Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komu powierzyć organizację wesela Kraków i okolice

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, kobietki, pomóżcie mi wybrać organizatora wesela na początek 2015 roku. Ofert naprawdę sporo, a ja chciałabym chociaż zawęzić poszukiwania. Proszę o sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trcg
może finezja chwil? są chyba spod krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można prosić o dokładniejsze namiary na tą firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktokolwiek się orientuje na jakim obszarze oferują swoje usługi? Czy jest realne, aby zgodzili się na współpracę na Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadzwoń i zapytaj ale skoro działają na terenie małopolski to może na śląsku też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o dwie kobiety. One służą jedynie pomocą przy organizacji wesela, ale za to można mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z założeniami i nie musimy o nic się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to wszystko wygląda? ja się pierwszy raz z takim czymś spotykam. Na czym to polega taka organizacja wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepszym sposobem jest rozmowa z potencjalnym menedżerem, którego zatrudnimy. Przedstawia on nam swoją propozycję, my naświetlamy czego oczekujemy, spodziewamy się po naszej imprezie, a następnie towarzyszy nam przez całą drogę, aż do zakończenia wesela. Nad wszystkim czuwa, doradza we wszelkich kwestiach, pomaga przy wyborach i organizacji. To po prostu Twoja prawa ręka, która wszystkim się zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po prostu Twoja prawa ręka, która wszystkim się zajmie. xxxxxxxxxxxx a lewa reka tak cie obskubie z pieniedzy ze jeszcze10 lat po weselu bedziesz pieniedzy szukac. nie potrafisz wesela zorganizowac na 2015 rok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×