Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Revivale

Dobry serwis laptopów Szczecin

Polecane posty

Gość OlaZ87
Polecam mimelectronics.pl na Mickiewicza 34 w Szczecinie. Najlepiej rozmawiać z Panem Marcinem. Szybki serwis i części mają na miejscu. Płytę główną w moim HP naprawiał 30 min. - miałam okazję przyglądać się całości naprawy. Laptop po zaprogramowaniu jakiejś pamięci wrócił do żywych, a przed naprawą ciemny ekran i tylko migała dioda. Koszt naprawy 140 zł + VAT, faktura, bez naciągania. Piszę ponieważ jestem zadowolona z całości obsługi. Laptop był mi bardzo potrzebny w pracy do faktur. Po wykonaniu Pan poprosił mnie o lajka na facebooku - niestety nie korzystam z czegoś takiego więc postanowiłam się zrewanżować w inny sposób i dodać pozytywne opinie na portalach które znam. Pozdrowionka ; Ola z lewobrzeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście naprawiam w komputerytopserwis.pl. Bardzo dobry serwis. Szybko naprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam komputerytopserwis.pl. Świetny i fachowy serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą. Naprawiałem nie raz w komputerytopserwis.pl. Bardzo szybka naprawa, fajne ceny i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, komputerytopserwis.pl to bardzo dobry serwis. Szybka naprawa i fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawiam w komputerytopserwis.pl. Bardzo dobrze naprawiają i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chodzi o serwis, to ja korzystałam z usług firmy http://unikom.pl i jak najbardziej jestem zadowolona :D:D Fachowcy, szybko naprawili laptopa. Najważniejsze że jest sprany i nie musiałam zgłaszać żadnych reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ludzi z nad morza! W szczecinie to nie wiem, nie słyszałem o czymś dobrym. Za to kawałek dalej w Gdańsku masz Enter Serwis. Świetna firma, która naprawi ci wszystko od laptopa po Xbox'a :) Od razu masz wstępną wyceną, potem są cały czas w kontakcie z klientem. Także jeżeli sprzęt jest drogi to nie ryzykowałbym w innym serwisie tylko tam jechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwuszkaa
Witam, zdecydowanie mogę polecić serwis komputerowy we wrocławiu www.serwiskomputerowywroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam serwis na Wyzwolenia, obok Małego Zoo. Nie pamiętam w tej chwili nazwy. Naprawiałam tam laptopa i telefon. Wszystko miło i sprawnie bez naciągactwa. Jestem bardzo zadowolona z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też wejść na ta stornkę https://shoplet.pl/ - znajdziemy tu wszystko co z komputerami i nie tylko wiązane - części, oprogramowania, skanery, napędy, dyski, obudowy i zasilacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krt
Polecam w Szczecinie e-scs. Są na rynku 20 lat. Obsługa i ceny na poziomie. Laptopa ożywili w ciągu 3 dni. Niestety ani polecany digitalcomp ani servicom nie dali rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ten sklep shoplet jest jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów komputerowych i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha26
u mnie jak coś się dzieje ze sprzętem komp/telefon to idę do sferisu żeby mi pomogli, wszystko szybko i sprawnie plus do tego najczęściej z dobra radą czego nie robić ponownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełS82
Polecam usługi Pana Marcina z Mickiewicza obok tesco. Miałem przyjemność korzystać dwukrotnie z serwisu, dodam, że jestem trochę marudnym klientem. Obsługa była wyśmielita, zostałem wysłuchany i otrzymałem dokładną wycenę do akceptacji. Pierwszym razem z laptopem HP - tylko bios 123 zł na fakture. Piszę o tych fakturach bo jak kiedyś naprawiałem gniazdo w Gryf...e to dowiedziałem się, że na fakturę jest drożej !Kolejny raz z Asusem z uszkodzonym gniazdem zasilania - 147,60 również faktura. Rozsądne ceny i czas naprawy 70 minut, telefon, zaproszenie po odbiór. Mam gwarancję na piśmie na obydwie usługi 12 miesięcy. Pozdrawiam Pana Marcina, życzę sukcesów zawodowych i dużo klientów. Stronka z adresem firmy mimelectronics.pl Jak powiedziałem tak też zrobiłem - będę chwalił i polecał tego Pana, moja żona i dzieci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Mucha Szczecin
Podziękowania dla PawełS82 za namiar na ten serwis. Ja również polecam, dobra cena, błyskawiczna naprawa i miła obsługa. Chłopak na poziomie i zna się na laptopach Toshiba. Pozdrawiam Pana M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić serwis www.pclap-alert.pl mialem rozwaloną matrycę, chlopaki sie szybko uporali, maja dobra opcje kurier door to door, zamawiają Ci kuriera do domu i sporwrotem jak juz zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same kryptoreklamy serwisów i jeszcze oczernianie innych. Masakra Panowie, każdy siedzi w IT i widać gołym okiem kto sobie sam robi kryptoreklamę. Dajcie na luz niech ludzie piszą swoje opinie sami. Każdy serwis ma swoje opinie na mapach G. Nie róbmy kreciej roboty. Dobry serwis sam się obroni. Oczernianie tutaj nie jest anonimowe, pamiętajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co tutaj nie znam, mam sprawdzony serwis w Gdańsku, http://enter-serwis.com/ o tu dokładnie, zawsze tutaj ejst okej wszystko zrobione i w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z czystym sumieniem mogę polecić serwis Multicom na ul. Rydla 66. Zaskoczyła mnie przede wszystkim stosunkowo niska cena usługi w porównaniu do wyceny usterki w innym serwisie. Pozy tym plus za miłą obsługę i szybką naprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystałem już z kilku serwisów i najbardziej sprawdza się serwis Multicom na ulicy Rydla 66. Naprawiałem w Multicom laptopa i telefon, naprawy zostały wykonane bez zarzutu, poza tym to chyba najtańszy serwis w Szczecinie. Tak więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d**e wsadz sobie reklame pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Multicom jest ok, chciałem wymienić dysk na SSD, panowie doradzili, zamówili nowy dysk - czas oczekiwania dwa dni, więc serwis mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna dobry serwis, gdzie naprawiają naprawdę trudne przypadki? Mam problem z laptopem, nikt nie potrafi pomóc, już nie wiem, do kogo iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do Jacka Sowińskiego - ma wielką wiedzę i doświadczenie w tym temacie, jestem pewna, że będzie w stanie uratować Twojego laptopa. Mnie już nie jeden raz pomógł, gdy sprzęty odmawiały posłuszeństwa i nikt nie wiedział, co się z nimi dzieje. Możesz od razu sprawdzić cennik na jego stronie internetowej: https://www.elektronikit.pl/cennik Naprawdę polecam się z nim skontaktować, na pewno będzie wiedział, co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×