Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bańka chińska

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś miał robiony masaż bańką chińską? Czy to skuteczne czy jest coś lepszego aby pozbyć się cellulitu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć pomaga ale ja nie byłam, koleżanka zachwalała:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robie w domu sobie sama na olejek antycellulitowy i uwazam to za najlepszy i najszybszy sposob na pozbycie sie cellulitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po całym tym zabiegu trzeba wcierać jakiś balsam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firmerka
Balsamu wcierać nie trzeba - jeżeli masaż jest wykonywany na odpowiedniej oliwce, to ona sama wchłonie się i nawilży skórę. A skuteczność oszałamiająca, pod warunkiem, że potrafi się to robić. :) Osobiście bardzo polecam, choć nie dla każdego jest ta metoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga ale trzeba koniecznie zafundować sobie serie przynajmniej 10 zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna_5
Tak, tak jest to dobry sposób, ale kosztowny. ja sama jestem po kilku zabiegach i jest nieźle. Ale postanowiłam też skorzystać z kosmetyków antycellulitowych, by wzmocnić i przyspieszyć efekty masażu. Mam na oku ten preparat -www.skracaj.com/62a7.html i zastanawiam się nad jego kupnem. Opinie ma dobre, więc chyba dobrze zrobię, jeśli go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kremy antycellulitowe Ziaja? Ponoć dobrze wetrzeć sobie po masażu bańką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaże banka chińską są skuteczne , efekty obaczysz już po 2-3 zabiegach jeden minus to cholernie boli :( wczoraj sobie robiłam i jak zwykle siniaki na udach mi zostały ale to nic siniaki znikną a efekt pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuio
A co powiecie na drenaz limfatyczny- takie polaczenie prozniowego, RF i elektrostymulacji miesni? Moze ktos chodzil i moze efekty opisac? Ja robie sobie serie takim aparatem- Vacum Beauty Therapy - Over Derm- i jest to nawet przyjemne, nie bolesne, chociaz jak dzis przy 6 zabiegu kosmetyczka probowala wyzszy level wlaczyc to bolalo i musialysmy do poprzedniego wrocic. Ostatnio mialam takie male punkciki czerwone po tym i zimno mi sie zawsze robi po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gumowe bańki bez dwóch zdań! I nie trzeba chodzić do masażystki, dziewczyny. Wystarczy kupić bańki w aptece albo zielarskim (20-30zł) posmarować ciało oliwką do ciała, przycisnąć bańkę (ona sama się przyssie) i po prostu przesuwać po skórze którą chce się ujędrnić. Nie tylko usuwa celulit ale tez wyszczypla i to błyskawicznie:D wiem bo używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bańka chińska daje super efekty, tylko wiadomo, trzeba przynajmniej 10 zabiegów i najlepiej jak zrobi to masażysta, bo przód ud to można samemu sobie zrobić, ale tył ud i pośladki to już trudniej. A próbowała któraś z Was masaż na miodzie? Super efekty. Ja miałam robioną bańkę chińską na brzuchu, a potem do tego ugniatanie brzucha na miodzie. Polecam. No i trzeba znależć odpowiedni gabinet, gdzie takie coś oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu wydawać kilkadziesiąt złotych na jeden zabieg. lepiej zrobić samemu a tył ud czy pośladków... jaki niby problem wymasować?;) stawiasz jedną noge na krześle czy łózku i masujesz. Ale złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaz banka stosuje jakies 2 miesiace seriami 12 razy tydzien przerwy i od nowa. Mialam starszny cellulit choc jestem szczupla ale juz widze duza roznice . Na poczatku mialam since i bardzo bolalo , teraz juz mnie nic nie boli i nie mam siniakow, a skora stala sie gladsza i jedrniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×