Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Revivale

Dobry serwis laptopów Szczecin

Polecane posty

Gość Revivale

Witajcie. Potrzebuję pilnie namiary na dobry serwis laptopów w Szczecinie. Ewentualnie proszę o opinię na temat ich: www.servikom.pl widzę, że w rankignu bardzo wysoko są, i dużo klientów mają. Ale ma ktoś jakieś zdanie którym mogą się podzielić na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez na kilometr smierdzi i widac, ze jestes wlascicielem tego serwisu. kryptoreklama na pewno ci nie pomoze, nie masz klientow i wszyscy w szczecinie wiedza ze oszukujesz i podmieniasz czesci. myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilloss35
Jeżeli ktoś natomiast jest z Wrocławia i potrzebuje serwisu laptopów to proponuję www.delpol.eu. Mają dobrych fachowców, ceny konkurencyjne, to profesjonaliści. Znają się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz_walus
Polecam: http://www.multicom.szczecin.pl/ Wymieniali mi matrycę w laptopie, która pękła podczas podróży - tanio, szybko i solidnie. Nie mam zastrzeżeń co do ich pracy. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam serwis Multicom, przy ulicy Rydla 66 w Szczecinie :) Bardzo miły Pan, wymienił mi pęknięty ekran w moim netbuku :) nie czekałam długo, raptem kilka dni :) Jestem również zadowolona i polecam jak kolega wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie naprawiajcie nic w serwisie multicom na rydla w szczecinie. Te dwa opisy podejrzewam sa umieszczone przez wlasciciela zeby sie reklamowac. opinie wsrod studentow sa jednoznaczne - brak profesjonalizmu i kretactwo. omijajcie bardzo szeroko. naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt Panią, która wspomina o źle naprawionym laptopie w serwisie na Ku Słońcu(jeśli jest to laptop SONY). Proszę aby ponownie zjawiła się Pani w drugim serwisie - tu gdzie technik na miejscu stwierdził o braku dostępności części do tego modelu. Pojawiła się szansa naprawy laptopa. Proszę podejść do serwisu, sprawdzimy ponownie. Pozdrawiam. Celowo nie podaję nazwy serwisu, gdyż dobry serwis powinien reklamować się pocztą pantoflową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serwis z ul rydla. Szybki czas realizacji. Najlepsza cena. Specjalistyczna obsługa. Potwierdzam fakt, że negatywna opinia powyżej jest efektem konkurencji multicoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka niezadowlona
No i z tego wynika panie naprawiaczu z multikomu, ze sam sobie wystawiasz opinie pozystywne!!!. Bylam u was z laptopem pomimo negatywnych opini(nie doczytalam przed pojsciem) i co sie okazalo?Ze sprzed oddajecie do jakiegos innego serwisu, bo na miejscu nie ma komu tego zrobic. Oczywiscie laptop nie odebrany, sprawa u rzecznika praw konsumenta.nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Zdroje
Wymiana matrycy 15 cali w sobotę czas: 20 min koszt 160 zł. Naprawdę polecam. MagdaZ droje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Zdroje
Chodzi multicom ul Rydla 66. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Powinni pomóc w serwisie Arvika ( www.arvika.pl ), jeżdżę do nich od lat z takimi awariami. Mają dużo części zamiennych na stanie, także szybko robią różne wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popsul mi sie laptop Dell, zniknal obraz i kaput, wczesniej byl naprawiany w szczecinie bo sie przegrzewal, zawsze mocno sie grzal, dzis musze jechac gdzies go naprawic, tam gdzie bylam juz nie pojade- zaplacilam wtedy 350 zl i nadal mocno grzal po nich, corka prosi o szybka naprawe, pomozcie, chodzi mi o teren blisko centrum bo tramwajami bede sie bujac z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Szczecin
Ja nie mam zastrzeżeń do Digitalcomp centrum ( www.digitalcomp.pl ), laptop po upadku, matryca zbita, obudowa do wymiany i jeszcze dysk padł bo laptop spadł włączony. Wszystko mi naprawili w dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodniej jest wysłać komputer do serwisu, niż przez całe miasto jeździć ze sprzętem. Ja niedawno naprawiałem matrycę przez http://naprawalaptopow.pl/ - najpierw zrobili mi darmowy kosztorys a potem odesłali naprawiony sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może gdzieś jakiś serwis,w którym mogą dać sprzęt zastępczy na czas naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że u nich widziałam taką informację na stronie: naprawalaptopow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakso
Tak jest, dają Ci zastępczy komputer w cenie 79 zł. Zbawienne rozwiązanie dla studentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić serwis laptopów z Bydgoszczy - www.lapart.pl Można im wysłać sprzęt i odeślą naprawiony. Być może warto, bo dobrych serwisów w ostatnim czasie jest narpawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pn rano wysłałam lapka na naprawalaptopow.pl i już dziś mi zrobili wycenę naprawy. Wyszło całkiem niedrogo i na dniach będą go odsyłać. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościca
A Krakow? Poleci ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekzet
W Krakowie to próbuj na Szlaku, jest taki serwis Redicreo, bardzo dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anghelika
Bardzo polecam serwis laptopów online naprawalaptopow.pl - bardzo solidna firma, szybko naprawiają sprzęt, niedrogo. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasko
ja także polecam it service. Wymieniałem u nich ostatnio gniazdo zasilania w laptopie. Lapek do odbioru był w ten sam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Karola
I tak najlepiej i najszybciej w Szczecinie jest w www.digitalcomp.pl sprawdź opinie na google jak wpiszesz naprawa laptopów Szczecin to po komentarzach zawsze dojdziesz gdzie oddać sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobiasz85
jeśli chodzi o ten serwis na Królowej Jadwigi 23, to osobiście polecam. Oddałem tam swojego blaszaka z prośbą o diagnozę usterki (blaszka nie chciała się uruchomić), a oni nie dość że wykryli usterkę, to w cenie diagnozy przywrócili mi mój sprzęt do życia. Co prawda koleś trochę marudził, że oni to specjalizują się w laptopach, ale jak widać znają się na wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze oddaję swój komputer do komputerytopserwis.pl. Świetny serwis, szybka i sprawna naprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×