Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamany00000000000000

Rozstałem się z narzeczoną przez chorobe

Polecane posty

Gość załamany00000000000000

zachorowałem (rak) wybieram chemie cały czas bedąc w szpitalu już jednego jądra nie mam 4 lata temu mi wycięto. Teraz wszytsko wróciło choć nie jest źle ale mój wygląd ;( nie chce żeby ona mnie takiego widziała...uciekłem od niej a tak ją kocham!!!! Jak ja mam zmienić swoje nastawienie...nienawidzę siebie. W dodatku nie mogę dać jej dziecka...zerwałem z nią dając jej możliwość na normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie masz rokowania? Jesli masz szanse na wyzdrowienie , to moze pochopnie zerwales z nia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinienes jej powiedziec o chorobie, bo ona chciałaby wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupio postąpiłeś, bardzo głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno to była trudna decyzja. skąd wiesz że ona nie chciała być przy tobie? Czasami ludzie nie mogą mieć dzieci, jednakże najważniejsze jest to że mają siebie. Mało ludzi wierzy w prawdziwe uczucia,ale ja wierze. Jeśli chce się mieć przy sobie jedną jedyną osobę i się z tego rezygnuje to krzywdzisz siebie i ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany00000000000
Ona o chorobie wie...uciekłem przed nią...nie wie w jakim szpitalu jestem itd;( a kocham ją nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomyślałeś że bardzo ją tym ranisz? ja bym chciała być przy osobie którą kocham. szalałabym z tęsknoty , żalu i samotności. Pozwoliłeś jej zadecydować? zapewne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze decyzje pozostaw jej .Tak byc moze zadrecza sie , ze cos zrobila zle i ma milion domyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×