Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nenka3113

Olej silknikowy pomocy

Polecane posty

Gość Nenka3113

Od niedawna mam prawko. Samochód mam mojego ojczyma który wyjeżdżą i wraca raz na dwa tyg . W tym czasie migała mi kontrolka oleju. Sprawdziłam wskaźnikiem i było mało. Dolali mi na stacji i mówili, że nie trzeba takiego samego jak jest . Teraz mój brat mnie bardzo opierniczył, że zalałam oleju, bo jak twierdzi olej się nie kończy, nie ma prawa się skończyć i że rozwalę samochód bo zły olej zalałam , nie taki sam jak był . Prosze o pomoc, bo troche się boję a ojczym wraca za kilka dni i nie mam kogo się zapytać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej powinien być taki sam jak był w silniku. brat nie ma racji w kwestii że nie dolewa się oleju. ja muszę dolewać czasami. dlatego sprawdza się poziom płynów przed dalszymi podróżami. albo choć raz na 2 tyg. (olej, płyn chłodniczy) ale mnie tego na prawku uczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi być tej samej firmy , musi sięzgadzać rodzaj oleju , czyli mineralny , syntetyk albo półsyntetyk, jak wymienia się olej to często zostawia się kartkę z datą i rodzajem oleju więc łatwo sprawdzić co to było a sprawdzanie regularnie płynów to norma , tak trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×