Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wesele vs obiad weselny

Polecane posty

Gość gość

Co same wybrałyście wesele czy obiad weselny - i jakie były wady a jakie plusy tego wyboru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra miała obiad weselny w niedzielę,plus taki że mogła zaprosić wielu gości,gości było ponad 160,płaciła 80 zł od osoby,pierwsze danie tradycyjnie rosół,drugie danie 3 rodzaje mięs ,2 rodzaje ryb ,4 rodzaje surówek,,ciasta i kawa i na koniec tort weselny,była też beczka piwa w ogródku,przy beczce był taki alla wiejski stół,smalczyk,chlebek,ogóreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawiec Co Ucinał Paluszki
Wybraliśmy wesele. + wesela: trwa dłużej, jest lepsza zabawa + obiadu: jest tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad- święty spokój z imprezą dla napranych wujków, zmuszających do tańczenia, z głupimi zabawami, z obowiązkiem trzymania się na nogach do świtu, z wydawaniem kupy kasy na to, żeby i tak Cie potem połowa (w optymistycznym wariancie) obsmarowała ze zupa za słona, mięso za zimne i podane za wcześnie/późno, że młoda to nieszczęśliwa jakaś i małżeństwo się nie zapowiada (zero myślenia, że młodzi mogą być zmęczeni), że to, tamto, sramto, całowanie na życzenie (Gorzko...) i milion innych pierdół. Plusy obiadu- same: święty spokój po poczęstunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Wesele!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka integracja rodzin? Większość tych ludzi spotka się raz w życiu, właśnie na weselu. Nie będą się potem odwiedzać, wymieniać zdjęć, smsów, dzwonić do siebie, spotykać na co dzień czy nawet na święta. To nie integracja, to przymusowe spędzenie jakiegoś dnia z mnóstwem nieznajomych osób. Bywam na weselach, niektórzy nawet wydają się z gości sympatyczni, ale nic mnie z nimi nie łączy (szczególnie z tej "drugiej strony"), o jakiej integracji tu mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Cebula i Krokodyle Łzy
Jak pojawia się dziecko to wtedy najbliższa rodzina widuje się, chociażby na urodzinach dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO to może babcie, dziadkowie, ewentualnie jakaś ulubiona ciocia- ale kto znowu co roku wyprawia dziecku takie urodziny, żeby kilkadziesiąt osób się zjeżdzało jak na wesele?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to na obiedzie może nastąpić lepsza integracja rodzin i ogólne uważam że obiad to lepsza opcja: 1. zaprasza się mniej osób więc większe prawdopodobieństwo że każdy z każdym porozmawia 2. brak idiotycznej muzyki w tle zagłuszającej rozmowy 3. ludzie bardziej trzymają fason, jak nie ma nadmiaru wódki i hulanek do rytmów disco 4. młodym łatwiej nad taką imprezą zapanować, mniej się czują do czegoś zmuszani (piąty taniec z tym samym pijanym chrzesnym,okazywanie sobie uczuć na trzy-cztery bo sala pruje japę gorzko gorzko z wyliczanką jak długo trwa pocałunek, blech) Byłam na wielu weselach i niestety nadmiar luzu spowodowany nadmiarem alkoholu powodował różńe sytuacje kryzysowe, wydaje mi się że na obiedzie będzie mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia takowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybieram sam obiad ,po obiedzie kawa ciasto i tort,zapraszamy 180 osób,na wesele nie byłby nas stać aby zaprosić tyle osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy obiad weselny, catering zamówiliśmy od www.lasuch.waw.pl, jedzenie było smaczne i ładnie podane. Wszystko się udało i było bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię wesel, dlatego wybraliśmy skromny obiad weselny. Catering zamówiliśmy od www.teleobiad.pl z Janek, jedzenie było przepyszne, posiedzieliśmy, miło spędziliśmy czas z najbliższymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiady weselne są coraz bardziej popularne. Na www.gdziewesele.pl widziałam ostatnio wiele restauracji, które organizują takie imprezy okolicznościowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering to dobra rzecz na wesele, my ogarnelismy sobie Catering Arts, bylismy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam catering. Oszczędzasz mase czasu i nie musisz sie stresować niczym, bo wszystkim zajmie sie wynajęta firma. Ja korzystałam z wrocławskiego Margaret i jestem mega zadowolona ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam normalne wesele, natomiast byłam w zeszłym roku na takim obiedzie i żałowaliśmy, że tak szybko impreza się skończyła i trzeba było wracać. koszt zwykłego wesela chyba niedużo większy od takiego obiadu, bo trzeba trochę dopłacić za salę i jakiegoś DJa, a ja się lubię bawić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×