Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masakra ale przytyłam przez ostatnie pół roku

Polecane posty

Gość gość

Wiekszosc ubran mam teraz obcislych :O waga podskoczyla, to nie jest tluszcz, nie mam sadła, na brzuchu mam jak zwykle niewielką faldke, wiec jakim cudem ? Jestem bardziej umiesniona ? od czego ? przeciez nie jesyem kulturystką tylko biegam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz warze 158 kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się,że od biegania,tak nie wyrobiyby Ci się mięśnie,a co wskazuje waga? Też sie spasłam po wakacjach, ale ja wiem,że to tłuszcz, bo mało ćwicze,a jem za trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tłuszcz c****szedł w nogi i dooope :D U facetów idzie w brzuszysko a potem wyglądają jak swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To woda tez to mam :-) nie mam tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to dlatego że codziennie wpierniczam na kolacje fastfoody z mcdonalda i kfc ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, u mnie przed miesiączką waga mi rośnie tak średnio 3kg,, co do biegania... to wzrost wagi jest chwilowy, za jakiś czas wejdziesz na wagę i zobaczysz spadek 3- 5kg/. Kiedyś też tak miałam, w początkowej fazie biegania wzrost wagi o dodatkowe 2 kg, pomimo diety i treningów, a po 2 tygodniach spadek o 5kg., w sumie schudłam 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie problem jest w tym, że nie mam wagi bo jak ostatnim razem na nią weszłam to się zepsuła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesz za duzo, nizedrowo i cwiczysz to i tak tluszcz sie odlozy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez sie przytylo bo w lipcu mnie chlopak zostawil i od lipca jeszcze sie znikim ne bzykalam tylko siedzialam i jadlam a tak w czesniej to on dawal mi popalic i wszystko spalalam jak na nim podskakiwalam albo pod nim sie wyginalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez sie przytylo bo w lipcu mnie chlopak zostawil i od lipca jeszcze sie znikim ne bzykalam tylko siedzialam i jadlam a tak w czesniej to on dawal mi popalic i wszystko spalalam jak na nim podskakiwalam albo pod nim sie wyginalam Czemu faceciku poszywasz się za kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja tez jem za duzo czekolady i tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×