolona. Zamawiałam ją z www.klima-premium.pl jeśli któraś z Was również nad tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimatyzacja FUJI ELECTRIC RSG12LU mam taką i bardzo sobie chwalę. Naprawdę wydajny sprzęt od KlimaVip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę, że klimatyzacja w domu jest bardzo wygodnym i dobrym rozwiązaniem. Sam posiadam klimatyzację od http://pionis.pl/ i jestem z niej naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez klimatyzacji w takie upały. Zresztą teraz ten sprzęt jest już bardziej dostępny i ceny nie są tak wysokie jak to było kiedyś. Warto jednak zlecić montaż klimatyzacji sprawdzonej firmie, nam znajomy polecił firmę www.etp.pl, u nas też sprawdzili się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimatyzacja super sprawa, ale trzeba mieć bardzo dobrą firmę, która się zajmie tematem i zobi to wszystko jak należy. Tu macie namiar do sprawdzonej: http://airengineering.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimatyzacja super sprawa, ale trzeba mieć bardzo dobrą firmę, która się zajmie tematem i zobi to wszystko jak należy. Tu macie namiar do sprawdzonej: http://airengineering.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila272
Od kilku dni mam klimatyzator z firmy Klimatplus. W te upalne dni był niezastąpiony! Świetnie się sprawdza i ochładza wszystkie pomieszczenia w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×